Say WOW! Medycyna Estetyczna

Brak opinii
Katowice
Cena od 80 zł
Say WOW! to innowacyjne miejsce na estetycznej mapie nie tylko Katowic, ale całego kraju. Klinika jest oddziałem New Horizons Center for Cosmetic Surgery, prestiżowej placówki z Chicago, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie medycyny estetycznej. Polsko-amerykańska filia została uznana za „Najlepszą Klinikę Medycyny i Dermatologii Estetycznej w Polsce 2019” przez czytelników i ekspertów magazynu Gala.  Say WOW! od początku swojej... (rozszerzone naczynka Katowice)

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

Brak opinii
Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Śląskie
Cena od 100 zł do 800 zł
MEKMED to centrum medyczne znajdujące się w Katowicach, które oferuje podstawową opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci, a ponadto usługi poradni specjalistycznych. Świadczy usługi w ramach NFZ oraz prywatne. MEKMED powstało w 1990 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle i jego żony. W MEKMED dostępne są usługi specjalistyczne w ramach: chirurgii, medycyny pracy, proktologii, ortopedii, laryngologii, gastrologii, psychiatrii, gastrologii... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Katowice)

dr n. med. Henryk Mekle

(12) 100 % poleca
Katowice
Jestem lekarzem chirurgiem z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Jestem właścicielem Centrum Estetyki Ciała, kliniki oferującej usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej. Od 1998 roku prowadzimy wspólnie z żoną NZOZ Mekmed w Katowicach, przychodnię wielospecjalistyczną, której częścią jest Centrum Estetyki Ciała. Moją specjalizacją są zabiegi proktologiczne, dermatochirurgiczne, zabiegi chirurgii kosmetycznej oraz iniekcyjne... (rozszerzone naczynka Katowice)

Centrum Estetyki Ciała

(16) 100 % poleca
Katowice
Cena od 100 zł do 1.000 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii. Naszą główną specjalizacją... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Katowice)

dr n. med Martyna Zbiciak-Nylec

(1) 100 % poleca
Katowice
Dr n. med. Martyna Zbiciak-Nylec jest specjalistką z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz trichologii. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Swoich pacjentów zaprasza na konsultacje do kliniki SayWow w Katowicach. Dr n. med. Martyna Zbiciak-Nylec specjalizuje się w zakresie dermatologii i dermatochirurgii. Podczas konsultacji dokonuje szczegółowego badania dermatoskopowego zmian skórnych u swoich pacjentów, oceniając... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Katowice)

NZOZ Euroklinika

(10) 100 % poleca
Katowice
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (rozszerzone naczynka Katowice)

Klinika Medycyny Estetycznej C-Med

Brak opinii
Katowice
Cena od 400 zł
Katowickie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej C-Med prowadzona jest przez dr n. med. Renatę Wilk-Czyż, lekarza dermatologa, dyplomowaną specjalistkę medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Specjaliści z katowickiego Centrum C-med podejmują się  rozwiązywania wszelkich problemów skórnych i estetycznych, z którymi borykają się pacjenci w każdym wieku. Doświadczeni specjaliści potrafią również doradzić pacjentom, jak... (rozszerzone naczynka Katowice)

lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski

Brak opinii
Katowice
Cena od 200 zł do 1.300 zł
Doktor Jakub Sazanów-Lubelski - lekarz i współwłaściciel kliniki medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach.Lek. Jakub Sazanów-Lubelski specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, takich jak: usuwanie zmarszczek, przeszczep tłuszczu, laserowe zabiegi odmładzające, mezoterapia igłowa, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych, dermatoskopia, wycinanie znamion, laserowe leczenie trądziku... (zamykanie naczynek na twarzy Katowice)

DER-MED Kraków

(4) 100 % poleca
Kraków
Cena od 200 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Katowice)

dr Krystyna Lubelska

(5) 100 % poleca
Bielsko-Biała
Cena od 100 zł do 2.000 zł
W Skin Laser Lubelscy łączymy wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się Państwo do nas zwrócicie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszą metodę leczenia.Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Katowice)

Dr Izabela Lenartowicz

(24) 100 % poleca
Katowice
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od 100 zł
Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Od kilkunastu lat prowadzę w Katowicach własną Klinikę Medycyny Estetycznej Lenartowicz Clinic. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę na... (rozszerzone naczynka Katowice)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

Brak opinii
Katowice
Cena od 2.500 zł do 3.500 zł
Od października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej.  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EuroMedic... (zamykanie naczynek na twarzy Katowice)

Angelius Medycyna Estetyczna

Brak opinii
Katowice
Angelius Medycyna Estetyczna należ do Centrum Medycznego Angelius. Specjalizuje się ona w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry, a także zabiegach medycyny estetycznej. Ta mieszcząca się w Katowicach placówka oferuje również usługi kosmetologiczne oraz konsultacje z dietetykiem. Centrum Medycyny Estetycznej Angelius przygotowało także specjalną ofertę dla mężczyzn. Angelius Medycyna Estetyczna proponuje szeroki pakiet zabiegów dla kobiet... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Katowice)

Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(25) 100 % poleca
Katowice
Cena od 200 zł do 2.500 zł
Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic znajduje się w Katowicach. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających twarzy i ciała. To także miejsce, w którym możesz poddać się zabiegom kosmetologicznym albo skorzystać z porady dietetyka. Chcecie poprawić swój wygląd bez sięgania po metody chirurgiczne? Body Care Clinic spełni Wasze oczekiwania. W ofercie kliniki znajdziecie szeroki wachlarz małoinwazyjnych... (rozszerzone naczynka Katowice)

Derma VIP

Brak opinii
Katowice
Cena od 120 zł
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki. Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą... (rozszerzone naczynka Katowice)

Klinika Beauty Medica Katowice

(4) 100 % poleca
Katowice
Cena od 50 zł
Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica w Katowicach oferuje zabiegi pielęgnacyjne z dziedziny kosmetologii, ale jest również miejscem, w którym można poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej na twarz i ciało. Placówka specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz leczeniu zmian związanych z upływem czasu. W ofercie kliniki Beauty Medica możecie znaleźć duży wybór małoinwazyjnych... (rozszerzone naczynka Katowice)

Centrum DER-MED Katowice

(3) 100 % poleca
Katowice
Cena od 250 zł do 700 zł
Zadbaj o siebie bez względu na wiek. W Centrum DER-MED znajdziesz zabiegi, które pozwolą Ci osiągnąć widoczne rezultaty. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Na Śląsku, a szczególnie w Katowicach, jest dużo miejsc, które oferują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii czy chirurgii. Jednak niewiele jest takich miejsc, które poza bogatą ofertą zabiegów, dają coś więcej. W Centrum DER-MED pacjent uzyska fachową poradę, wykona zabieg... (rozszerzone naczynka Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Katowice
Cena od 200 zł
Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Ponadto ukończył... (rozszerzone naczynka Katowice)

dr n. med. Robert Król

Brak opinii
Katowice
Dr hab. n. med. Robert Król jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i transplantologii. Oferuje szeroki zakres konsultacji i zabiegów, między innymi z zakresu bariatrii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów w Klinice Chirurgii Mazan w Katowicach. Ekspert oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów i operacji z zakresu bariatrii, medycyny estetycznej oraz flebologii. Wśród najważniejszych wykonywanych... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Katowice)

Raciborskie Centrum Medyczne

(5) 100 % poleca
Katowice
Cena od 149 zł do 499 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet. Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują... (zamykanie naczynek na twarzy Katowice)

Specjaliści w pobliżu Katowice

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

klientka

Po zabiegach (wykonywala je Anna D.) naczynka rozrosly sie jeszcze bardziej (nie byl to efekt nieodpowiedniej pielegnacji). Bylo ich kilkukrotnie wiecej niz przed zabiegami. Na moja reklamację odpowiedziano po ponad miesiacu i to bez decyzji, tylko poinformowano mnie o zgloszeniu sprawy do ubezpieczyciela(niezgodne z polskim prawem - po takim czasie reklamacja powinna zostac automatycznie uznana i roszczenia powinny zostac spelnione ). Uslyszalam tez ze informacje na ich stronie to tylko oferta marketingowa i istotne sa tylko dlugie umowy z wieloma kruczkami prawnymi ktore podpisujesz przed zabiegiem. Wedlug mnie to naciagacze i do tego oszpecaja czlowieka. Teraz problem jest znacznie wiekszy i rzucajacy sie w oczy niz przed wizytami w tej "klinice". Ze wzgledu na brak czasu nie kontynuowalam sprawy z ubezpieczycielem ale zdecydowanie odradzam tych nieodpowiedzialnych naciagaczy (w mojej opinii). Moje wizyty tam skonczyly sie strata 500 zl, kilkukrotnym powiekszeniem problemu z ktorym do nich przyszlam, strata czasu oraz nerwow.

Witam, Urodziłam się z naczyniakiem, dokładniej na prawym policzku. Już w wieku 4 lat zaczęłam jeździć na zabiegi laserowe. Od wizyt za granicą po Polskę, lasery barwnikowe, neodymowo-yagowe i (niestety nie pamiętam nazwy) chłodzące wodą. Nie były one przyjemne, przy niektórych wręcz wyrywałam się rodzicom z bólu.Zawsze ludzie pytają czy uczucie jest takie jakby ktoś kuł gorącą igła. Odpowiedź brzmi tak tylko w przypadku lasera neodymowego. Chyba mój największy koszmar dotychczas. Aktualnie jestem pod kontrolą Pana doktora Marcina Bieńkowskiego z kliniki Esteticmed w Bydgoszczy. Parę dni temu miałam robiony zabieg laserem Cutera. Był to najprzyjemniejszy zabieg w moim życiu (mam 22 lata). W klinice Esteticmed przed zabiegiem laserowym nakładany jest żel chłodzący który koi ból, używany jest również sprzęt który tłoczy zimne powietrze dodatkowo chłodząc. Z racji tego, że laser wchodzi głęboko pod skórę myślałam, że odczucia będą takie jak przy typowym laserze neodymowym. Nic bardziej mylnego. Czuć tak jakby delikatne uszczypnięcie, a później pieczenie które jest od razu kojone zimnym powietrzem. Podczas zabiegu rodzice mogą być obecni i trzymać swoją pociechę za rękę.(wiem bo mama ze mną była :) ) Odczyn jest taki jak po zabiegu laserem barwnikowym, czyli sine kropeczki utrzymujące się około 2 tygodnie (przynajmniej według mnie - niektórzy mówią, że są wiśniowe lub śliwkowe). Niestety troszeczkę się puchnie, ale można zwalczyć to wapnem z wit C (po 3-4 dniach opuchlizna znika sama). Po samym zabiegu idzie się na terapię LEDową, która dodatkowo uśmierza ból i jest wykorzystywana przy leczeniu zmian naczyniowych skóry. Bardzo polecam ten laser dla małych dzieci, mało bólu a efekt duży. (niestety mam duże doświadczenie w tej dziedzinie) Lekarz jest bardzo miły wszystko obrazowo tłumaczy, pracownicy kliniki dzwonią dzień po zabiegu pytając jak pacjent się czuje, przyjemna i profesjonalna atmosfera. Zapomniałam wspomnieć, że przy zmianach na powiece wykorzystywana jest ochronka na oko wkładana pod powiekę. Oko jest znieczulane, następnie nakładana jest maść aby wkładka nie dotykała bezpośrednio gałki ocznej, brak uczucia dyskomfortu :) Na koniec powiem jeszcze raz: laser Cutera to idealny wybór dla dzieci oraz osób bojących się bólu a chcących uzyskać świetny efekt.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (14)