dr Iwona Radziejewska-Choma

dr Iwona Radziejewska-Choma

(61 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Saska 6a lok 4, Warszawa, Mazowieckie
Opcje płatności w ratach
dr Iwona Radziejewska-Choma
dr Iwona Radziejewska-Choma
(61 Opinii)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Iwona Radziejewska-Choma jest flebologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz małoinwazyjnych technikach leczenia żylaków. Członkini nie jednego, lecz aż pięciu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Medicine Esthetique – UIME), Międzynarodowego Stowarzyszenia Interdyscyplinarnej Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (World Society of Interdisciplinary Aesthetic and Anti-Aging Medicine – WOSIAM) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology – ESCAD). Pracuje we własnej Klinice Medycyny Estetycznej Saska Clinic w Warszawie.

Lek. med. Iwona Radziejewska-Choma jest absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie: Warszawski Uniwersytet Medyczny). W 2002 roku ukończyła studia z wyróżnieniem, a następnie podjęła pracę w Centrum Flebologii w Warszawie. W kręgu jej zainteresowań zawsze pozostawała medycyna estetyczna. Chcąc przekuć pasję w wykonywany zawód, w 2009 roku ukończyła warszawską Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Od tej pory dyscyplina ta zdominowała jej życie zawodowe. Pracowała w najbardziej prestiżowych klinikach medycyny estetycznej w Polsce. Pomimo ogromnej wiedzy i znakomitych umiejętności nadal podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczy w szkoleniach i kursach organizowanych w kraju i za granicą. Bierze też udział w międzynarodowych sympozjach naukowych, w czasie których może zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Jest szkoleniowcem firmy w technikach zaawansowanych zastosowania wypełniaczy.

Specjalizacje

Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów leczenia żylaków oraz znakomita specjalistka medycyny przeciwstarzeniowej. Wykonuje przede wszystkim kuracje odmładzające, w tym redukcję zmarszczek wypełniaczami (botoks, kwas hialuronowy). W swojej pracy stosuje też wampirzy lifting osoczem bogatopłytkowym oraz mezoterapię igłową. Ponadto przeprowadza zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy nićmi PDO.

Klinika

Klinika Medycyny Estetycznej Saska Clinic założona przez lek. med. Iwonę Radziejewska-Choma to nowoczesna placówka, która od 2014 roku spełnia marzenia pacjentów o pięknym, młodym wyglądzie. Placówka jest wyposażona w zaawansowany technologicznie sprzęt, posiadający stosowne certyfikaty. Podczas zabiegów są stosowane wyłącznie atestowane preparaty renomowanych firm, gwarantujące bezpieczeństwo oraz świetne efekty estetyczne.

W ofercie Saska Clinic znajdziecie przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Lekarze wykonują terapie redukcji zmarszczek toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym czy hydroksyapatytem wapnia. To także miejsce, w którym możecie poddać się mezoterapii igłowej, odżywiającej i przyspieszającej regenerację tkanek cery oraz peelingi medyczne.

Saska Clinic dysponuje również zaawansowanym technologicznie sprzętem do laseroterapii. W placówce wykonuje się zabiegi liftingujące skórę metodą radiofrekwencji bezigłowej lub igłowej. Jeśli natomiast chcecie wymodelować sylwetkę, możecie skorzystać z zabiegów pozwalającym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej bez ingerencji chirurgicznej albo poddać się zabiegom fali.

Lokalizacja

Lek. med. Iwona Radziejewska-Choma przyjmuje pacjentów we własnej Klinice Medycyny Estetycznej Saska Clinic w Warszawie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa

Główne zabiegi

Medycyna estetyczna

Flebologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (61)

5.0
61 Opinii · 100% poleca

Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje dociekliwe pytania. Odpowiednio doradziła zabieg do mego typu skóry, efekt był zaskakujący. Nie mogłam trafić lepiej 1000% profesjonalizmu!

Pani doktor Radziejewska to bezwzględnie najlepszy lekarz medycyny estetycznej z jakim miałam przyjemność się spotkać. Podejście do pacjenta, profesjonalizm, znajomość najnowszych produktów i technik, wszystko to sprawia, że wracam tam i za każdym ra...Czytaj więcej

Swoją przygodę z medycyną estetyczną zaczęłam właśnie z panią dr Radziejewską i po latach nieudanych zabiegów u innych specjalistów wróciłam do gabinetu pani dr. Pani dr przede wszystkim słucha potrzeb i od razu jest w stanie trafnie ocenić, czy jest...Czytaj więcej

Pani doktor Radziejewska to specjalista, któremu można w pełni zaufać. Pełna zrozumienia dla potrzeba pacjenta, cierpliwa, z ogromną wiedzą merytoryczną. Jestem pod opieką pani doktor od niespełna roku i wiem, że trafiłam idealnie. Polecam panią dokt...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (24)

Zobacz więcej historii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (295)

Siniak po niciach pdo
Odpowiedź specjalisty · 26 sie 2021
Dzień dobry, siniaki mogą czasem goić się nawet ponad 2 tygodnie. Można to przyśpieszyć żelem z heparyną lub hirudyną , np. Hirudoid lub Lioton 1000. Pozdrawiam Iwona Radziejewska
Przeciwbólowe po kwasie
Odpowiedź specjalisty · 6 sie 2021

Dzień dobry. Po zabiegu może Pani przyjąć leki przeciwbólowe. Najbezpieczniejszy byłby paracetamol. Po lekach typu Ibuprofen lub Dexak u niektórych osób istnieje ryzyko wystąpienia zasinień w miejscu iniekcji. Pozdrawiam Iwona Radziejewska

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (4)

Więcej artykułów
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.