Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Korekcja odstających małżowin usznych :) Bydgoszcz

Pacjent: Dominika847158

Bydgoszcz

Leczenie warto

Zgłoszone przez Dominika847158. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika Dominika847158 na temat dr n. med. Michał Chalcarz

5.0

Korekcja odstających małżowin usznych :) Bydgoszcz

14 lis 2019 · Zaktualizowano: 7 paź 2023

Pan Doktor jest świetnym specjalistą, poprawiającym wygląd, w moim przypadku, wygląd uszu. Ma ogromną wiedzę, a swoją pracę wykonuje z wielką pasją i entuzjazmem. Odpowiada na wszystkie pytania zarówno te, związane z zabiegiem, jak i procesem rekonwalescencji. Jestem bardzo zadowolona z moich uszu i jeśli jeszcze raz bym miała przechodzić zabieg korekty odstających małżowin usznych, czy może inny w przyszłości, to na pewno wybiorę Pana Doktora. :)

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Najlepsza na nastroje :)

Tak bardzo się bałam...mimo znieczulenia ogarniał mnie lęk. Jak bardzo będzie bolało i jak bardzo zmieni się moja twarz. Doktor Lidia swoim anielskim uśmiechem i słowami otuchy próbowała mnie uspokoić, a na koniec dorzuciła śmieszny gadżet :)...

Czytaj więcej
Korekcja nosa Warszawa dr Szymański
Wszystko wydarzyło się bez stresu doktor spokojny i potrafi wszystko wytłumaczyć w taki sposób że człowiek sie uspokaja. Nosek taki jest jak powinien garb znikł.:-) Zabieg przeprowadził dr Szymański

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej