Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Wrocław

Leczenie warto
Zgłoszone przez ankako. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Tej wizyty obawiałam się od dawna, to nic przyjemnego dla kobiety, kiedy wie, że jej miejsca intymne nie do końca wyglądają tak, jak powinny. Jestem młodą dziewczyną, nie chciałam ciągle patrzeć i się zamałamywać, zawsze balam się przed zbliżeniem z mezczyzną, że zauważy moje dysproporcje. Zgłosiałam się najpierw do pani doktor na rozmowę, bardzo się obawiałam zabiegu i rekonwalescencji. Dokladnie zostały mi przedstawione szczegóły zabiegu, aż w koncu się zdecydowałam. Teraz jestem bardzo zadowolona z efektów, wszystko jest tak jak powinno, dziękuję!
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!
Od zabiegu minęło dwa tygodnie. Jestem zachwycona efektem i Panią doktor. Zabieg miałam wykonywany w Starachowicach. Czas oczekiwania na termin był zaskakująco szybki. Fachowo przeprowadzona konsultacja, na wszystkie pytania Pani doktor cierpliwie...
Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy