Lek. med. Martyna Sikora

Lek. med. Martyna Sikora Premium

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Ul. Tuwima 15 lok. U2/U2A, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2849922
Lek. med. Martyna Sikora Premium
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

Lek. med. Martyna Sikora to specjalistka ginekologii i położnictwa, a przede wszystkim w ginekologii estetycznej, rewitalizacyjnej i plastycznej. Jest współzałożycielem Kliniki Intima Art&Este w Łodzi oraz współpracuje z Kliniką Anclara w Warszawie. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP).

Pani Doktor jest trenerem w zakresie użycia nici liftingujących APTOS do niechirurgicznej plastyki krocza, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu oraz zwężania wejścia do pochwy i pochwy. Szkoli innych lekarzy również w zakresie użytkowania radiofrekwencji SECTUM oraz wykonywania u pacjentek holistycznego protokołu zabiegowego z ginekologii estetycznej - NROSE, który stosuje się w atrofii pochwy, zanikach, suchości, wysiłkowym nietrzymaniu moczu.

Lek. med. Martyna Sikora ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi; kształciła się także na Uniwersytecie w Mediolanie (Università degli Studi di Milano) we Włoszech. Tytuł specjalisty z położnictwa i ginekologii uzyskała w 2020r, obecnie szykuje się do obrony doktoratu na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoją drogę zawodową z ginekologią estetyczną i plastyczną związała już w 2015 roku i od tego czasu konsultuje i wykonuje zabiegi w zasadzie tylko z tej gałęzi medycyny.

Wiedzę i umiejętności w zakresie ginekologii estetycznej, plastycznej i rekonstrukcyjnej zdobywała na kursach i szkoleniach, a także licznych konferencjach i zjazdach. Odbyła liczne kursy z zakresu laseroterapii, w tym prowadzonego przez uznanego na świecie specjalistę dermatologii i medycyny estetycznej prof. Nicola Zerbinatti. Jest certyfikowanym operatorem lasera MonaLisa Touch oraz FemiLift, które wykorzystuje podczas zabiegów ginekologii estetycznej, takich jak laserowa labioplastyka, laserowe usuwanie kłykcin i blizn, rewitalizacja czy obkurczanie pochwy.

Jako jeden z dwóch lekarzy w Polsce trenowała zaawansowane metody użycia nici APTOS w ginekologii estetycznej pod okiem ich twórcy - dra Marlene Sulmanidze. Ponadto, wykonuje także zabiegi z wykorzystaniem HIFU, radiofrekwencji, osocza bogatopłytkowego, fibryny, własnego tłuszczu, kwasu hialuronowego oraz innych. Pacjentki mogą się do niej udać także na zabieg labioplastyki, hodoplastyki, waginoplastyki, hymenotomii, OSHOT, GSHOT, NROSE, a także terapie łączone z powodu suchości, atrofii, zaniku, liszaja twardzinowego, leukoplakii, nietrzymania moczy, nawracających infekcji, bólu w trakcie stosunku, blizn po cięciu cesarskim czy porodzie naturalnym oraz inne interwencje ginekologii estetycznej i plastycznej.

Lek. med. Martyna Sikora przyjmuje pacjentki prywatnie: w Łodzi w Klinice Intima Art&Este oraz w Warszawie w Klinice Anclara.

Ukończone specjalizacje:

 • Położnictwo i ginekologia

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2016

Personel:

 • 21-50 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski
 • włoski
 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Labioplastyka

Jest to najczęściej wykonywany zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, ale w 99% decydujemy się na niego z powodu funkcjonalnego. Przy wyborze specjalisty należy brać pod uwagę opinie online ale również własne przeczucia. Jeśli nie jesteś w stanie nawiązać dobrej relacji lekarz-pacjent to pomyśl o kolejnej konsultacji. Wizyta to bardzo duży stres, zabieg też ale okres rekonwalescencji to wyjątkowy czas kiedy musisz mieć możliwość uzyskać wsparcie od swojego lekarza i nie bać się o nie poprosić.
Od: 3.500 zł

Waginoplastyka

Jak rozpoznać czy potrzebny Ci zabieg waginoplastyki? Jeśli masz uczucie zbyt dużej luźności pochwy na wejściu i/lub w środku, do środka w trakcie seksu dostaje się powietrze, masz problemy z osiągnięciem orgazmu i/lub objawy wysiłkowego nietrzymania moczu? Może to oznaczać, że kwalifikujesz się do zabiegu chirurgicznego lub mniej inwazyjnego z użyciem nici APTOS, HIFU lub radiofrekwencji - wszystko zależy od badania ginekologicznego oraz natężenia Twoich objawów. Zapraszam do kontaktu.
Od: 3.000 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Wysìłkowe nietrzymanie moczu to temat bardzo powszechny. Dotyczy kobiet zarówno po porodzie naturalnym, cięciu cesarskim ale także tych, które nigdy nie rodziły... Podstawą jest pełne badanie ginekologiczne i prawidłowa kwalifikacja, pozwala to na dobranie odpowiedniego zabiegu z zakresu chirurgii, nici APTOS, HIFU lub radiofrekwencji. Masz więcej pytań? Zachęcam do kontaktu.
Od: 1.000 zł

Powiększenie punktu G

Jest to zabieg uwypuklenia przedniej ściany pochwy kwasem hialuronowym celem ułatwienia stymulacji w trakcie stosunku struktury zwanej "punktem G". Do zabiegu stosujemy znieczulenie miejscowe, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny. Chcesz uzyskać więcej informacji? Zachęcam do kontaktu.
Od: 1.500 zł

Zabiegi okolic intymnych

Podstawą sukcesu zabiegów ginekologii regeneracyjnej, rewitalizacyjnej i plastycznej (w skrócie estetycznej) to doświadczenie ginekologa i dostęp do wielu technologii. Pozwala to na dobór, po dokładnym zbadaniu ginekologicznym, odpowiedniego zabiegu i/lub terapii łączonej aby rozwiązać Twój problem okolic intymnych. Wykonuję zabiegi chirurgiczne oraz z użyciem lasera CO2, HIFU, radiofrekwencji, kwasu hialuronowego, nici liftingujących, osocza bogatopłytkowego, tłuszczu oraz wielu innych.

Hymenoplastyka

Czy w trakcie próby założenia tamponu lub rozpoczęcia współżycia czujesz silny ból i brak możliwości "przejścia dalej"? Możesz być posiadaczką niepodatnej błony dziewiczej. W takim przypadku można laserowo naciąć (a czasami również wyciąć częściowo) błonę dziewiczą. Zapraszam na konsultację aby ostatecznie rozwiać wątpliwości.Chcesz uzyskać więcej informacji? Zachęcam do kontaktu
Od: 1.500 zł

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pani dr Sikora robiła mi zabieg plastyki warg i łechtaczki 2 lata temu. Z wyglądu obłęd - jakby nigdy nie było operacji + zero problemu na rowerze czy z obcisłą bielizną. Dodatkowo mega orgazmy łechtaczkowe. Robiłam u niej też inne zabiegi po porodac...Czytaj więcej

Lek. med. Martyna Sikora udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Historie (2)

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 22/08 Wtorek 23/08 Środa 24/08 Czwartek 25/08 Piątek 26/08

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (8)

Filmy (1)

Lek. med. Martyna Sikora udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (11)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Lek. med. Martyna Sikora udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników