Mariposa Med-Spa

Mariposa Med-Spa

Brak opinii
Dodaj opinię
Żywiecka 44, Nowy Sącz, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Mariposa Med-Spa
Mariposa Med-Spa
Brak opinii

Informacje

  • 708 wizyt na profilu

Oferta Kliniki Mariposa Med-Spa, znajdującej się w Nowym Sączu, skierowana jest do osób, które cenią ponadprzeciętną jakość zabiegów wykonywanych przez profesjonalistów. Miejsce to oferuje wysokiej jakości usługi kosmetologiczne oraz masaże, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet.

Oferta kliniki Mariposa Med-Spa obejmuje szereg zabiegów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania w zakresie kosmetologii. Cała paleta zabiegów na twarz i ciało uzupełniona jest o wiele rodzajów działań z wykorzystaniem lasera medycznego. Dodatkowo, profesjonalna kadra świadczy usługi w zakresie klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych. W ofercie Mariposa Med-Spa znajdują się zabiegi z zakresu podologii, a także usługi z zakresu medycyny estetycznej czy ginekologii estetycznej.

Zespół Mariposa Med-Spa stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dzięki temu gwarantuje profesjonalne konsultacje, będące wstępem do dalszej opieki medycznej. To właśnie podczas rozmowy, analizy oraz oceny poszczególnych problemów możliwe jest dobranie najbardziej skutecznych metod zabiegowych.

Kompleksowość usług jest atutem kliniki Mariposa Med-Spa. Klient ma możliwość konsultacji i skorzystania z usług świadczonych przez doświadczonych kosmetologów oraz lekarzy. Uzupełnianie wiedzy i szkolenie się w swoich dziedzinach pozwala specjalistom na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb klienta i zaoferowanie mu pełnej gamy usług, zgodnej z jego preferencjami. Baza zabiegowa kliniki jest na bieżąco uzupełniana o nowe urządzenia. Posiadają one certyfikaty dokumentujące ich medyczne zastosowanie.

Kadra Mariposa Med-Spa to zespół specjalistów z zakresu kosmetologii profesjonalnej, fizjoterapii i podologii kosmetologicznej. Celem zapewnienia najwyższej jakości usług oraz ich profesjonalnego doboru do potrzeb każdego klienta, zespół stawia na nieustanny rozwój. Inspiracje i umiejętności czerpie z uczestnictw w szkoleniach i kongresach branżowych Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, Mariposa Med-Spa udostępnia kompleksowy, a zarazem unikatowy wachlarz usług i zabiegów.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 50

Zdjęcia (17)

Mariposa Med-Spa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!