lek. med. Guido Libondi

lek. med. Guido Libondi Premium

(12 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Kluczborska 15/U3, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 7 godzin
Godziny pracy: 8-22
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2744678
lek. med. Guido Libondi Premium
(12 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr Guido Libondi jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Ukończył Drugi Uniwersytet Neapolitański (Włochy). Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać na Oddziale Chirurgii Plastycznej i w Centrum Oparzeniowym w szpitalu w Parmie pod okiem znanego i słynnego profesora Eduardo Raposio. Odbył wiele międzynarodowych staży  – m.in. w Parmie, Porto, Göteborgu i Chelmsford. W szpitalu St Andrew’s Centre for Plastic Surgery and Burns, Broomfield Hospital (Wielka Brytania) miał okazję przez cały rok uczyć się od autorytetu w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej piersi profesora Venkata Ramakrishnana. Doktor Libondi uczestniczył wielokrotnie w kursach, szkoleniach i konferencjach, jest autorem publikacji i prezentacji dla światowych wydawnictw (m.in. Plastic& Reconstructive Surgery Journal). Ciągle szkoli się, by móc zaoferować swoim pacjentom nawyższej jakości chirurgię. Do Polski sprowadziła go żona i synek, Kraków po Neapolu to jego drugi dom. Doktor pracuje w Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Krakowie na oddziale chirurgii onkologicznej i tam zajmuje się chirurgią rekonstrukcyjną piersi, jak również rekonstrukcjami innych ubytków tkankowych po operacjach onkologicznych. Oprócz chirurgii rekonstrukcyjnej pasjonuje się również mikrochirurgią,  chirurgią estetyczną piersi i innych obszarów ciała.

Główne obszary jego działalności to plastyka powiek górnych i dolnych, abdominoplastyka, deformacje pourazowe, rekonstrukcja piersi, implanty piersi, chirurgia onkoplastyczna i liposukcja.

Doktor Libondi wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii piersi (zabiegi redukcyjne, mastopeksję, operacje powiększania piersi za pomocą implantów i tkanki tłuszczowej, operacje zmniejszania piersi u kobiet i mężczyzn, ginekomastie, modelowanie piersi), z zakresu chirurgii onkologicznej (rekonstrukcja piersi, usuwanie znamion, korekcja blizn), chirurgii post-bariatrycznej (abdominoplastyka, plastyka ud, plastyka ramion, liposukcja) i inne z zakresu chirurgii plastycznej i dermatochirurgii.

Aktualnie dr Guido Libondi przyjmuje pacjentów w Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej UniEstetica w Krakowie.

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Tarnowska

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna
 • Chirurgia onkologiczna w trakcie specjalizacji

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • General Medical Council in Great Britain
 • Ordine dei Medici di Caserta

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2015

Filozofia zawodowa:

 • Harmonia i piękno w chirurgii.

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • <5 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • hiszpański
 • włoski
 • angielski
 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Zabiegi:

 • Operacje powiek górnych i dolnych, Plastyka uszu, zabiegi onkologiczne w obrebie twarzy i piersi, Redukcja i Powiększanie piersi, Lipoabdominoplastyka, Lipo SAVER, Plastyka ramion, Ginekomastia, chirurgia postbariatryczna

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

 • Liposukcja ultradźwiękowa, Argon plazma do obkurczania skóry po zabiegu liposukcji. Plastyka brzucha z liposukcją ultradźwiękową.

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Chirurgia Plastyczna Twarzy, Piersi i Brzucha. Plastyka powiek górnych i dolnych, plastyka uszu. Redukcje piersi, powiekszanie piersi, plastyka brzucha, ginekomastia, oraz chirurgia onkologiczna i rekonstrukcyjna piersi.

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • 8-22

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Blefaroplastyka

Plastyka powiek jest zabiegiem małoinwazyjnym, który daje spektakularny efekt odmłodzonego spojrzenia. Wykonuję zarówno plastykę powiek górnych jak i dolnych. W zależności od kwalifikacji oraz wieku Pacjentki wykonuję zabieg wraz z plastyką mięśnia okrężnego, kantopeksją oraz usunięciem przepuklin tłuszczowych. W zależności od potrzeb zabieg wykonuję w znieczuleniu miejscowym lub w analgosedacji w asyście anestezjologa by Pacjentka mogła spokojnie przespać zabieg.
Od: 4.000 zł do 6.000 zł

Plastyka brzucha

Zabieg plastyki brzucha wykonuję autorską techniką która jest połączeniem uznanej techniki High Tension abdominoplasty oraz liposukcji. Daje to efekt nie tylko plaskiego brzucha, ale również wyrzeźbionego. Połączenie plastyki brzucha z liposukcją ultradźwiękową Lipo SAVER zmniejsza również znamiennie ryzyko problemów z gojeniem co daje nam w rezultacie piękny wyrzeźbiony brzuch z ładna blizną.
Od: 14.500 zł do 16.500 zł

Ginekomastia

Specjalnie dla moich Pacjentów by efekty były jak najlepsze Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt do liposukcji Lipo SAVER oraz dodatkowo ARGO PLAZMĘ co pozwala na uzyskanie świetnego efektu nawet przy sporych piersiach męskich bez konieczności dodatkowych cięć i blizn. Po usunięciu gruczołu z cięcia otoczkowego i liposukcji stosuję Argoplazmę która powoduje obkurczenie skóry pozostałej po usunieciu gruczołu. Dzięki temu blizna jest mała i ukryta na brzegu otoczki brodawki sutkowej.
Od: 5.000 zł do 6.000 zł

Liposukcja ultradźwiękowa

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do liposukcji ultra dźwiękowej. Córka Lipo VASER , jeszcze nowsza wersja czyli Lipo SAVER. Udoskonalony sprzęt, który w doświadczonych rękach spełnia marzenia o pięknej sylwetce. Technologia zapewniająca najbezpieczniejszą liposukcję oraz najlepsze efekty.
Od: 3.000 zł do 10.000 zł

Opinie (12)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Moje piersi to dzieło sztuki ! Jestem 3 miesiące po zabiegu powiększania piersi implantami, który wykonał dr Guido Libondi i przyznaję, że osiągnięty efekt przeszedł moje, a szczególnie męża oczekiwania. Wszystkim wahającym się paniom polecam umówi...Czytaj więcej

Podejście profesjonalne zarówno ze strony doktora jak i całej kliniki. Chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Widać profesjonalizm i wiedzę pana doktora, która wkłada w swoją pracę. Caly proces rehabilitacji i operacji bez problemowo

Dr Guido Libondi jest świetnym lekarzem, już od początku czułem się bardzo komfortowo i dobrze, chociaż przyszedłem do niego z moim dużym problem. Dr wykonał zabieg mastektomii, z którego efektów jestem bardzo zadowolony. Opieka przed i po operacji z...Czytaj więcej

Jestem 3 miesiące po zabiegu powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona z efektu, piersi są kształtne, idealnie dopasowane wielkością, a blizny prawie niewidoczne ;) Polecam profesjonalizm, rzetelność i ogromne kompetencje Dr. Guido Libondi

Zobacz więcej opinii
lek. med. Guido Libondi udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 10/10 Wtorek 11/10 Środa 12/10 Czwartek 13/10 Piątek 14/10

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (92)

lek. med. Guido Libondi udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (22)

ucisk klatki po powiększeniu piersi
Odpowiedź specjalisty · 5 paź 2021
3 tygodnie od zabiegu to bardzo krótki czas, blizny są jeszcze w trakcie gojenia, a obrzęk może się nadal utrzymywać. Najlepiej skontaktować się z operatorem, który rozwieje wszystkie wątpliwości.
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Miejsca pracy

lek. med. Guido Libondi udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!