MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

Brak opinii
Dodaj opinię
Panewnicka 5, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ
MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ
Brak opinii

Informacje

  • 1853 wizyty na profilu

MEKMED to centrum medyczne znajdujące się w Katowicach, które oferuje podstawową opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci, a ponadto usługi poradni specjalistycznych. Świadczy usługi w ramach NFZ oraz prywatne. MEKMED powstało w 1990 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle i jego żony.

W MEKMED dostępne są usługi specjalistyczne w ramach: chirurgii, medycyny pracy, proktologii, ortopedii, laryngologii, gastrologii, psychiatrii, gastrologii, dermatologii i okulistyki. Ośrodek oferuje badania diagnostyczne takie jak USG, EKG, Doppler, dermatoskopia i inne. W ramach centrum działa także poradnia lekarza rodzinnego.

W ramach usług w zakresie dermatologii MEKMED ma w ofercie zabiegi dermatochirurgiczne z wykorzystaniem technik nie tylko klasycznej, ale też laserowej i kriochirurgii. Oferta obejmuje m.in. usuwanie znamion, brodawek, pieprzyków, włókniaków, nabłoniaków, kaszaków, naczyniaków i innych zmian skórnych.

Na terenie MEKMED znajduje się Centrum Estetyki Ciała, które specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. W Centrum Estetyki Ciała pacjenci mogą wykonać interwencje inwazyjne, jak i mało- i nieinwazyjne, a także zabiegi flebologiczne. Specjalnością centrum są zabiegi modelowania sylwetki – liposukcja ultradźwiękowa (Vaser Lipo) oraz liposukcja infradźwiękowa (N.I.L.). Oferta obejmuje także modelowanie i powiększanie piersi i pośladków z wykorzystaniem implantów. Centrum wykonuje pełen wachlarz zabiegów medycyny estetycznej, które pomogą poprawić wygląd skóry: botoks, nici liftingujące, kwas hialuronowy i inne. Oferowane są także zabiegi laserowego usuwania zmian skórnych. Pacjenci mogą także udać się na laserowe usuwanie żylaków. Dostępne są również zabiegi podologiczne.

Warto zaznaczyć, że Centrum Proktologii MEKMED specjalizuje się w innowacyjnych metodach leczenia hemoroidów technikami: DGHAL, HEMORON, Barrona, laserową, falami radiowymi. W ofercie są też zabiegi zamykania szczelin odbytu z wykorzystaniem lasera, maści oraz toksyny botulinowej.

Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00. Rejestracja odbywa się w dni robocze od 08:00 do 18:00 osobiście lub telefonicznie. MEKMED zapewnia wysoki standard pomieszczeń z klimatyzacją oraz windę dla osób niepełnosprawnych.

W poradni proktologicznej (Centrum Proktologii) przyjmują: dr n. med. Henryk Mekle, dr n. med. Artur Sandelewski i lek. med. Andrzej Grabarczyk. W Poradni dermatologicznej pacjenci mogą liczyć na pomoc lek. med. Różę Swaczyna i lek. med. Agatę Sosnowska, a w Poradni leczenia zeza na lek. med. Grażynę Mekle, lek. med. Grażynę Mazur Piotrowską i lek. med. Ewę Rynkiewicz. W Poradni laryngologicznej zatrudniony jest lek. med. Sławomir Wróbel, podczas gdy w Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej – lek. med. Krzysztof Ochudło. W Poradni zdrowia psychicznego pracuje dr n. med. Marek Krzystanek, w Poradni gastrologicznej – dr n. med. Marek Waluga. Ostatnie dwie poradnie to Poradnia neurochirurgiczna, gdzie przyjmuje dr n. med. Maciej Wojtacha, i Poradnia medycyny pracy, gdzie na wizytę można się udać do dr n. med. Dariusza Tokary.

W Poradni lekarza rodzinnego przyjmują pediatrzy lek. med. Beata Nowicka-Kryca i lek. med. Iwona Czaplicka i następujący lekarze rodzinni dla dorosłych: dr n. med. Dariusz Tokarz, lek. med. Anna Kostrzewska, lek. med. Jacek Kałamarz, lek. med. Marcin Koncewicz.

W MEKMED znajduje się też zakład optyczny, gdzie zakupić można szkła korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, oprawki i inne, a pacjenci mogą liczyć na rabat.

MEKMED to także dystrybutor sprzętów medycznych, wśród których wymienić możemy Hemoron (do niechirurgicznego leczenia hemoroidów), Hemorscope (do archiwizacji obrazów makro- i anoskopowych) i Dermatoscope (do archiwizacji obrazów makro- i dermatoskopowych) i innych urządzeń dla lekarzy dermatologów, proktologów, gastroenterologów, chirurgów plastycznych i ogólnych oraz lekarzy medycyny estetycznej. Ponadto ośrodek zajmuje się dystrybucją detaliczną i hurtową suplementów diety.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Historie (3)

Zabrudzone blizny po pobiciu

Witam kilka lat temu zostałem pobity, lekarz zaszył rany, ale ich nie oczyścił, nie wiem dlaczego,moze przez to, ze byłem po imprezie czyli lekko wstawiony i nie zwróciłem lekarzowi na to uwagi. Do pewnego czasu mi to nie przeszkadzało, lecz...

Czytaj więcej

Zdjęcia (12)

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (40)

usunięcie włókniaka jaki koszt
Odpowiedź specjalisty · 2 kwi 2012
Zapraszamy na konsultację do Centrum Estetyki Ciała w Katowicach. Podczas wizyty lekarz oceni wielkość zmiany oraz koszt jej usunięcia. Pozdrawiamy Centrum Estetyki Ciała
Blizna po przeszczepie.
Odpowiedź specjalisty · 12 mar 2012

Witamy

Zapraszamy na konsultację do Centrum Estetyki Ciała w Katowicach. Podczas wizyty lekarz oceni możliwości oraz koszty redukcji blizny w Pani wypadku. Prosimy o telefoniczny kontakt w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Pozdrawiamy Centrum...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Miejsca pracy

Centrum Estetyki Ciała

Centrum Estetyki Ciała

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!