Estetic-Derm

Estetic-Derm

Brak opinii
Dodaj opinię
Kupiecka 3 abc, Kołobrzeg, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Estetic-Derm
Estetic-Derm
Brak opinii

Informacje

  • 2409 wizyty na profilu

Gabinet Dermatologii Estetycznej ESTETIC-DERM znajduje się w Kołobrzegu i jest własnością lek. med. Ewy Madej. Specjalizuje się w dermatologii ogólnej i estetycznej, a zwłaszcza w zabiegach laserowych.

Gabinet Dermatologii Estetycznej ESTETIC-DERM jest prywatnym gabinetem, specjalizującym się w leczeniu chorób skóry oraz w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Oferuje mieszkańcom Kołobrzegu kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób skóry, takich jak m.in. trądzik pospolity i różowaty, alergie czy grzybice. Osoby walczące z nadpotliwością mogą skorzystać tutaj z terapii toksyną botulinową.

Właścicielka gabinetu, lek. med. Ewa Madej specjalizuje się w dermatologii i wenerologii, a także medycynie estetycznej. Dlatego swoim pacjentom oprócz leczenia chorób proponuje również zabiegi odmładzające i rewitalizujące. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują zabiegi wykonywane z pomocą laserów. Wśród nich można znaleźć między innymi laserową depilację, a także laserowe usuwanie blizn, rozstępów, przebarwień i zmian skórnych.

Z kolei osoby zainteresowane rewitalizacją i dogłębnym odżywianiem skór, mogą skorzystać z mezoterapii igłowej. Połączona z oczyszczającym peelingami chemicznymi oraz zabiegami wypełniania zmarszczek, na pewno pozwoli odzyskać młody, promienny i zdrowy wygląd.

Gabinet Dermatologii Estetycznej ESTETIC-DERM powstał z inicjatywy i pasji lek. med. Ewy Madej. Jej celem jest przede wszystkim kompleksowa pomoc pacjentom: zarówno poprzez leczenie chorób skóry, jak i zabiegi poprawiające wygląd. Działając wielotorowo, może ona spełnić marzenie o pięknej, młodej i zdrowej skórze.

Gabinet Dermatologii Estetycznej ESTETIC-DERM to nowoczesne miejsce w Kołobrzegu. Zostało wyposażone w cały szereg urządzeń najwyższej klasy, takich jak lasery frakcyjne czy CO2. Dzięki nim oraz wiedzy lek. med. Ewy Madej możliwe jest tutaj uzyskanie kompleksowej pomocy.

Gabinet Dermatologii Estetycznej ESTETIC-DERM został założony przez lek. med. Ewę Madej. Jest ona specjalistką dermatologii i wenerologii, która ukończyła specjalizację w 1994 roku.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (8)

Estetic-Derm udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!