MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ
MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
2 ośrodki w Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 8 godzin
MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ
MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ Premium
Brak opinii

Informacje

MEKMED to centrum medyczne znajdujące się w Katowicach, które oferuje podstawową opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci, a ponadto usługi poradni specjalistycznych. Świadczy usługi w ramach NFZ oraz prywatne. MEKMED powstało w 1990 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle i jego żony.

W MEKMED dostępne są usługi specjalistyczne w ramach: chirurgii, medycyny pracy, proktologii, ortopedii, laryngologii, gastrologii, psychiatrii, gastrologii, dermatologii i okulistyki. Ośrodek oferuje badania diagnostyczne takie jak USG, EKG, Doppler, dermatoskopia i inne. W ramach centrum działa także poradnia lekarza rodzinnego.

W ramach usług w zakresie dermatologii MEKMED ma w ofercie zabiegi dermatochirurgiczne z wykorzystaniem technik nie tylko klasycznej, ale też laserowej i kriochirurgii. Oferta obejmuje m.in. usuwanie znamion, brodawek, pieprzyków, włókniaków, nabłoniaków, kaszaków, naczyniaków i innych zmian skórnych.

Na terenie MEKMED znajduje się Centrum Estetyki Ciała, które specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. W Centrum Estetyki Ciała pacjenci mogą wykonać interwencje inwazyjne, jak i mało- i nieinwazyjne, a także zabiegi flebologiczne. Specjalnością centrum są zabiegi modelowania sylwetki – liposukcja ultradźwiękowa (Vaser Lipo) oraz liposukcja infradźwiękowa (N.I.L.). Oferta obejmuje także modelowanie i powiększanie piersi i pośladków z wykorzystaniem implantów. Centrum wykonuje pełen wachlarz zabiegów medycyny estetycznej, które pomogą poprawić wygląd skóry: botoks, nici liftingujące, kwas hialuronowy i inne. Oferowane są także zabiegi laserowego usuwania zmian skórnych. Pacjenci mogą także udać się na laserowe usuwanie żylaków. Dostępne są również zabiegi podologiczne.

Warto zaznaczyć, że Centrum Proktologii MEKMED specjalizuje się w innowacyjnych metodach leczenia hemoroidów technikami: DGHAL, HEMORON, Barrona, laserową, falami radiowymi. W ofercie są też zabiegi zamykania szczelin odbytu z wykorzystaniem lasera, maści oraz toksyny botulinowej.

Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00. Rejestracja odbywa się w dni robocze od 08:00 do 18:00 osobiście lub telefonicznie. MEKMED zapewnia wysoki standard pomieszczeń z klimatyzacją oraz windę dla osób niepełnosprawnych.

W poradni proktologicznej (Centrum Proktologii) przyjmują: dr n. med. Henryk Mekle, dr n. med. Artur Sandelewski i lek. med. Andrzej Grabarczyk. W Poradni dermatologicznej pacjenci mogą liczyć na pomoc lek. med. Różę Swaczyna i lek. med. Agatę Sosnowska, a w Poradni leczenia zeza na lek. med. Grażynę Mekle, lek. med. Grażynę Mazur Piotrowską i lek. med. Ewę Rynkiewicz. W Poradni laryngologicznej zatrudniony jest lek. med. Sławomir Wróbel, podczas gdy w Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej – lek. med. Krzysztof Ochudło. W Poradni zdrowia psychicznego pracuje dr n. med. Marek Krzystanek, w Poradni gastrologicznej – dr n. med. Marek Waluga. Ostatnie dwie poradnie to Poradnia neurochirurgiczna, gdzie przyjmuje dr n. med. Maciej Wojtacha, i Poradnia medycyny pracy, gdzie na wizytę można się udać do dr n. med. Dariusza Tokary.

W Poradni lekarza rodzinnego przyjmują pediatrzy lek. med. Beata Nowicka-Kryca i lek. med. Iwona Czaplicka i następujący lekarze rodzinni dla dorosłych: dr n. med. Dariusz Tokarz, lek. med. Anna Kostrzewska, lek. med. Jacek Kałamarz, lek. med. Marcin Koncewicz.

W MEKMED znajduje się też zakład optyczny, gdzie zakupić można szkła korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki i inne, a pacjenci mogą liczyć na rabat.

MEKMED to także dystrybutor sprzętów medycznych, wśród których wymienić możemy Hemoron (do niechirurgicznego leczenia hemoroidów), Hemorscope (do archiwizacji obrazów makro- i anoskopowych) i Dermatoscope (do archiwizacji obrazów makro- i dermatoskopowych) i innych urządzeń dla lekarzy dermatologów, proktologów, gastroenterologów, chirurgów plastycznych i ogólnych oraz lekarzy medycyny estetycznej. Ponadto ośrodek zajmuje się dystrybucją detaliczną i hurtową suplementów diety.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 15/08 Wtorek 16/08 Środa 17/08 Czwartek 18/08 Piątek 19/08

Zdjęcia (12)

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (40)

usunięcie włókniaka jaki koszt
Odpowiedź specjalisty · 2 kwi 2012
Zapraszamy na konsultację do Centrum Estetyki Ciała w Katowicach. Podczas wizyty lekarz oceni wielkość zmiany oraz koszt jej usunięcia. Pozdrawiamy Centrum Estetyki Ciała
Blizna po przeszczepie.
Odpowiedź specjalisty · 12 mar 2012

Witamy

Zapraszamy na konsultację do Centrum Estetyki Ciała w Katowicach. Podczas wizyty lekarz oceni możliwości oraz koszty redukcji blizny w Pani wypadku. Prosimy o telefoniczny kontakt w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Pozdrawiamy Centrum...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Miejsca pracy

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!