Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

13 mar 2020

Zdecydowanie polecam! Brawo dla p. dr Małgorzaty Stadnik-Borowiec!

Warto

O lekarzu

Ocena:
Zdecydowanie polecam! Brawo dla p. dr Małgorzaty Stadnik-Borowiec!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zdecydowanie polecam! Jako mężczyzna nie do końca dobrze się czułem, że idę na pierwszy w życiu zabieg, do tego upiększający... Klinikę mogę jednak polecić z dwóch powodów: 1. Pani Doktor Małgosia Stadnik-Borowiec - pełny profesjonalizm, do tego Pani Doktor jest przemiłą osobą, która cudownie opiekuje się pacjentem! Rozmowa podczas zabiegu, która rozluźnia i uspokaja, wszystko wyjaśnione przed zabiegiem, etc. 2. Sprzęt i lokalizacja - przed zabiegiem zrobiłem rozeznanie w kontekście narzędzi używanych do zabiegu - Klinika Dr Radziejewskiej ma jedno z najlepszych wyposażeń w Warszawie, dojazd plus kwestia dyskretnego parkowania w garażu podziemnym - rewelacja! Efekt po 1 zabiegu na nos to praktycznie wszystkie naczyńka zamknięte, brak żadnych reakcji skórnych. Jestem umówiony na 2 zabieg zamykający kurację. POLECAM ZDECYDOWANIE!!!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.