Beauty Clinic

Beauty Clinic

Brak opinii
Dodaj opinię
Żurawia 3/5, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Pon. - pią.: 10:00-17:00 Sob.: 10:00-15:00
Beauty Clinic
Beauty Clinic
Brak opinii

Informacje

  • 769 wizyt na profilu

Beauty Clinic to centrum medycyny estetycznej zlokalizowane w sercu Warszawy. Oferujemy zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny anti-aging. To wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie nie tylko zadbasz o wygląd skóry, ale też poprawisz swoje samopoczucie.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów dermatologii i kosmetologii, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w kurach i kongresach naukowo-szkoleniowych. Bezpieczeństwo i komfort pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego przypadku, poświęcają czas na rozmowę i poznanie pacjenta, a leczenie zawsze dobiera się do jego potrzeb. 

W ofercie Beauty Clinic znajdziecie przede wszystkim zabiegi z zakresu dermatologii, w tym estetycznej, takie jak leczenie trądziku, usuwanie znamion i przebarwień, badanie zmian skórnych, a także usuwanie blizn czy rozstępów. Centrum oferuje głównie zabiegi wykonywane w trybie ambulatoryjnym. Ponadto nasi specjaliści mogą Ci zaoferować szeroką gamę zabiegów odmładzających i pielęgnujących skórę, a także redukowania cellulitu i modelowania sylwetki. 

W gabinecie korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń, w tym laserów, które wykorzystujemy między innymi do usuwania zmian skórnych czy leczenia blizn. Laseroterapia to jedna z najskuteczniejszych obecnie technik walki z wieloma niedoskonałościami skóry, a jednocześnie jest sprawdzona i bezpieczna. 

Nuestra oficina ha sido diseñada para que una visita con nosotros no solo sea fructífera, sino también relajante y constituya un ritual . Disponemos de una sala de masajes donde podrás sentirte como durante un relajante tratamiento de spa. 

La primera consulta en nuestra oficina es gratuita . En muchos casos, el procedimiento se puede realizar el mismo día.

Las consultas se pueden realizar por teléfono, correo electrónico o redes sociales. Acércate a nosotros: te ayudaremos con tu problema y haremos que te sientas mejor no solo en tu cuerpo sino también en tu alma. Descubre el ritual Beauty Clinic

La oficina ofrece promociones por temporada.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia i wenerologia

Godziny pracy:

  • Pon. - pią.: 10:00-17:00 Sob.: 10:00-15:00

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Specjaliści z tej kliniki

Lek. med. Anna Wolińska

Lek. med. Anna Wolińska

Beauty Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!