Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Łódź
Dr Marzena Majcherczyk - Skulimowska jest specjalistą chirurgii ogólnej, w Łodzi prowadzi własny gabinet Dream-med, gdzie wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.W zakresie medycyny estetycznej wykonujemy bezoperacyjne zabiegi usuwania i wypełniania zmarszczek, przywracania objętości twarzy i korygowania zapadniętych policzków z wykorzystaniem wypełniaczy lub własnej tkanki tłuszczowej, wypełniania doliny... (odmładzanie pochwy Łódź)

dr Andrzej Dawidowicz

Brak opinii
Łódź
Cena od 1.000 zł do 1.700 zł
Lek. med. Andrzej Dawidowicz jest ginekologiem i położnikiem. Oprócz diagnozowania i leczenia schorzeń układu moczowo-płciowego specjalizuje się w zabiegach ginekologii estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU) oraz Fundacji Medycyny Płodu (Fetal Medicine Foundation - FMF). Pracuje we własnym gabinecie ginekologiczno-położniczym w Łodzi. Ceniony ekspert w zakresie ginekologii... (odmładzanie pochwy Łódź)

Multiclinic

Brak opinii
Łódź
Cena od 4.000 zł
Multi Clinic to łódzkie centrum medyczne, położone przy ulicy Kilińskiego, czynne od poniedziałku i piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty zgodnie z grafikiem lekarzy. Swoim pacjentom oferuje oprócz konsultacji lekarskich także różnorodne badania ginekologiczne (cytologia, wymazy, biocenoza pochwy), prenatalne (test PRISCA, preeklampsja, USG genetyczne płodu, Harmony Potential), histopatologiczne i laboratoryjne (badania podstawowe, a także z zaawansowanych... (operacja plastyczna krocza Łódź)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

dr n. med. Krzysztof Szram

Brak opinii
Łódź
Cena od 3.000 zł do 5.000 zł
Dr n. med. Krzysztof Szram jest specjalistą ginekologii i położnictwa, a także ginekologii estetycznej. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie medycyny. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Łodzi. Dr n. med. Krzysztof Szram oferuje pacjentkom pełen zakres konsultacji, badań i zabiegów ginekologicznych oraz z zakresu ginekologii estetycznej. Zajmuje się... (operacja plastyczna pochwy Łódź)

Kliniki Ziemlewski

Brak opinii
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta. W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (operacja plastyczna pochwy Łódź)

dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic

(5.0) 100% poleca
Łódź
Cena od 750 zł
Silver Clinic to prywatna placówka, znajdująca się w Łodzi i oferująca zabiegi z zakresu dermatologii, wenerologii, chirurgii ogólnej i plastycznej i medycyny estetycznej. Silver Clinic działa od 2007 roku. Jej założycielami są dr Adam Srebrzyński i dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska, prywatnie małżeństwo. Dr Adam Srebrzyński jest specjalista chirurgii ogólnej i lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim... (odmładzanie krocza Łódź)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

agnes87

Moj problem polega na bardzo szerokim wejściu do pochwy, przeszłam 2 pęknięcia podczas porodu i także wystaje mi mały polip, także wydaje mi się ze mam za duże wargi sromowe. Chciałam bym poddać się zabiegowi który sprawi ze moja pochwa będzie mieć ładny wygląd zewnętrzny i mięśnie będą napięte w środku pochwy ze będę ciasna jak przed porodem. Proszę o odpowiedz jakiego zabiegu powinnam się poddać i mniej więcej jak cenowo wyglada. Dziękuje

biankasot723406

Wstydziłam się mojego problemu ale jak każda kobieta chcę dobrze czuć się we własnym ciele i nie wstydzić przed męża. Zabieg usuwania fałd okołoodbytniczych przebieg bez powikłań. Doktor Leja był bardzo delikatny, oaza spokoju. POLECAM!!!