Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

(17 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Gen. J. Zajączka 11, Warszawa, Mazowieckie
Centrum Chirurgii Plastycznej Malia
Centrum Chirurgii Plastycznej Malia
(17 Opinii)·100% poleca

Informacje

W warszawskim Centrum Chirurgii Plastycznej Malia już od ponad 40 lat wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Na codzień poprawiamy naszym pacjentom nie tylko wygląd, ale i samopoczucie oraz komfort psychiczny. 

Zespół

Lekarze z Centrum Chirurgii Plastycznej Malia to specjaliści wysokiej klasy, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności na stażach zagranicznych oraz poprzez uczestnictwo w sympozjach naukowych. W Centrum Chirurgii Plastycznej Malia oferujemy pacjentom kompleksowe podejście. Lekarze różnych specjalności, w tym chirurdzy plastycy i dermatolodzy współpracują ze sobą, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty leczenia. Zapewniamy zarówno najnowocześniejsze światowe metody leczenia, jak i najlepszy sprzęt. Dbamy o pacjenta także po opuszczeniu kliniki. Opieka domowa po zabiegu to u nas standard.

Wszyscy nasi lekarze chirurdzy plastycy są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a lekarze dermatolodzy Polskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej. Uczestniczą w europejskich i światowych kongresach. Pracując razem otaczają pacjentów kompleksową opieką w zakresie leczenia chirurgicznego, a zwłaszcza w dziedzinie medycyny estetycznej stosując nowoczesne i bezpieczne metody. Nasz zespół tworzą, dr Maria Sowa-Molska - chirurgia plastyczna, dr n. med. Marek Molski - chirurgia plastyczna, dr Maria Molska - chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, dr Maria Kociszewska - chirurgia plastyczna, dr Kamil Pietrasik - chirurgia plastyczna, dr Patrycja Gajda - dermatologia estetyczna, dr n. med. Zbigniew Salamon - chirurgia ogólna.

Specjalizacje

W Centrum Chirurgii Plastycznej Malia oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej, wśród nich - odsysanie tłuszczu (liposukcję), plastykę powiek, powiększanie piersi, korekcję nosa, face lifting, plastykę ramion i ud, zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii ręki, laryngologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, a także medycyny estetycznej.

Lokalizacja

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia mieści się w Warszawie

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Opinie (17)

5.0
17 Opinii · 100% poleca

Przykurcz Dupuytrena u dr Molskiego - wiedza i praktyka medyczna na najwyższym poziomie!

Polecam to miejsce kazdemu pacjentowi

Historia ukończona (Korekta nosa):

Jak ktoś szuka uczciwych i porządnych lekarzy to plecam własnie to miejsce. Trafiłam tam, szukając ratunku po nieudlonie przeprowadzonej operacji nosa. Moją sprawą zajął się dr Kamil Pietrasik. Ten lekarz uratował nie tylko mój wygląd, ale przede wsz...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Artykuł (1)

Fascynująca specjalizacja

Fascynująca specjalizacja

O tym, czym jest chirurgia plastyczna rozmawiamy z dr n.med. Markiem Molskim, prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej...
13 sty 2022
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.