Klinika La Perla

Klinika La Perla

(20 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Łowicka 21b/1, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Klinika La Perla
Klinika La Perla
(20 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt oraz używa wyłącznie produktów renomowanych marek. Dzięki temu gwarantuje nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale i bezpieczeństwo pacjentów.

Pierwsza Klinika La Perla powstała już ponad 18 lat temu. Od 15 lat cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów. Przez ten czas zdobyła sobie nie tylko grono fanów, ale również rozwinęła się do całej sieci klinik, mając obecnie 10 lokalizacji w Polsce. La Perla to obecnie marka, która jest liderem w branży beaut

Zespół

Klinika La Perla powstała, aby każdego człowieka uczynić pięknym i młodym. Jej założycielka, Kalina Ben Sira, kocha wyzwania i zawsze stawia sobie nowe cele. Ona nie tylko podąża za trendami, ale wręcz wprowadza nowości na polski rynek. Przekłada się to na ogromną skuteczność działania całej kliniki, zawsze pozostającej w światowej czołówce.

Klinika La Perla skupia lekarzy, kosmetologów oraz innych ekspertów, których łączy pasja oraz profesjonalizm. Każdy pacjent otoczony jest indywidualną opieką na najwyższym poziomie, która możliwa jest dzięki zaangażowaniu oraz wiedzy całego zespołu. Proponowane są mu rozwiązania, które w skuteczny i kompleksowy sposób rozwiązują jego problemy i spełniają oczekiwania. To nie tylko zabiegi czy operacje plastyczne, ale również konsultacje z dietetykami czy trenerami personalnymi pozwalają tutaj osiągnąć sukces.

Specjalizacje

Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim jest naturalny, zdrowy i piękny wygląd. Klinika proponuje szereg zabiegów na twarz, które mają za zadanie przywrócić jej młody wygląd. Wśród nich znalazł się lifting, który służy „podciągnięciu” skóry twarzy, aby była bardziej napięta i ujędrniona. Wykorzystywane są przy tym nowoczesne nici różnego rodzaju. Możliwe jest tutaj wykonanie także takich zabiegów jak mezoterapie różnych typów, które w skuteczny sposób odżywiają i poprawiają kondycję skóry, nadając jej młodzieńczego wyglądu.

Klinika La Perla to miejsce, w którym prowadzone są zabiegi polegające na innowacyjnej regeneracji skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego. Z kolei osoby, które martwią się zmarszczkami na swojej twarzy, mogą wypełnić je przy pomocy kwasu hialuronowego, polimlekowego czy wypełniaczy permanentnych. Oprócz zabiegów odmładzających na twarz, klinika oferuje także zabiegi na całe ciało. Wśród nich na pierwsze miejsce wysuwa się usuwanie cellulitu i tkanki tłuszczowej. W tym celu stosowane są takie metody jak m.in. lipoliza iniekcyjna, radiofrekwencja czy liposukcja laserowa.

Terapia laserowa to kolejna specjalność kliniki. Z jej pomocą leczony jest tutaj trądzik, a także usuwane są pozostałe po nim zmiany skórne. Podobnie usunięte mogą być rozstępy, blizny, przebarwienia czy rozszerzone naczynka krwionośne. Laseroterapia służy również do kompleksowego odmładzania twarzy i ciała. Niemniej ważna dziedzina, którą zajmują się specjaliści z kliniki, to chirurgia plastyczna. Z jej pomocą można dokonać całościowego modelowania twarzy i ciała, w tym skorygować wygląd nosa, uszu, powiek czy ust. Dzięki zabiegom chirurgicznym modelowane są także piersi, brzuch czy uda. Z kolei dla mężczyzn przeznaczono operacyjne leczenie ginekomastii.

Ostatnia dziedzina, o której warto wspomnieć, to ginekologia estetyczna. Eksperci z tej dziedziny zajmują się poprawą wyglądu kobiet, a także ich zadowolenia z życia seksualnego. Oferują m.in. plastykę krocza, lifting pochwy czy usuwanie blizn, pozostałych po porodzie.

Lokalizacja

Klinika ma siedziby w WarszawieKrakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Opinie (20)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Icoone Laser - zabieg uzależnia - opinia klinika La Perla

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Artykuły (2)

Depilacja laserowa – obalamy mity!

Depilacja laserowa – obalamy mity!

Depilacja laserowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod usuwania owłosienia, ponieważ zapewnia trwałę rezultaty. Rozprawiamy się z...
9 mar 2023
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.