dr Dawid Serafin Serafin Clinic

(98) 100 % poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w rejonie Śląskie
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 3.200 zł do 6.000 zł
Ekspert w zakresie ginekologii estetycznej. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej. Jako jedyny ginekolog z Polski jest członkiem rady naukowej Międzynarodowego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej i i Dobrostanu Intymnego (IAAGSW). Przyjmuje pacjentów w Serafin Clinic w Gliwicach. Jestem obecnie prawdopodobnie jedną z niewielu osób  w Polsce o tak dużym doświadczeniu i wiedzy jeśli chodzi o stosowanie kwasu hialuronowego... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Centrum Estetyki Ciała

(21) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 4.000 zł do 6.000 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii. Naszą główną specjalizacją... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

Brak opinii
Znaleźliśmy 2 specjalistów w rejonie Śląskie
MEKMED to centrum medyczne znajdujące się w Katowicach, które oferuje podstawową opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci, a ponadto usługi poradni specjalistycznych. Świadczy usługi w ramach NFZ oraz prywatne. MEKMED powstało w 1990 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle i jego żony. W MEKMED dostępne są usługi specjalistyczne w ramach: chirurgii, medycyny pracy, proktologii, ortopedii, laryngologii, gastrologii, psychiatrii, gastrologii... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr n. med. Henryk Mekle

(14) 100 % poleca
Katowice
Jestem lekarzem chirurgiem z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Jestem właścicielem Centrum Estetyki Ciała, kliniki oferującej usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej. Od 1998 roku prowadzimy wspólnie z żoną NZOZ Mekmed w Katowicach, przychodnię wielospecjalistyczną, której częścią jest Centrum Estetyki Ciała. Moją specjalizacją są zabiegi proktologiczne, dermatochirurgiczne, zabiegi chirurgii kosmetycznej oraz iniekcyjne... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr Bożena Jaklik

(26) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł
Doktor Bożena Jaklik jest specjalistką chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnej klinice w Katowicach. Operacje przeprowadzane są w prywatnej klinice, w której zadbano o najwyższy standard wyposażenia sali operacyjnej  oraz komfortowe warunki dla pacjentów. Personel medyczny kliniki jest dobrany bardzo starannie. Pacjentów, którzy są zakwalifikowani do operacji operuje osobiście zawsze doktor Jaklik, a w rozległych... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr Anna Olender

(56) 100 % poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w rejonie Śląskie
Cena od: 4.200 zł
Jestem specjalistą drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz pierwszego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. Od 2012 roku prowadzę własny ośrodek - Klinikę Olender w Żarkach Letnisku. W naszym szpitalu wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W pracy kierujemy się jasno określonymi priorytetami takimi jak: profesjonalizm, indywidualne podejście, bezpieczeństwo... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska

(33) 100 % poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w rejonie Śląskie
Cena od: 1.900 zł
Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką - Grabowską - chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Dr Janicka - Grabowska jest kierownikiem medycznyn kliniki. Chirurgia plastyczna nie jest jedyną specjalizacją Kliniki "Aesthete". Zgodnie z programem medycznym kliniki o zdrowy, atrakcyjny... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(36) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 2.300 zł do 3.500 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr Zbigniew Mazan

(17) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 6.000 zł
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha

Brak opinii
Chorzów
Cena od: 3.990 zł
Dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Pacjentów zaprasza na konsultacje do Medical Clinic Podhale w Waksmund, do kliniki Lift Med w Rybniku oraz kliniki Perfect Med w Tychach. Przynależy do British Association of Plastic and Reconstructive Aesthetic Surgeons (BAPRAS, Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej) i Nederlandse Vereniging voor Esthetische... (plastyka warg sromowych Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(69) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 6.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (plastyka warg sromowych Katowice)

NZOZ Euroklinika

(14) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 2.300 zł do 3.500 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

DER-MED Kraków

(4) 100 % poleca
Kraków
Cena od: 2.590 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 6.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

lek. med. Aleksandra Wolnicka

(1) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 4.000 zł
Doktor Aleksandra Wolnicka jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów konsultuje i operuje w Katowicach.Doktor Aleksandra Wolnicka wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Jej pacjenci mogą między innymi skorzystac z zabiegów takich jak powiększanie piersi implatami, redukcja piersi, modelowanie piersi, lifting twarzy, korekcja nosa, operacja brzucja, operacja opadających powiek, korekcja... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

(3) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł
Profil klinikiOd października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Wszelkie informacje oraz ustalanie terminów badań, zabiegów... (plastyka warg sromowych Katowice)

Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum

(9) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł do 3.200 zł
Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum to sieć placówek, które swoje siedziby mają w Katowicach, Częstochowie i Bielsku-Białej. Oferta klinik skierowana jest do kobiet, dla których piękno i zdrowie intymne stanowi ważną część dobrego samopoczucia.Klinika specjalizuje się w zabiegach rewitalizacji i rekonstrukcji intymnych narządów kobiecych. Działalność ośrodka w głównej mierze skupia się na ginekologii plastycznej i estetycznej. Oferowane... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr Arkadiusz Kuna

(9) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 4.100 zł do 5.000 zł
Dr Arkadiusz Kuna jest znanym i cenionym chirurgiem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Od kilkunastu lat specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Jest także konsultantem w Transform Medical Group w Wielkiej Brytanii. To prestiżowy ośrodek świadczący usługi w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Pacjentów przyjmuje również w założonej przez siebie klinice Marten’s Clinic w Katowicach.Specjalista w zakresie zabiegów medycyny... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

lek. med. Sybilla Piekarska

(3) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.990 zł
Lek. med. Sybilla Piekarska to ekspert niezwykle doświadczona specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej. Kieruje Oddziałem Chirurgii Plastycznej Weiss Klinik w Chorzowie. Jest członkiem Polskich Towarzystw Leczenia Oparzeń, Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lek. med. Piekarska to niekwestionowany fachowiec w obrębie chirurgii plastycznej. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów obejmuje korekcję nosa... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Centrum DER-MED Katowice

(3) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.590 zł
Zadbaj o siebie bez względu na wiek. W Centrum DER-MED znajdziesz zabiegi, które pozwolą Ci osiągnąć widoczne rezultaty. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Na Śląsku, a szczególnie w Katowicach, jest dużo miejsc, które oferują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii czy chirurgii. Jednak niewiele jest takich miejsc, które poza bogatą ofertą zabiegów, dają coś więcej. W Centrum DER-MED pacjent uzyska fachową poradę, wykona zabieg... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr n. med Marcin Nylec

(6) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.200 zł do 6.000 zł
Dr n. med. Marcin Nylec jest ginekologiem i położnikiem. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej (European Society of Aesthetic Gynecology – ESAG). Pracuje w Klinice Leczenia Niepłodności... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Będzin
Cena od: 3.500 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (plastyka warg sromowych Katowice)

Derma VIP

(2) 100 % poleca
Katowice
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

Raciborskie Centrum Medyczne

(6) 100 % poleca
Racibórz
Cena od: 3.300 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet.Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują najbardziej... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

Specjaliści w pobliżu Katowice

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

zarejestrowany332856

Witam, moim problemem był przerost warg sromowych mniejszych, który bardzo mi przeszkadzał w życiu codziennym nie mogłam normalnie funkcjonować nie mówiąc o takich rzeczach jak współżycie czy chigiena intymna, oraz to jak bardzo wpływało to na moja psychikę. Pewnego dnia stwierdziłam, że trzeba z tym skończyć bo się zadręcze więc stwierdziłam że muszę podjąc jakieś działania. Szukałam bardzo długo dobrej kliniki która zaoferuje mi coś co pozwoli mi z tym skończyć. Wiele klinik stosuje metodę skalpelem bardzo dużo się naczytałam o tym jakie są powikłania i jaki czas gojenia aż 3 miesiące co mnie bardzo przeraziło jednak natknełam się na klinikę GynCentrum w Katowicach, która w swojej ofercie miała bardzo nowoczesną metodę laserową więc zdecydowałam że umówię się na wizytę. Trafiłam do dr.Serafina, było to ciężkie dla mnie żeby otworzyć się i nie wstydzić się tego jednak wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze dzieki czemu strach uciekł. Pan doktor bardzo szczegółowo powiedział na czym zabieg bedzie polegać oraz ustaliliśmy termin. Kiedy przyszedł dzień zabiegu czułam ekscytacje że za pare godzin już pozbęde się tego okropnego problemu ale zarazem czułam strach. Nie będe obwijać tutaj w bawełne więc powiem tak że znieczulenie było miejscowe i było to bardzo nie przyjemne i troche bolesne musiałam zaciskać zęby ale dałam radę, potem już był laser szybko poszło jedyne co mnie bardzo denerwowało zapach spalonej skóry, potem już pan doktor zakładał szwy nie bolało ale miejscami znieczulenie zeszło lecz szybko dostałam nowe. Ogólnie po zabiegu zostałam 3 h na obserwacji dostałam 3 kroplówki i byłam wykończona moment w którym zeszło znieczulenie był okropny ponieważ czułam się jak by ktoś mnie oblał tam wrzątkiem dostałam od pana doktora wytyczne do domu i okład lodowy który trochę załagodził bół. Leżałam tydzien w domu odczuwałam pieczenie, i ból przy oddawaniu moczu trzeba opłukiwać rane wodą oraz odkażać oktaniseptem nie było to przyjemne rany trochę krwawiły przez pierwsze 3 dni. Po 3 dniach byłam na kontroli miałam trochę siniaków i krwiaków ale nie spuchło mi to do nie wiadomo jakich rozmiarów chociaż zabieg był bardzo obszerny. W domu stosowałam okłady lodowe 5 razy dziennie i starałam się odpoczywać leki mnie trochę otumiały. Szwy nosiłam praktycznie 10 dni już mnie trochę drażniły. Ogólnie zero sportu i współżycia przez 4 tygodnie. Leki jakie dostałam to bioracef, paracetamol który wgl nie pomagał, ibuprofen, cyklonamine, poltram combo silne leki lecz ich nie używałam leki brałam tydzień a potem jeszcze przeciw bólowe. Wiec tak podumowując jeżeli jakaś z was ma ten problem to nie bójcie się pojść z tym do lekarza uważam że każda z nas zasługuje na to żeby czuć się seksi oraz na to by jej życie seksualne jak i coziennie było bardzo owocne. Wiem że ten defekt bardzo siedzi na psychice a niektóry mężczyzni tego nie rozumieja nie raz się mnie partner jakiś zapytał co to jest nie wiedziałam czy mam płakać czy się smiać czy uciekać, ale wiem że przez to również nie mogłam przeżywać orgazmów jak i również chodzić po nagu przy swoim partnerze nawet po paru latach nigdy nie potrafiłam się przełamać. Uważam ze metoda laserowa to była moja nalepsza decyzja i nie chciałabym wiedzieć jak by to wygladało i jaki bym miała ból po operacji przy użyciu skalepla. Fakt faktem kosztuje to troche ale życie mamy jedno a ja chciałabym czuć się jak kobieta taka 100 %. Nie wiem skąd u mnie ten defekt ale matka natura lubi robić róże wybrykii to nie jest nasza wina. Dzisiaj nie umiem się napatrzeć na te moje miejsca uważam że wygladają ślicznie, blizn nie będzie pan doktor jest najlepszy na świecie i już go nie zmienie na nikogo innego. Bardzo polecam tą metodę i pamietajcie nie bójcie się tego ból jest do przeżycia. Operacja mnie wyniosła 4500 tysiaca a 500zł badania leki i wizyty po operacji 1 jest darmowa za reszte jest 80 zł. Mam nadzieje że komuś pomogłam pozdrawiam :)))

larak32791933

Moja "przygoda" rozpoczęła się jakiś rok temu. Właśnie wtedy został u mnie wykonany zabieg plastyczny na wargach sromowych mniejszych. Były za duże, chodzenie w bieliźnie bez grubej wkładki praktycznie było niemożliwe. Jestem osobą dość wygodną i nie poświęciłam za wiele czasu na poszukiwanie specjalisty by przeprowadził u mnie tę operację. A właśnie był mój największy błąd w życiu. Dlatego dzielę się z wami moimi przykrymi przeżyciami. Lekarz, którego wybrałam z mojej miejscowości zapewniał mnie, że jest absolutnym fachowcem w tej dziedzinie i zrobi to najpiękniej jak można. „ Droga Pani Laro wystarczy, że obetniemy po jednej i drugiej stronie i pięknie się wszystko zagoi”. Skuszona zapewnieniami, poddałam się zabiegowi. Samej operacji nie widziałam, byłam zasłonięta, więc do tego momentu wszystko przebiegało zgodnie z planem. Tak jak sobie to cudownie zaplanowałam. NIestety następnego dnia już nie było tak różowo. Przede wszystkim zmartwiła mnie ilość szwów i fakt, że wszystko było jakby zdeformowane a łechtaczka i skóra nad nią dziwnie wystawała. Zaniepokojona zadzwoniłam do lekarza , który starał się mnie uspokoić, mówiąc że tak zawsze się dzieje przez obrzęk. Niestety nie było lepiej a z dnia na dzień coraz gorzej. Rany się nie goiły, łechtaczka bolała w trakcie każdego kroku. Zostałam poinformowana, że „ściągniemy szwy to wszystko wróci do normy”. Tak się niestety nie stało. Po 2 miesiącach od operacji gdzie teoretycznie nie powinnam już pamiętać o zabiegu nadal czułam ból i dyskomfort. Moje życie zamieniło się piekło, codziennie rano budząc się zastanawiałam się co ubrać by nie bolało w pracy, na zakupach i spacerze. Po 6 miesiącach od operacji spotkałam się z tym lekarzem i zapytałam wprost: „ Dlaczego łechtaczka tak odstaje i wszystko wygląda tak bardzo źle?” Usłyszałam, że wszystko się „dobrze” zagoiło a z łechtaczką tak czasem się dzieje po operacji i nic z tym się nie da zrobić. Dowiedziałam się, że tej okolicy nie powinno się operować bo jest ryzyko utraty czucia w łechtaczce. Ta wiadomość była jak dwu tonowy blok betonowy zrzucony na mnie z wysokości. Wyłam z bólu i poczuciu beznadziejności własnego oszpeconego ciała. Byłam na kilku konsultacjach, gdzie lekarze potwierdzili, źle przeprowadzoną operację ale nie chcieli podjąć się naprawy i ponownej operacji. Słyszałam tylko” Tutaj już nic nie da się zrobić” To był dla mnie kolejny cios, miałam wrażenie że moje życie właśnie w tym momencie się kończy. Po pewnym czasie trafiłam na ten portal i zaczęłam szukać pomocy. Natrafiłam na opinie pacjentek po operacjach u dr Serafina. Zdecydowałam się na konsultację w Gliwicach. Jechałam 300 km całą drogę płacząc, z myślą że jeśli nie teraz i to już nigdy nie odzyskam swojej kobiecości. Dr Serafin bardzo młody ale widać oczytany lekarz. Na początku zebrał ze mną wywiad i zaprosił na fotel. Drżałam jak galareta. Chyba widział jaka jestem przerażona i zdruzgotana, bo zanim szczegółowo zaczął opisywać co się stało i dlaczego powiedział krótko i konkretnie „ Myślę, że jestem w stanie Pani pomoc”. W myślach szalałam z radości i ściskałam go z całej siły. Znów się popłakałam bo dał mi dużą nadzieję, na powrót do normalnego życia. W trakcie badania dokładnie opisał co się musiało dziać w trakcie rekonwalescencji widząc blizny. Potwierdził, że łechtaczka nie została zoperowana, mimo iż są ku temu wskazania. Teraz już krótko i treściwie. Operacje miałam w grudniu 2018 roku - zabieg trwał 3 godziny w znieczuleniu miejscowym, potem 3 dni leżenia z lodem między nogami. Ból 4-5 w skali 1-10. Opieka tego lekarza, kontakt z pacjentem, empatia to coś z czym wcześniej nigdy się nie spotkałam, cudowny człowiek. Niesamowicie wyrozumiały, dbający o intymność, wspierający na każdym kroku. Poza tym dobrał sobie cudowny personel. Pani Ewa i Pani Marta dbały o mnie jak o księżniczkę, czułam się bardzo zaopiekowana. W dniu dzisiejszym czyli prawie 4 miesiące po operacji mogę śmiało powiedzieć, że dr Serafin to najlepszy specjalista w Polsce. Jako jedyny podjął się operacji a co więcej spowodował, że znów czuje się kobietą na 100 %. Wyleczył mnie z mojego największego cierpienia. Teraz wszystko wróciło do normy, łechtaczka nie boli, wszystkie nierówności wyrównane. Moja głowa wyleczona. Pani Doktorze, jeżeli Pan to czyta, a jestem przekonana, że tak to proszę przyjąć moje najszczersze gratulacje. Jest Pan świetnym specjalistą, ma Pan olbrzymi talent i umiejętności arcymistrza w tej dziedzinie. Jestem Panu dozgonnie wdzięczna i jestem przekonana, że jeszcze nie raz o Panu usłyszę jak pomaga Pan kobietom z takimi problemami jak ja. Nie ma świecie nagrody, która mogłaby wynagrodzić to co Pan dla mnie zrobił. Bardzo dziękuję!

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje