Centrum Estetyki Ciała

Centrum Estetyki Ciała

(16 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Panewnicka 5/2, Katowice, Śląskie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000174106
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Centrum Estetyki Ciała
Centrum Estetyki Ciała
(16 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii.

Zespół

Centrum Estetyki Ciała powstało w 2006 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle, założyciela i właściciela. Od początku istnienia głównie zajmowało się zabiegami liposukcji i proktologią. Rocznie wykonywanych jest około 300 zabiegów, w tym ponad 200 liposukcji. Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym z zakresu liposukcji infradźwiękowej oraz ultradźwiękowej. Nasi lekarze aktywnie uczestniczą w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, dr n. med. Henryk Mekle był kilkakrotnie zaproszony jako wykładowca z zakresu liposukcji podczas międzynarodowych kongresów w Polsce i za granicą.

Specjalizacje

Naszą główną specjalizacją jest "rzeźbienie" sylwetki z zastosowaniem liposukcji infradźwiękowej i ultradźwiękowej oraz plastyka brzucha. Takie zabiegi pozwalają uzyskać niesamowite efekty zgrabnej, sportowej sylwetki u pań i panów. Odsysając tłuszcz potrafimy wyszczuplić ciało, w zależności od życzeń zaznaczyć mięśnie brzucha, klatki piersiowej, ramion. Poprawiamy również kształt piersi i pośladków z zastosowaniem implantów i przeszczepów tłuszczu.

Druga nasza specjalność to nowoczesne leczenie hemoroidów i szczelin odbytu z użyciem małoinwazyjnych technik laserowych i z wykorzystaniem fal radiowych.

U nas można także usunąć laserowo defekty skóry, żylaki nóg, poprawić wygląd twarzy stosując botulinę, kwas hialuronowy, nici liftingujące. Oferujemy szerokie spektrum zabiegów medycyny estetycznej oraz zabiegi podologiczne. Prowadzimy leczenie schorzeń dermatologicznych.

Stawiamy na kompleksowe usługi. Wykonujemy na miejscu zabieg np. liposukcji, pacjent pozostaje pod naszą opieką 1-2 doby, przenosimy pacjenta do mieszkania obok kliniki, gdzie w komfortowych warunkach odpoczywa, odbywa w Centrum masaże, zmiany opatrunków, kontrole lekarskie.

Po przyjściu do nas spocznij w wygodnych fotelach przy recepcji. Posiadamy gabinety zabiegowe, w których odbywają się konsultacje i drobne zabiegi laserowe i chirurgiczne. W pozostałych gabinetach pracuje masażysta, podolog i kosmetyczka. Pacjenci zgłaszający się na zabieg operacyjny przechodzą na Oddział Chirurgii Krótkoterminowej. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Gabinety zabiegowe są wyposażone w wysokiej klasy lasery, np. laser frakcyjny, laser naczyniowy i inne. Zabiegi usuwania żylaków odbytu oraz żylaków nóg wykonujemy za pomocą aparatu. Zabiegi operacyjne możemy wykonywać w znieczuleniu ogólnym dotchawiczym, ogólnym dożylnym, miejscowym. Zabiegi liposukcji wykonujemy nowoczesnymi aparatami.

Lokalizacja

Centrum Estetyki Ciała znajduje się w Katowicach-Ligocie. Kontaktuj się z nami telefonicznie lub mailem. Na wizycie konsultacyjnej ocenimy problem, z którym się zgłaszasz, stan twojego zdrowia, ocenimy, czy kwalifikujesz się do leczenia metodą zabiegową. Wyjaśnimy, na czym ona polega, jakie są jej konsekwencje, postępowanie pozabiegowe. Otrzymasz wskazówki, jak należy się przygotować do zabiegu, ile może trwać rekonwalescencja.

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - Piątek 7:00 - 19:00

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • KONSULTACJA LEKARSKA 150 PLN KONSULTACJA LEKARSKA Z DERMATOSKOPIĄ 200 PLN KONSULTACJA PROKTOLOGICZNA Z ANOSKOPIĄ 300 PLN KONSULTACJA TRICHOLOGA 100 PLN KONSULTACJA DIETETYKA 100 PLN

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Opinie (16)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Witam. Kilka miesięcy temu poddałam się zabiegowi liposukcji w Centrum Estetyki, u dr Mekle, efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania, od zawsze miałam problem z odkładającym się tłuszczem w dole brzucha, nawet dieta i ostre ćwiczenia na siłowni, ni...Czytaj więcej

Pomimo braku problemów zdrowotnych zdecydowałam się na usunięcie fałdek wokół odbytu. Decyzja zabrała wiele lat, ale w końcu wzięłam się na odwagę. Dr. Mekle potrafi w prosty sposób stworzyć w swoim gabinecie przyjazną i bezpieczną atmosferę, która...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Specjaliści z tej kliniki

MEKMED

MEKMED

Dr n. med. Henryk Mekle

Dr n. med. Henryk Mekle

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.