Centrum Estetyki Ciała

Centrum Estetyki Ciała

(16 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Panewnicka 5/2, Katowice, Śląskie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000174106
Opcje płatności w ratach
Centrum Estetyki Ciała
Centrum Estetyki Ciała
(16 Opinii)·100% poleca

Informacje

W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii.

Zespół

Centrum Estetyki Ciała powstało w 2006 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle, założyciela i właściciela. Od początku istnienia głównie zajmowało się zabiegami liposukcji i proktologią. Rocznie wykonywanych jest około 300 zabiegów, w tym ponad 200 liposukcji. Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym z zakresu liposukcji infradźwiękowej oraz ultradźwiękowej. Nasi lekarze aktywnie uczestniczą w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, dr n. med. Henryk Mekle był kilkakrotnie zaproszony jako wykładowca z zakresu liposukcji podczas międzynarodowych kongresów w Polsce i za granicą.

Specjalizacje

Naszą główną specjalizacją jest "rzeźbienie" sylwetki z zastosowaniem liposukcji infradźwiękowej i ultradźwiękowej oraz plastyka brzucha. Takie zabiegi pozwalają uzyskać niesamowite efekty zgrabnej, sportowej sylwetki u pań i panów. Odsysając tłuszcz potrafimy wyszczuplić ciało, w zależności od życzeń zaznaczyć mięśnie brzucha, klatki piersiowej, ramion. Poprawiamy również kształt piersi i pośladków z zastosowaniem implantów i przeszczepów tłuszczu.

Druga nasza specjalność to nowoczesne leczenie hemoroidów i szczelin odbytu z użyciem małoinwazyjnych technik laserowych i z wykorzystaniem fal radiowych.

U nas można także usunąć laserowo defekty skóry, żylaki nóg, poprawić wygląd twarzy stosując botulinę, kwas hialuronowy, nici liftingujące. Oferujemy szerokie spektrum zabiegów medycyny estetycznej oraz zabiegi podologiczne. Prowadzimy leczenie schorzeń dermatologicznych.

Stawiamy na kompleksowe usługi. Wykonujemy na miejscu zabieg np. liposukcji, pacjent pozostaje pod naszą opieką 1-2 doby, przenosimy pacjenta do mieszkania obok kliniki, gdzie w komfortowych warunkach odpoczywa, odbywa w Centrum masaże, zmiany opatrunków, kontrole lekarskie.

Po przyjściu do nas spocznij w wygodnych fotelach przy recepcji. Posiadamy gabinety zabiegowe, w których odbywają się konsultacje i drobne zabiegi laserowe i chirurgiczne. W pozostałych gabinetach pracuje masażysta, podolog i kosmetyczka. Pacjenci zgłaszający się na zabieg operacyjny przechodzą na Oddział Chirurgii Krótkoterminowej. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Gabinety zabiegowe są wyposażone w wysokiej klasy lasery, np. laser frakcyjny, laser naczyniowy i inne. Zabiegi usuwania żylaków odbytu oraz żylaków nóg wykonujemy za pomocą aparatu. Zabiegi operacyjne możemy wykonywać w znieczuleniu ogólnym dotchawiczym, ogólnym dożylnym, miejscowym. Zabiegi liposukcji wykonujemy nowoczesnymi aparatami.

Lokalizacja

Centrum Estetyki Ciała znajduje się w Katowicach-Ligocie. Kontaktuj się z nami telefonicznie lub mailem. Na wizycie konsultacyjnej ocenimy problem, z którym się zgłaszasz, stan twojego zdrowia, ocenimy, czy kwalifikujesz się do leczenia metodą zabiegową. Wyjaśnimy, na czym ona polega, jakie są jej konsekwencje, postępowanie pozabiegowe. Otrzymasz wskazówki, jak należy się przygotować do zabiegu, ile może trwać rekonwalescencja.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Flebologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (16)

5.0
16 Opinii · 100% poleca

Witam. Kilka miesięcy temu poddałam się zabiegowi liposukcji w Centrum Estetyki, u dr Mekle, efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania, od zawsze miałam problem z odkładającym się tłuszczem w dole brzucha, nawet dieta i ostre ćwiczenia na siłowni, ni...Czytaj więcej

Pomimo braku problemów zdrowotnych zdecydowałam się na usunięcie fałdek wokół odbytu. Decyzja zabrała wiele lat, ale w końcu wzięłam się na odwagę. Dr. Mekle potrafi w prosty sposób stworzyć w swoim gabinecie przyjazną i bezpieczną atmosferę, która...Czytaj więcej

u dr Mekle - kompetencja, przyjazne podejście do pacjenta, perfekcja, profesjonalizm

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (8)

Dostałam nowe ciało

Moja liposukcjca: u Dr.Mekle, zabieg odbyl sie 13.09.2011,zylam w nieswiadomosci, chcialam sie tylko pozbyc tluszczu!!!!! ale potem okazalo sie , iz bardzo po bolalo, a potem bylo juz tylko pieknie, dostalam nowe cialo,czulam sie po prostu...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (68)

Filmy (3)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (15)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Specjaliści z tej kliniki

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.