Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

26 lis 2015 · Zaktualizowano: 26 lis 2015

Labioplastyka - dr Dawid Serafin (Gyncentrum) - POLECAM!

Warto

O lekarzu

Gyncentrum
3 ośrodki w Śląskie
Ocena:
Labioplastyka - dr Dawid Serafin (Gyncentrum) - POLECAM!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam serdecznie Zabieg labioplastyki w Gyncentrum w Katowicach miałam wykonany początkiem sierpnia tego roku metodą laserową. Decyzja o zabiegu została podjęta po jednej konsultacji, szybko wykonałam niezbędne przed zabiegiem badania i ustaliłam termin operacji. Zabieg wykonywał dr Dawid Serafin, który jest tak sympatyczną i serdeczną osobą, że już podczas operacji wprowadził przyjemną atmosferę oraz sprawił iż dwugodzinny zabieg przebiegł sprawnie i szybko. Jedynym nieprzyjemnym momentem jaki odczuwałam podczas zabiegu było znieczulenie…ale zdecydowanie do przejścia, choć muszę przyznać, że jestem mało odporna na ból ;) Nie będę pisać, że nic nie bolało… pierwszy tydzień w moim przypadku był dość bolesny, zaraz jak znieczulenie pooperacyjne ustąpiło (po kilku godzinach od zakończenia zabiegu), poczułam silny ból, jednak efekt końcowy wynagrodził mi wszystko :) Dodatkowo po zabiegu zrobił mi się krwiak, co jest dość częste kiedy zabieg jest rozległy i obejmuje obie wargi, jak było w moim przypadku. Po tygodniu od zabiegu miałam pierwszą pooperacyjną konsultację, oczywiście u doktora Serafina, który doradził mi co w takim przypadku mam robić i odpowiedział na wszystkie niepokojące mnie pytania. Po dwóch tygodniach od zabiegu było już całkiem ok…nie czułam bólu i byłam w stanie normalnie wrócić do pracy. Trzy tygodnie po zabiegu miałam wyciągane szwy…ale tylko częściowo, ponieważ zastosowane szwy były rozpuszczalne więc Pan doktor Serafin usunął tylko te które mi przeszkadzały i był przy tym bardzo delikatny. Obecnie od zabiegu minęło 3,5 miesiąca…i jestem zachwycona rezultatem..niczego nie żałuję, a wręcz zastanawiam się nawet dlaczego tak długo z tym zwlekałam…Kiedy Pan doktor Serafin pokazał mi zdjęcie moich warg sromowych sprzed i po zabiegu…różnica była ogromna i za nic nie chciałabym powrócić do stanu moich warg sromowych sprzed operacji;) Dziewczyny/Panie…jeśli podobnie jak ja macie kompleks spowodowany zbyt dużymi wargami sromowymi z czystym sumieniem polecam doktora Serafina, który jest rewelacyjnym specjalistą w tej dziedzinie i Wam pomoże pozbyć się tego kompleksu, ja jestem Mu niezmiernie wdzięczna i bardzo się cieszę, że trafiłam w Jego ręce :). Możecie mieć do Niego pełne zaufanie, że zabieg doskonale się uda i wszystko będzie dobrze, a dzięki Niemu Wasze zbyt duże wargi sromowe będą już tylko wspomnieniem... Przyznam szczerze że zabieg labioplastyki zrobiłam tylko i wyłącznie ze względów estetycznych, ponieważ najzwyczajniej w świecie krępowałam się tego jak wyglądają moje wargi sromowe. Po co się męczyć i ograniczać? Życie jest na to zdecydowanie za krótkie;) Jeśli macie podobny problem, to nie zwlekajcie i w prosty sposób pozbądźcie się go raz na całe życie, a zyskacie dodatkowo pewność siebie... i to nie tylko w kontaktach intymnych ;)

1

Komentarz (1)

aaa...zapomniałam dodać, coś co dla mnie bardzo istotne...nie ma najmniejszego śladu, że cokolwiek tam było robione...zero blizn :)<br>
Pozdrawiam! i polecam zabieg labioplastyki metodą laserową
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.