Mezoterapia bezigłowa TMT system

Nieinwazyjny zabieg, który wprowadza głęboko w skórę i tkankę podskórną preparaty lecznicze i odmładzające. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków.

Mezoterapia bezigłowa TMT system

Wykorzystuje transdermalny sposób transportu substancji aktywnych do komórek skóry. TMT System  jest urządzeniem medycznym, które w znaczący sposób  zwiększa przepuszczalność skóry dzięki zaawansowanej technologii wykorzystującej zjawisko elektroforoporacji. Zwiększenie przepuszczalności warstwy rogowej naskórka ułatwia dostęp substancji aktywnych do głębszych warstw skóry, gdzie zachodzą mechanizmy naprawcze. Stanowi nowy skuteczny i bezbolesny sposób wprowadzania substancji aktywnych w leczeniu i usuwaniu cellulitu, zmarszczek, rozstępów i wiotkości skóry.

WSKAZANIA:

  • usuwanie zmarszczek i zapobieganie starzeniu się skóry,
  • usuwanie cellulitu,
  • usuwanie rozstępów
  • wiotkość skóry
  • usuwanie przebarwień

Za pomocą TMT system można wykonać 6 rodzajów zabiegów estetycznych, dla których zostały opracowane specjalne programy: antycellulitowy, które to mają na celu redukcję, a docelowo systematyczne usunięcie cellulitu), na rozstępy, ujędrniający, odmładzający, regeneracja skóry po słońcu.

Częstotliwość zabiegów wykorzystujących mezoterapię bezigłową

Zalecane standardowe cykle kuracji są następujące: W ciągu pierwszych pięciu tygodni, wykonywać 2 zabiegi w tygodniu (Całość 10 zabiegów ). Podczas 10 kolejnych tygodni, wykonywać 1 zabieg na tydzień (Całość 10 zabiegów ). Jeśli jest to konieczne, kuracja może być powtarzana po miesiącu przerwy.

Publikowane: 18.10.2011

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.
Treść

Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zdjęcia pacjentów
Zabiegi, na które wybierają się inni