dr Dawid Serafin Serafin Clinic

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Śląskie
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od 3.200 zł do 6.000 zł
Ekspert w zakresie ginekologii estetycznej. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej. Jako jedyny ginekolog z Polski jest członkiem rady naukowej Międzynarodowego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej i i Dobrostanu Intymnego (IAAGSW). Przyjmuje pacjentów w Serafin Clinic w Gliwicach. Jestem obecnie prawdopodobnie jedną z niewielu osób  w Polsce o tak dużym doświadczeniu i wiedzy jeśli chodzi o stosowanie kwasu hialuronowego... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr n. med. Marcin Nylec

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Katowice
Cena od 3.200 zł do 6.000 zł
Dr n. med. Marcin Nylec jest ginekologiem i położnikiem. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej (European Society of Aesthetic Gynecology – ESAG).  Ceniony ekspert w zakresie... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Centrum Estetyki Ciała

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 4.000 zł do 6.000 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii. Naszą główną specjalizacją jest "rzeźbienie" sylwetki z... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

dr n. med. Henryk Mekle

(4.9) 100% poleca
Katowice
Jestem lekarzem chirurgiem z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Jestem właścicielem Centrum Estetyki Ciała, kliniki oferującej usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej. Od 1998 roku prowadzimy wspólnie z żoną NZOZ Mekmed w Katowicach, przychodnię wielospecjalistyczną, której częścią jest Centrum Estetyki Ciała. Moją specjalizacją są zabiegi proktologiczne, dermatochirurgiczne, zabiegi chirurgii kosmetycznej oraz iniekcyjne... (plastyka warg sromowych Katowice)

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(4.9) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Katowice
Cena od 3.500 zł do 5.000 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (plastyka warg sromowych Katowice)

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

Brak opinii
Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Śląskie
MEKMED to centrum medyczne znajdujące się w Katowicach, które oferuje podstawową opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci, a ponadto usługi poradni specjalistycznych. Świadczy usługi w ramach NFZ oraz prywatne. MEKMED powstało w 1990 roku z inicjatywy dr n. med. Henryka Mekle i jego żony. W MEKMED dostępne są usługi specjalistyczne w ramach: chirurgii, medycyny pracy, proktologii, ortopedii, laryngologii, gastrologii, psychiatrii, gastrologii... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska

(4.9) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Śląskie
Cena od 2.600 zł do 5.300 zł
30 lat doświadczenia! Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką - Grabowską - chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Klinika powstała z myślą o tych, dla których chirurgia plastyczna jest szansą na normalne życie i możliwością zwiększenia pewności siebie. Jest to jedna z najnowocześniejszych... (plastyka warg sromowych Katowice)

DER-MED Kraków

(4.8) 100% poleca
Kraków
Cena od 2.590 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 6.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (plastyka warg sromowych Katowice)

dr Zbigniew Mazan

(4.9) 100% poleca
Katowice
Cena od 6.000 zł
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Będzin
Cena od 3.500 zł
Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Ponadto ukończył... (plastyka warg sromowych Katowice)

dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha

Brak opinii
Chorzów
Cena od 3.990 zł
Dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Pacjentów zaprasza na konsultacje do Medical Clinic Podhale w Waksmund, do kliniki Lift Med w Rybniku oraz kliniki Perfect Med w Tychach. Przynależy do British Association of Plastic and Reconstructive Aesthetic Surgeons (BAPRAS, Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej) i Nederlandse Vereniging voor Esthetische... (plastyka warg sromowych Katowice)

NZOZ Euroklinika

(4.9) 100% poleca
Katowice
Cena od 3.500 zł do 5.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 6.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Centrum DER-MED Katowice

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 3.590 zł
Zadbaj o siebie bez względu na wiek. W Centrum DER-MED znajdziesz zabiegi, które pozwolą Ci osiągnąć widoczne rezultaty. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Na Śląsku, a szczególnie w Katowicach, jest dużo miejsc, które oferują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii czy chirurgii. Jednak niewiele jest takich miejsc, które poza bogatą ofertą zabiegów, dają coś więcej. W Centrum DER-MED pacjent uzyska fachową poradę, wykona zabieg... (plastyka warg sromowych Katowice)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

Brak opinii
Katowice
Cena od 3.000 zł
Od października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej.  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EuroMedic... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

Raciborskie Centrum Medyczne

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 3.300 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet. Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują najbardziej... (plastyka warg sromowych Katowice)

Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum

(4.8) 100% poleca
Bielsko-Biała
Cena od 3.000 zł do 3.200 zł
Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum to sieć placówek, które swoje siedziby mają w Katowicach, Częstochowie i Bielsku-Białej. Oferta klinik skierowana jest do kobiet, dla których piękno i zdrowie intymne stanowi ważną część dobrego samopoczucia. Klinika specjalizuje się w zabiegach rewitalizacji i rekonstrukcji intymnych narządów kobiecych. Działalność ośrodka w głównej mierze skupia się na ginekologii plastycznej i estetycznej. Oferowane... (plastyka warg sromowych Katowice)

Derma VIP

Brak opinii
Katowice
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki. Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

dr Arkadiusz Kuna

(4.9) 100% poleca
Katowice
Cena od 4.100 zł do 5.000 zł
Dr Arkadiusz Kuna jest znanym i cenionym chirurgiem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Od kilkunastu lat specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Jest także konsultantem w Transform Medical Group w Wielkiej Brytanii. To prestiżowy ośrodek świadczący usługi w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Pacjentów przyjmuje również w założonej przez siebie klinice Marten’s Clinic w Katowicach. Specjalista w zakresie zabiegów medycyny... (plastyka warg sromowych Katowice)

lek. med. Sybilla Piekarska

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 3.990 zł
Lek. med. Sybilla Piekarska to ekspert niezwykle doświadczona specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej. Kieruje Oddziałem Chirurgii Plastycznej Weiss Klinik w Chorzowie. Jest członkiem Polskich Towarzystw Leczenia Oparzeń, Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lek. med. Piekarska to niekwestionowany fachowiec w obrębie chirurgii plastycznej. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów obejmuje korekcję nosa... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

lek. med. Aleksandra Wolnicka

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 4.000 zł
Doktor Aleksandra Wolnicka jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów konsultuje i operuje w Katowicach.Doktor Aleksandra Wolnicka wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Jej pacjenci mogą między innymi skorzystac z zabiegów takich jak powiększanie piersi implatami, redukcja piersi, modelowanie piersi, lifting twarzy, korekcja nosa, operacja brzucja, operacja opadających powiek, korekcja... (wypełnienie warg sromowych Katowice)

La Boca Clinic Janiszewska

Brak opinii
Katowice
... (zmniejszenie warg sromowych Katowice)

Specjaliści w pobliżu Katowice

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

halina1330

Do Pana Doktora Serafina trafiłam około 10 miesięcy temu w tragicznej formie fizycznej i psychicznej. Zostałam okaleczona po zabiegu bardzo nieudanej labioplastyki u lekarza we Wrocławiu. Szukałam pomocy u wielu specjalistów także za granica. Z racji mojego bardzo młodego wieku i lęku przed kolejna operacja bałam się zaufać kolejnemu lekarzowi, obawiając się ze pozostanę do końca życia dysfunkcjonalna sexualnie. Na szczęście spotkałam na swojej drodze doktora Serafina. Już od pierwszej wizyty czułam się komfortowo, mimo bardzo rozległych uszkodzeń narządów płciowych i wielkiego wstydu przed całym światem. Doktor wprowadzał bardzo naturalna i profesjonalna atmosferę, co sprawiło ze postanowiłam mu zaufać. Największym zaskoczeniem był fakt, ze Doktor zawsze poświęcał mi bardzo dużo czasu, nigdy nie patrzył w zegarek i mimo ograniczeń czasowych na wizytę 15 minut, za każdym razem poświęcał mi znacznie więcej uwagi, objaśniając szczegółowo każdy kolejny krok postępowania. Z racji dużej skali zniszczeń na początku mojego leczenia przez 2 miesiące miałam wstrzykiwane osocze do warg sromowych , żeby przywrócić ukrwienia zniszczonym pariom, co ułatwilo przyjęcie zaplanowanego przeszczepu wargi i wcześniejsze podjęcie się zabiegu reoperacji. ( stad koszt operacji wzrost, sam zabieg kosztowal 4500 zloty, plus koszty ostrzykiwania osoczem). Następnie po okolo 2 miesiącach lekarza przeprowadził zabieg, który nie należał do prostych. Doktor Serafin dokonał przeszczepu fragment wargi sromowej mniejszej z prawej do lewej ( z racji amputacji zbyt dużej ilości warg sromowych przez poprzedniego „specjalistę”) oraz dokonał licznych zmian przywracających naturalny wygląd wcześniej poszarpanym ‚’’ kawałkom mięsa wiszącym pomiędzy nogami”. To co Pan Doktor dokonał to artystyczne dzieło. Efekt przerósł najskrytsze oczekiwania, nie sądziłam ze to będzie mozliwe. Po roku odzyskałam swoją kobiecość, a miejsce reoperowane z miesiąca na miesiąc wyglada coraz bardziej naturalnie :) Całość wyglada rewelacyjnie. Polecam Doktora każdej kobiecie borykającej się z problemem przerostu warg sromowych a szczególnie tym, które tak jak ja trafiły pod nóż lekarza rzeźnika, który je okaleczył. Doktor Serafin z pewnością znajdzie rozwiązanie i zastosuje metodę odpowiednia do skali problemu. Jeszcze raz dziękuje. Bardzo wdzięczna pacjentka. M.

marlena168

Labioplastyka to nie fanaberia czy widzi mi żeby coś tam sobie poprawić to zabieg który dla kobiety z problemem przerostu warg sromowych jest szansa na normalne życie. Bez psychicznego strachu i wstydu. Problemem dla mnie była jazda rowerem, która kończyla się zwykle bolesnymi obtarciami, basen? mogłam zapomnieć, ciągle infekcje i podrażnienia. Koronkowa bielizna, niestety nie dla mnie. Wstyd i blokada przed współżyciem. Zabieg rozważałam już dawno, szukałam odpowiedniego miejsca. I bardzo się cieszę że trafiam do dr Serafina, od samego początku wzbudził moje zaufanie. Konkretny, rzeczowy i co najważniejsze świetny w tym co robi. Pełen profesjonalizm. Zabieg trwał 1,5h, najgorsza pierwsza doba, potem już tylko lepiej. Opieka pielęgniarek 5 z plusem, przemile Panie, co chwilkę ktoś do mnie zaglądał po zabiegu, czy wszystko w porządku, czy nic nie potrzebuje. Jestem 7 tygodni po zabiegu, czuję się świetnie i jeszcze lepiej wyglądam. Doktorze nic więcej nie można powiedzieć, jak tylko dziękuję.