Labioplastyka - dr Dawid Serafin (Gyncentrum) - POLECAM!

Witam serdecznie
Zabieg labioplastyki w Gyncentrum w Katowicach miałam wykonany początkiem sierpnia tego roku metodą laserową. Decyzja o zabiegu została podjęta po jednej konsultacji, szybko wykonałam niezbędne przed zabiegiem badania i ustaliłam termin operacji. Zabieg wykonywał dr Dawid Serafin, który jest tak sympatyczną i serdeczną osobą, że już podczas operacji wprowadził przyjemną atmosferę oraz sprawił iż dwugodzinny zabieg przebiegł sprawnie i szybko. Jedynym nieprzyjemnym momentem jaki odczuwałam podczas zabiegu było znieczulenie…ale zdecydowanie do przejścia, choć muszę przyznać, że jestem mało odporna na ból ;)
Nie będę pisać, że nic nie bolało… pierwszy tydzień w moim przypadku był dość bolesny, zaraz jak znieczulenie pooperacyjne ustąpiło (po kilku godzinach od zakończenia zabiegu), poczułam silny ból, jednak efekt końcowy wynagrodził mi wszystko :) Dodatkowo po zabiegu zrobił mi się krwiak, co jest dość częste kiedy zabieg jest rozległy i obejmuje obie wargi, jak było w moim przypadku.
Po tygodniu od zabiegu miałam pierwszą pooperacyjną konsultację, oczywiście u doktora Serafina, który doradził mi co w takim przypadku mam robić i odpowiedział na wszystkie niepokojące mnie pytania. Po dwóch tygodniach od zabiegu było już całkiem ok…nie czułam bólu i byłam w stanie normalnie wrócić do pracy. Trzy tygodnie po zabiegu miałam wyciągane szwy…ale tylko częściowo, ponieważ zastosowane szwy były rozpuszczalne więc Pan doktor Serafin usunął tylko te które mi przeszkadzały i był przy tym bardzo delikatny.
Obecnie od zabiegu minęło 3,5 miesiąca…i jestem zachwycona rezultatem..niczego nie żałuję, a wręcz zastanawiam się nawet dlaczego tak długo z tym zwlekałam…Kiedy Pan doktor Serafin pokazał mi zdjęcie moich warg sromowych sprzed i po zabiegu…różnica była ogromna i za nic nie chciałabym powrócić do stanu moich warg sromowych sprzed operacji;)
Dziewczyny/Panie…jeśli podobnie jak ja macie kompleks spowodowany zbyt dużymi wargami sromowymi z czystym sumieniem polecam doktora Serafina, który jest rewelacyjnym specjalistą w tej dziedzinie i Wam pomoże pozbyć się tego kompleksu, ja jestem Mu niezmiernie wdzięczna i bardzo się cieszę, że trafiłam w Jego ręce :). Możecie mieć do Niego pełne zaufanie, że zabieg doskonale się uda i wszystko będzie dobrze, a dzięki Niemu Wasze zbyt duże wargi sromowe będą już tylko wspomnieniem...
Przyznam szczerze że zabieg labioplastyki zrobiłam tylko i wyłącznie ze względów estetycznych, ponieważ najzwyczajniej w świecie krępowałam się tego jak wyglądają moje wargi sromowe. Po co się męczyć i ograniczać? Życie jest na to zdecydowanie za krótkie;) Jeśli macie podobny problem, to nie zwlekajcie i w prosty sposób pozbądźcie się go raz na całe życie, a zyskacie dodatkowo pewność siebie... i to nie tylko w kontaktach intymnych ;)

aaa...zapomniałam dodać, coś co dla mnie…

aaa...zapomniałam dodać, coś co dla mnie bardzo istotne...nie ma najmniejszego śladu, że cokolwiek tam było robione...zero blizn :)
Pozdrawiam! i polecam zabieg labioplastyki metodą laserową

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy