dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic

dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic Premium

(36 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Elizy Orzeszkowej 14/108, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 9 godzin
Godziny pracy: poniedziałek - piątek, 9.00 - 21.00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2000482
dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic Premium
(36 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr Marta Blumska-Janiak jest specjalistką ginekologii i położnictwa, ekspertem w zakresie ginekologii estetycznej, plastycznej i rekonstrukcyjnej. Jest jednym z pierwszych ginekologów w Polsce zajmujących się laseroterapia ginekologiczną. Wykonała ponad 600 zabiegów labioplastyki z użyciem lasera CO2, przeszkoliła w tym zakresie ponad 100 lekarzy.

Członkini senior Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej, członkini zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Wykładowczyni międzynarodowych kongresów ginekologii estetycznej i plastycznej (Rzym, Ateny, Madryt, Londyn, Taipei i inne.), organizatorka i współprowadząca jedynego szkolenia ESAG w tej części Europy, zorganizowanego w FemiClinic.

Dr Marta Blumska-Janiak specjalizuje się w ginekologii estetycznej, oferując pacjentkom FemiClinic zabiegi poprawiające stan ich zdrowia, ale także podnoszące komfort codziennego życia i poziom satysfakcji z życia seksualnego. Jest założycielką kliniki FemiClinic w Warszawie. W swojej klinice specjalistka oferuje labioplastykę (zmniejszenie warg sromowych) i laseroterapię pochwy, które są przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych pacjentek. Służą między innymi obkurczeniu i poprawie napięcia pochwy, co podnosi poziom zadowolenia z życia seksualnego. Zabieg ten może być wykonywany między innymi u pacjentek po porodzie, może również służyć do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.

Co więcej, laseroterapia stosowana jest u pacjentek, u których z powodu porodu pojawiły się bolesne blizny, utrudniające współżycie. Służy ich spłyceniu lub usunięciu, przyczynia się przy tym do lepszego nawilżenia miejsc intymnych. Dlatego może być wykorzystywana do poprawy komfortu pacjentek przyjmujących hormonalną antykoncepcję lub będących w starszym wieku.

Marta Blumska-Janiak wykonuje u swoich pacjentek zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego (O-shot, G-shot, wypełnianie warg sromowych), które podnoszą komfort życia i jakość współżycia seksualnego.

Specjalistka uważa, że Pacjentka i jej potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest życie seksualne, a także wiedząc, iż mówienie o nim może być dla niektórych kobiet krępujące, stara się zawsze nawiązać z nimi przyjacielski kontakt. Stawia na holistyczne i empatyczne podejście do każdej pacjentki, za co jest przez nie doceniana.

Dr Marta Blumska-Janiak jest założycielką i współwłaścicielką kliniki FemiClinic w Warszawie, gdzie udziela konsultacji i wykonuje zabiegi. Klinika spełniał najwyższe standardy oraz oczekiwania pacjentek, dlatego jest wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia, służące ginekologii ogólnej i estetycznej. Wśród nich wymienić można między innymi laser MonaLisa Touch, USG Voluson E8, S8 i S6, wirówkę osocza bogatopłytkowego, kolposkop EVA czy inne urządzenia,z pomocą których dr Blumska-Janiak oraz inni specjaliści FemiClinic wykonują badania i zabiegi.

FemiClinic to zespół najwyższej klasy Specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa, laseroterapii ginekologicznej, chirurgii plastycznej, endokrynologii, USG i rehabilitacji uroginekologicznej.

FemiClinic to miejsce dyskretne i bardzo komfortowe, w którym cały personel dba o poczucie bezpieczeństwa i intymność kobiet.

Dr Blumska-Janiak jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jeszcze podczas studiów angażowała się w projekty naukowe i międzynarodowe staże, dotyczące jej specjalności.

Od 2006 roku rozwijała swoją karierę naukową w Warszawie, pracując w Klinice Położnictwa i Ginekologii Szpitala im. Orłowskiego, a następnie w Specjalistycznym Szpitalu im. Świętej Rodziny (od 2008 roku). W tych renomowanych ośrodkach miała styczność z najtrudniejszymi przypadkami z zakresu ginekologii i położnictwa.

Jednocześnie specjalizuje się w ginekologii estetycznej, w ramach której wykonuje szereg nowoczesnych zabiegów, przynoszących satysfakcję pacjentkom.

Prowadzi liczne szkolenia i kursy dla lekarzy, między innymi w zakresie wykorzystania laserów w ginekologii estetycznej. Przeszkoliła w tym zakresie ponad 150 lekarzy. Jest wykładowcą Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej (ESAG) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Specjalistka pasjonuje się nauką, w szczególności nowościami w dziedzinach biologicznych. Interesuje ją także los dzieci niepełnosprawnych, dlatego udziela się społecznie, walcząc o ich lepsze życie.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2013

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Warszawa

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia i położnictwo

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej
 • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
 • European Society of Aesthetic Gynecology

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2017

Filozofia zawodowa:

 • Holistyczna opieka nad Kobieta na każdym etapie Jej życia

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

 • Labioplastyka (laser), O-shot, G-shot, osocze bogatpłytkowe, HA

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Ginekologia estetyczna, plastyczna i rekonstrukcyjna, położnictwo i ginekologia, chirurgia plastyczna, endokrynologia

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • poniedziałek - piątek, 9.00 - 21.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • od 240 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Opinie (36)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Moim lekarzem od lat jest Pani Dr Marta Blumska - Janiak. Jest świetnym specjalistą, prawdziwym lekarzem z powołania z ogromną wiedzą. Oprócz tego, że jest świetnym lekarzem to jest też cudownym człowiekiem, pełnym empatii, spokoju i zrozumienia. Zde...Czytaj więcej

W sierpniu tamtego roku robiłam u dr. Blumskiej-Janiak zabieg hoodoplastyki. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pomimo, że rany dość długo się goiły, a ja byłam unieruchomiona prawie miesiąc, zrobiłabym to drugi raz. Zabieg trwał krótko, a Pani dokt...Czytaj więcej

Z całego serca polecam Panią dr Martę Blumską-Janiak. Pani dr przeprowadzała u mnie zabieg plastyki pochwy i labioplastyki. Po ponad dwóch miesiącach mogę napisać, iż jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu ale też całego procesu. Opieka na najwyż...Czytaj więcej

Z czystym sumieniem polecam panią doktor, która jest bardzo sympatyczną osobą, spokojnie i konkretnie wszystko wyjaśnia, jest delikatna, efekt zabiegu jest idealny, pełen profesjonalizm. Zabieg i wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze, Pani dokt...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (15)

Plastyka tylnej ściany pochwy

Przez lata borykałam się z niezadowoleniem ze współżycia, po porodzie naturalnym sex już nie był taki sam, a partner rozczarowany. Byłam przerażona plastyka pochwy i myślałam, że wiąże się to z długim pobytem w szpitalu, znieczuleniem ogólnym...

Czytaj więcej
Zabieg labioplastyki w FemiClinic

Dwa tygodnie temu wykonałam zabieg labioplastki u dr Marty Blumskiej-Janiak, jako że dwie ciąże (pierwsza w 2015 r.)prowadziłam u tej pani doktor. Wiedziałam, że jeżeli mam wykonać zabieg labioplastyki to tylko w FemiClinic!

Efekt rewelacyjny!...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 23/05 Wtorek 24/05 Środa 25/05 Czwartek 26/05 Piątek 27/05

Zdjęcia (9)

dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (29)

Poszatkowane wargi po labioplastyce
Odpowiedź specjalisty · 6 maj 2021

Szanowna Pani, Ostateczny efekt operacji plastycznych można ocenić po 3-6 miesiącach. Należy uzbroić się w cierpliwość, co nie jest często łatwe, w pełni Panią rozumiem. Niekiedy zdarza się, że efekt gojenia odbiega o...

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

Czym jest hoodoplastyka?

Czym jest hoodoplastyka?

Hoodoplastyka to zabieg ginekologii plastycznej, polegający na chirurgicznej korekcie kształtu i rozmiaru łechtaczki, często łączony z labioplastyką,...
Dzisiaj
dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!