dr Dawid Serafin Serafin Clinic

(88) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 3.200 zł do 6.000 zł
Ekspert w zakresie ginekologii estetycznej. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej. Jako jedyny ginekolog z Polski jest członkiem rady naukowej Międzynarodowego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej i i Dobrostanu Intymnego (IAAGSW). Przyjmuje pacjentów w Serafin Clinic w Gliwicach. Jestem obecnie prawdopodobnie jedną z niewielu osób  w Polsce o tak dużym doświadczeniu i wiedzy jeśli chodzi o stosowanie kwasu hialuronowego... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

Brak rekomendacji
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
MEKMED to centrum medyczne znajdujące się w Katowicach, które oferuje podstawową opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci, a ponadto usługi poradni specjalistycznych. Świadczy usługi w ramach NFZ oraz prywatne. MEKMED powstało w 1990 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle i jego żony. W MEKMED dostępne są usługi specjalistyczne w ramach: chirurgii, medycyny pracy, proktologii, ortopedii, laryngologii, gastrologii, psychiatrii, gastrologii... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

Centrum Estetyki Ciała

(7) 100% poleca
Katowice
Cena od: 4.000 zł do 6.000 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii.Naszą główną specjalizacją jest "rzeźbienie" sylwetki z... (plastyka warg sromowych Katowice)

Dr n.med. Janina Janicka-Grabowska

(30) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Cena od: 1.900 zł
Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką - Grabowską - chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Dr Janicka - Grabowska jest kierownikiem medycznyn kliniki. Chirurgia plastyczna nie jest jedyną specjalizacją Kliniki "Aesthete". Zgodnie z programem medycznym kliniki o zdrowy, atrakcyjny... (plastyka warg sromowych Katowice)

dr Bożena Jaklik

(26) 100% poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł
Doktor Bożena Jaklik jest specjalistką chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnej klinice w Katowicach.Operacje przeprowadzane są w prywatnej klinice, w której zadbano o najwyższy standard wyposażenia sali operacyjnej  oraz komfortowe warunki dla pacjentów. Personel medyczny kliniki jest dobrany bardzo starannie. Pacjentów, którzy są zakwalifikowani do operacji operuje osobiście zawsze doktor Jaklik, a w rozległych zabiegach... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(50) 100% poleca
Katowice
Cena od: 6.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej. Jedną z gałęzi w ofercie Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi w okolicy twarzy – korekcję nosa, powiek, uszu czy podbródka... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr Anna Olender

(53) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Cena od: 4.200 zł
Jestem specjalistą drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz pierwszego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. Od 2012 roku prowadzę własny ośrodek - Klinikę Olender w Żarkach Letnisku. W naszym szpitalu wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W pracy kierujemy się jasno określonymi priorytetami takimi jak: profesjonalizm, indywidualne podejście, bezpieczeństwo... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr n. med. Henryk Mekle

(13) 100% poleca
Katowice
Jestem lekarzem chirurgiem z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Jestem właścicielem Centrum Estetyki Ciała, kliniki oferującej usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej. Od 1998 roku prowadzimy wspólnie z żoną NZOZ Mekmed w Katowicach, przychodnię wielospecjalistyczną, której częścią jest Centrum Estetyki Ciała. Moją specjalizacją są zabiegi proktologiczne, dermatochirurgiczne, zabiegi chirurgii kosmetycznej oraz iniekcyjne... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(34) 100% poleca
Katowice
Cena od: 2.300 zł do 3.500 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (plastyka warg sromowych Katowice)

Wodzisławskie Centrum Medyczne

Brak rekomendacji
Katowice
Wodzisławskie Centrum Medyczne (WCM) oferuje zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej oraz chirurgii plastycznej. Ta nowoczesna placówka znajduje się we Wodzisławiu Śląskim.  W ramach usług diagnostycznych i leczniczych z dziedziny flebologii (chorób żył) WCM oferuje zabiegi chirurgiczne oraz endowaskularne. Dlatego też w WCM wykonamy zabiegi takie jak bypassy żylne, operacje tętniaków i tętnic, angioplastyka, stentowanie tętnic i wiele inych. Należy... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Nzoz Euroklinika

(14) 100% poleca
Katowice
Cena od: 2.300 zł do 3.500 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

Centrum DER-MED Katowice

(2) 100% poleca
Katowice
Cena od: 3.290 zł
Zadbaj o siebie bez względu na wiek. W Centrum DER-MED znajdziesz zabiegi, które pozwolą Ci osiągnąć widoczne rezultaty. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Na Śląsku, a szczególnie w Katowicach, jest dużo miejsc, które oferują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii czy chirurgii. Jednak niewiele jest takich miejsc, które poza bogatą ofertą zabiegów, dają coś więcej. W Centrum DER-MED pacjent uzyska fachową poradę, wykona zabieg... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum

(9) 100% poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł do 3.200 zł
Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum to sieć placówek, które swoje siedziby mają w Katowicach, Częstochowie i Bielsku-Białej. Oferta klinik skierowana jest do kobiet, dla których piękno i zdrowie intymne stanowi ważną część dobrego samopoczucia.Klinika specjalizuje się w zabiegach rewitalizacji i rekonstrukcji intymnych narządów kobiecych. Działalność ośrodka w głównej mierze skupia się na ginekologii plastycznej i estetycznej. Oferowane... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha

Brak rekomendacji
Chorzów
Cena od: 3.990 zł
Dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Pacjentów zaprasza na konsultacje do Medical Clinic Podhale w Waksmund, do kliniki Lift Med w Rybniku oraz kliniki Perfect Med w Tychach. Przynależy do British Association of Plastic and Reconstructive Aesthetic Surgeons (BAPRAS, Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej) i Nederlandse Vereniging voor Esthetische... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

DER-MED Kraków

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od: 2.590 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (plastyka warg sromowych Katowice)

Raciborskie Centrum Medyczne

(6) 100% poleca
Racibórz
Cena od: 3.300 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet.Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują najbardziej... (plastyka warg sromowych Katowice)

lek. med. Aleksandra Wolnicka

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od: 4.000 zł
Doktor Aleksandra Wolnicka jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów konsultuje i operuje w Katowicach.Doktor Aleksandra Wolnicka wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Jej pacjenci mogą między innymi skorzystac z zabiegów takich jak powiększanie piersi implatami, redukcja piersi, modelowanie piersi, lifting twarzy, korekcja nosa, operacja brzucja, operacja opadających powiek, korekcja... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

(3) 100% poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł
Profil klinikiOd października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Wszelkie informacje oraz ustalanie terminów badań, zabiegów... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100% poleca
Katowice
Cena od: 6.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

lek. med. Sybilla Piekarska

(2) 100% poleca
Katowice
Cena od: 3.990 zł
Lek. med. Sybilla Piekarska to ekspert niezwykle doświadczona specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej. Kieruje Oddziałem Chirurgii Plastycznej Weiss Klinik w Chorzowie. Jest członkiem Polskich Towarzystw Leczenia Oparzeń, Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lek. med. Piekarska to niekwestionowany fachowiec w obrębie chirurgii plastycznej. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów obejmuje korekcję nosa... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr Arkadiusz Kuna

(8) 100% poleca
Katowice
Cena od: 4.100 zł do 5.000 zł
Dr Arkadiusz Kuna jest znanym i cenionym chirurgiem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Od kilkunastu lat specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Jest także konsultantem w Transform Medical Group w Wielkiej Brytanii. To prestiżowy ośrodek świadczący usługi w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Pacjentów przyjmuje również w założonej przez siebie klinice Marten’s Clinic w Katowicach.Specjalista w zakresie zabiegów medycyny... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr n. med Marcin Nylec

(6) 100% poleca
Katowice
Cena od: 3.200 zł do 6.000 zł
Dr n. med. Marcin Nylec jest ginekologiem i położnikiem. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej (European Society of Aesthetic Gynecology – ESAG). Pracuje w Klinice Leczenia Niepłodności... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak rekomendacji
Będzin
Cena od: 3.500 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Derma VIP

(1) 100% poleca
Katowice
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Specjaliści w pobliżu Katowice

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam Wszystkich, chciałabym podzielić się z Wami moją historią dotyczącą zabiegu labioplastyki u Dr Dawida Serfina. Zacznę od tego że to był mój ogromny kompleks, z którym zmagałam się odkąd pamiętam. Teraz mam 30 lat i w końcu odważyłam się na ten zabieg. Nie ukrywam, ze zanim zdecydowałam się na Dr Dawida Serafina to przez bardzo długi czas szukałam odpowiedniego lekarza, który wzbudzi moje zaufanie. Czytałam na prawdę dużo na temat innych lekarzy i mimo ze inni mieli tez dużo dobrych opinii to ja nie miałam przekonania. Bardzo często kieruje się moją intuicją, a Dr Dawid Serafin od razu mnie zainteresował. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam go w Internecie to zaczęłam wierzyć, ze zdecyduje się na ten zabieg, po prostu wzbudził we mnie mega zaufanie, nie tylko pod względem wiedzy ale też poczułam ze to dobry człowiek i lekarz z powołania. Moja intuicja mnie nie zawiodła?Mieszkam w Białymstoku ale nawet odległość nie miała dla mnie znaczenia. Podróż w jedna stronę to 8 godzin ale jechałam tam bo czułam ze warto, ze ten lekarz mi pomoże i ze ja sama się odważę. I szczerze powiem gdyby to było jeszcze dalej, to teraz tym bardziej pojechałabym bo dziewczyny na prawdę warto... Przed samym zabiegiem mimo wszystko się bałam, to raczej normalne. Bałam się tego ze może efekt końcowy nie będzie zadowalający, ze coś pójdzie nie tak i będzie jeszcze gorzej lub ze stracę tam czucie. Nigdy wcześniej nie robiłam żadnych operacji dlatego strach był jeszcze większy. Tym bardziej ze sama jestem wymagająca i czepiam się szczegółów ale efekt końcowy na prawdę przerósł moje oczekiwania i to jest niesamowite! Aktualnie jestem 5 tygodni po operacji i czuje się rewelacyjnie. Nawet nie sądziłam ze to tak wpłynie na moje samopoczucie. Czuje się dużo szczęśliwsza, bardziej kobieca i piękna. Opowiem jeszcze o dniu w którym miałam zabieg. Diagnoza to przerost warg sromowych mniejszych i napletka łechtaczki. A wiec tak, od początku czułam się bardzo zaopiekowania w klinice, również przez Panią położną, bardzo sympatyczna osoba (niestety nie pamiętam imienia) Najpierw dostałam znieczulenie miejscowe i to była jedna najmniej komfortowa chwila podczas całego zabiegu, później nie czułam nic. Zostałam tez osłonięta od pasa co mi bardzo odpowiadało bo nic nie widziałam. Cały zabieg trwał około 1 godziny, nie dłużej. Po zabiegu zostałam jeszcze ma obserwacji, miedzy czasie dostałam słodki poczęstunek, Pani położna często zaglądała i pytała czy wszystko w porządku, później wstałam i wróciłam do hotelu. Otrzymałam też nr telefonu od lekarza z prośbą o wiadomość jak się czuje kilka godzin po zabiegu. W razie potrzeby i pytań mogłam też zadzwonić. Tylko pierwsza noc była dość bolesna, ale dostałam leki przeciwbólowe i zimne okłady tez pomogły. Szczerze spodziewałam się że będzie gorzej, więc mimo wszystko byłam pozytywnie zaskoczona?. Na 3 dzień wróciłam do swojego miasta i odpoczywałam w domu. Przez pierwsze dni głownie leżałam ale mogłam normalnie się poruszać i to nie był już ból tylko dyskomfort bo miał tam szwy. Po około 10 dniach pojechałam na kontrole i zdjęcie szwów. To było cudowne uczucie, wszystko dobrze się zagoiło i po zdjęciu szwów było jeszcze lepiej. Zobaczyłam tez zdjęcia przed i po. Niezwykła przemiana. Także dziewczyny, jeśli macie podobny problem to ja z całym sercem polecam Dr Dawida Serafina. Teraz wiem ze nie warto tak długo czekać i się zastanawiać. Strach ma tylko wielkie oczy. Dr Dawid Serafin ma wrodzony talent i ogromne poczucie estetyki! Oprócz tego to bardzo serdeczny człowiek z dobrym sercem, z pełnym profesjonalizmem i powołaniem do zawodu. Człowiek który odmienił moje życie na lepsze pod względem pewności siebie, wiary we własna kobiecość i piękno. Jestem i będę wdzięczna zawsze. Dziękuje!!!

Zdecydowałam się na zabieg, bo w moim przypadku przerost warg sromowych był znaczny i utrudniał normalne funkcjonowanie, na przykład jazdę na rowerze. Wargi często były podrażnione, trudno było mi utrzymać odpowiednią higienę podczas okresu. No i efekt wizualny... Wybrałam laserową metodę operacji. Wyszłam z kliniki jeszcze tego samego dnia. Ból był znikomy, jednak przez tydzień po zabiegu musiałam unikać długiego siedzenia. Po około trzech tygodniach od operacji wróciłam do współżycia i nie sprawiało mi ono żadnego dyskomfortu, a wargi stały się sporo wrażliwsze na bodźce.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje