Beauty Clinic

Beauty Clinic

Brak opinii
Dodaj opinię
Żurawia 3/5, Kraków, Małopolskie
Beauty Clinic
Beauty Clinic
Brak opinii

Informacje

Beauty Clinic to centrum medycyny estetycznej zlokalizowane w sercu Warszawy. Oferujemy zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny anti-aging. To wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie nie tylko zadbasz o wygląd skóry, ale też poprawisz swoje samopoczucie.

Zespół

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów dermatologii i kosmetologii, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w kurach i kongresach naukowo-szkoleniowych. Bezpieczeństwo i komfort pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego przypadku, poświęcają czas na rozmowę i poznanie pacjenta, a leczenie zawsze dobiera się do jego potrzeb.

Specjalizacje

W ofercie Beauty Clinic znajdziecie przede wszystkim zabiegi z zakresu dermatologii, w tym estetycznej, takie jak leczenie trądziku, usuwanie znamion i przebarwień, badanie zmian skórnych, a także usuwanie blizn czy rozstępów. Centrum oferuje głównie zabiegi wykonywane w trybie ambulatoryjnym.Ponadto nasi specjaliści mogą Ci zaoferować szeroką gamę zabiegów odmładzających i pielęgnujących skórę, a także redukowania cellulitu i modelowania sylwetki.

W gabinecie korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń, w tym laserów, które wykorzystujemy między innymi do usuwania zmian skórnych czy leczenia blizn. Laseroterapia to jedna z najskuteczniejszych obecnie technik walki z wieloma niedoskonałościami skóry, a jednocześnie jest sprawdzona i bezpieczna.

Nasz gabinet został zaprojektowany w taki sposób, aby wizyta u nas była nie tylko owocna, ale też stanowiła swego rodzaju rytuał i pozwalała na relaks. Dysponujemy salą, gdzie przeprowadzane są masaże, dzięki czemu będziesz mógł/mogła poczuć się jak w najlepszym spa.

Pierwsza konsultacja w naszym gabinecie jest darmowa. Oferujemy też promocje w różnych okresach w roku. W wielu przypadkach zabieg można przeprowadzić już tego samego dnia. 

Możesz umówić się na wizytę przez telefon, pisząc wiadomość email lub kontaktując się z nami poprzez media społecznościowe. Poznaj nas, a sprawimy, że poczujesz się lepiej nie tylko na ciele, ale też na duszy. Odkryj rytuały Beauty Clinic.

Lokalizacja

Beauty Clinic działa w centrum Warszawy, dzięki czemu dojazd ze wszystkich części miasta jest dogodny.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Zabiegi kosmetologiczne

Medycyna estetyczna

Anti-aging

Zabieg mający na celu odmładzanie skóry twarzy, szyi, dłoni i dekoltu. Wykorzystywane są różne techniki małoinwazyjne.

Zdjęcia (4)

Filmy (2)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.