No Age Clinic

No Age Clinic

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Kilińskiego 185, Łódź, Łódzkie
No Age Clinic
No Age Clinic
Brak opinii

Informacje

No Age Clinic to marka dedykowana ludziom, którzy oczekują najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązań dla zdrowia i piękna. U nas znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług z medycyny laserowej i estetycznej, dermatologii, ginekologii i urologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej. We wszystkich tych obszarach zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe programy leczenia, wykorzystujące, obok najnowszej wiedzy medycznej, innowacyjne rozwiązania, wspierane przez nowoczesną technologię. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści, którzy, obok codziennej praktyki lekarskiej, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, realizując specjalistyczne kursy i szkolenia praktyczne, a także rozwijając działalność naukową. W naszej klinice pozostajecie Państwo w bezpiecznych i kompetentnych rękach.

Obecnie No Age Clinic tworzą dwa gabinety w ŁodziNo Age Clinic działa w kilku obszarach. Są to m.in. medycyna estetyczna i laserowa, dermatologia estetyczna dermatochirurgia, ginekologia i urologia estetyczna, chirurgia naczyniowa i flebologia.

Zespół

Duże doświadczenie zabiegowe naszej kadry daje Państwu gwarancję najwyższej jakości usług. Interdyscyplinarna kadra lekarzy specjalistów sprawia, że w naszej klinice wszystkie konsultacje i zabiegi wykonują specjaliści z dużym doświadczeniem klinicznym oraz doświadczeniem w medycynie estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Daje to możliwość wykonania pełnej diagnostyki, skonsultowania potrzeb pacjenta oraz wykonania zabiegu w komfortowych warunkach.

Specjalizacje

W No Age Clinic oferujemy szeroką gamę zabiegów poprawiających wygląd wewnętrznych i zewnętrznych narządów płciowych, usuwających problemy poporodowe, wypadki, wady wrodzone czy proces starzenia. Estetyka stref intymnych przestaje być tematem tabu. Polki coraz odważniej o tym mówią. Chcąc podnieść jakość tej sfery życia, coraz chętniej korzystają z nowoczesnych rozwiązań, by we własnym ciele czuć się w pełni kobieco i komfortowo. Oferujemy także pełen profil małoinwazyjnych zabiegów z zakresu urologii estetycznej, przeprowadzanych w znieczuleniu miejscowym, takich jak obrzezanie, korekcja stulejki, plastyka krótkiego wędzidełka, oddzielenie akrecji napletka czy plastyka ujścia zewnętrznego cewki.

Ponadto, w No Age Clinic wykonujemy zabiegi chirurgiczne estetyczno-plastyczne w znieczuleniu miejscowym, których celem jest poprawienie wyglądu zewnętrznego. To najczęściej likwidacja defektów estetycznych wrodzonych lub nabytych, pojawiających się z wiekiem. Oferta obejmujem.in. korekcję powiek górnych i dolnych, korekcję odstających uszu, plastykę uszu i liposukcję. Niezwykle ważne jest, aby korygowany operacyjnie obszar harmonijnie wpasowywał się w wygląd zewnętrzny pacjenta i odpowiadał jego indywidualnej wizualnej osobowości. Dlatego każdy zabieg poprzedza szczegółowa konsultacja wstępna, podczas której omawiane są możliwości uzyskania celu, rekomendowany jest rodzaj zabiegu, omawiane są techniki zabiegowe oraz granice ingerencji lekarza w operowany obszar. Na tym spotkaniu omawiany jest również proces przygotowania i rekonwalescencji. Zlecone jest także wykonanie badań. Jeśli nie ma przeciwwskazań, pacjent kwalifikowany jest do zabiegu.

Warto też wspomnieć, że w klinice oferowane są zabiegi dermatologii estetycznej, która łączy klasyczną dermatologię kliniczną z nieoperacyjną, małoinwazyjną lub nieinwazyjną medycyną estetyczną. Dermatologia estetyczna obejmuje szereg zabiegów terapeutycznych, mających na celu ogólną poprawę kondycji skóry, jej wyglądu, gęstości czy struktury. To także usuwanie skutków chorób dermatologicznych i innych niedoskonałości, takich jak zmarszczki, rozstępy, blizny. Efekty uzyskuje się poprzez wykorzystanie narzędzi takich jak lasery, iniekcje kwasem hialuronowym lub innymi preparatami specjalistycznymi, odpowiadającymi różnym potrzebom skóry. W No Age Clinic oferujemy szeroki zakres tego typu zabiegów. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych preparatach, pochodzących bezpośrednio od ich producentów. U nas znajdziecie uznane, najlepsze estetyczne marki.

W naszej klinice korzystamy z wysokiej jakości aparatury. Posiadamy nowoczesny system laserowy przeznaczony jest do zabiegów z ginekologii estetycznej. Technologia ta gwarantuje pacjentowi nieinwazyjną, bezpieczną i, co równie ważne, skuteczną terapię. Nasi specjaliści wykorzystują system m.in. do rewitalizacji żeńskich narządów płciowych, a także do różnorakich zabiegów rekonstrukcyjnych. Laser ten jest nieoceniony zarówno przy obkurczaniu ścianek pochwy i redukcji jej suchości, jak i przy przy stymulowaniu tkanek skórnych do odbudowy. Dzięki niemu wzmagana jest produkcja włókien kolagenowych, a to przyczynia się do nadania skórze jędrności i elastyczności. Co więcej, system wykorzystuje się też w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, do wybielania pochwy czy do rewitalizacji warg sromowych.

Dysponujemy też platformą zabiegową opartą o działanie wiązek lasera frakcyjnego CO2. Gdy są one kierowane na skórę, dochodzi do kontrolowanych mikrouszkodzeń, będących bodźcem do procesów naprawczych skóry. Wtedy zyskuje ona na gęstości, jędrności i elastyczności. Tym samym eliminowane są zmarszczki, mankamenty i wszelkie inne objawy procesów starzenia. Laser jest wykorzystywany w zabiegach anti-aging, dermatologii estetycznej oraz w chirurgii dermatologicznej. Służy do przeprowadzania waginoplastyki, korekcji stulejki, plastyki wędzidełka i wielu innych zabiegów z zakresu urologii oraz ginekologii estetycznej.

Udogodnienia dla pacjentów to m.in. nowoczesna aparatura zabiegowa. Bezpieczeństwo i wysoką jakość laserowych zabiegów dermatologicznych zapewnia użycie nowoczesnego lasera. Laser jest także wykorzystywany w zabiegach urologicznych oraz drobnej chirurgii. Specjalistyczny laser ginekologiczny gwarantuje doskonałe efekty zabiegowe i minimalny okres rekonwalescencji pacjentki. W przypadku zabiegów z zakresu skleroterapii zapewniamy dostęp lekarzom do nowoczesnych ultrasonografów pozwalających na prawidłową diagnostykę przed zabiegami. Pozwala to na skuteczniejsze przeprowadzenie zabiegu i lepsze efekty pozabiegowe. Obsługa pacjentów zagranicznych to nasz autu. Mamy doświadczenie w obsłudze pacjentów spoza kraju, w tym z Niemiec, Wielkiej Brytanii, krajów Zatoki Perskiej. Oferujemy bezpłatny parking – bezpośrednio przy placówkach No Age Clinic znajdują się bezpłatne parkingi. Pacjenci mają możliwość płatności kartą, przelewem, BLIKIEM lub gotówką – przyjmujemy płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych (również japońskimi). Czas oczekiwania na wizytę pacjenci spędzają w obszernej poczekalni z dostępem napojów (woda, kawa, herbata) oraz świeżej prasy.

Lokalizacja

No Age Clinic ma dwa oddziały w Łodzi.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.