dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic
dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic

dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic Premium

(38 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Elizy Orzeszkowej 14/108, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek, 9.00 - 21.00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2000482
dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic
dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic Premium
(38 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr Marta Blumska-Janiak jest specjalistką położnictwa i ginekologii, ekspertem w zakresie ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jest jednym z pierwszych ginekologów w Polsce zajmujących się laseroterapią ginekologiczną. Wykonała ponad 600 zabiegów labioplastyki z użyciem lasera CO2, przeszkoliła w tym zakresie ponad 100 lekarzy.

Członkini senior Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej, członkini zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, członkini PTGiP. Wykładowczyni międzynarodowych kongresów ginekologii plastycznej i estetycznej (Rzym, Ateny, Madryt, Londyn, Taipei i inne), organizatorka i współprowadząca jedynego szkolenia ESAG w tej części Europy, zorganizowanego w FemiClinic. Dr Marta Blumska-Janiak jest międzynarodowym trenerem firmy Inmode, a także jedynym szkoleniowcem EmpowerRF w Europie.

Dr Marta Blumska-Janiak specjalizuje się w ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, oferując pacjentkom FemiClinic zabiegi poprawiające stan ich zdrowia, ale także podnoszące komfort codziennego życia i poziom satysfakcji z życia seksualnego. Jest założycielką kliniki FemiClinic w Warszawie. W swojej klinice specjalistka wykonuje m.in. labioplastykę (zmniejszenie warg sromowych), hoodoplastykę (plastyka napletka łechtaczki), waginoplastykę (plastyka tylnej ściany pochwy), plastykę krocza, a także laseroterapię pochwy, które są przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych pacjentek. Zabiegi laseroterapii służą między innymi obkurczeniu i poprawie napięcia pochwy, co podnosi poziom zadowolenia z życia seksualnego. Zabieg ten może być wykonywany między innymi u pacjentek po porodzie, leczy również wysiłkowe nietrzymanie moczu. Co więcej, laseroterapia stosowana jest u pacjentek, u których z powodu porodu pojawiły się bolesne blizny, utrudniające współżycie. Służy ich spłyceniu lub usunięciu, przyczynia się przy tym do lepszego nawilżenia miejsc intymnych. Dlatego może być wykorzystywana do poprawy komfortu pacjentek przyjmujących hormonalną antykoncepcję lub będących w starszym wieku.

Dr Marta Blumska-Janiak wykonuje u swoich pacjentek również zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego (O-shot, G-shot, wypełnianie warg sromowych), które podnoszą komfort życia i jakość współżycia seksualnego.

Poza zabiegami z użyciem lasera dr Blumska-Janiak wykonuje swoim pacjentkom także nowatorskie zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej przy użyciu technologicznej nowości - urządzenia EmpowerRF. Zabiegi dedykowane są Pacjentkom, które zmagają się m.in. z: wysiłkowym nietrzymaniem moczu, suchością pochwy, bólem przy współżyciu, chronicznymi infekcjami czy wiotkością pochwy.

Specjalistka uważa, że Pacjentka i jej potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest życie seksualne, a także wiedząc, iż mówienie o nim może być dla niektórych kobiet krępujące, stara się zawsze nawiązać z nimi przyjacielski kontakt. Stawia na holistyczne i empatyczne podejście do każdej pacjentki, za co jest przez nie doceniana. Ze względu na wysoki poziom kompetencji i bardzo duże doświadczenie do dr Blumskiej-Janiak zgłaszają się także pacjentki po nieudanych zabiegach ginekologii plastycznej i estetycznej, które kwalifikowane są często na zabiegi rekonstrukcyjne.

Dr Marta Blumska-Janiak jest założycielką i współwłaścicielką kliniki FemiClinic w Warszawie, gdzie udziela konsultacji i wykonuje zabiegi. Klinika spełnia najwyższe standardy oraz oczekiwania pacjentek, dlatego jest wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia, służące ginekologii ogólnej, plastycznej i estetycznej. Wśród nich wymienić można między innymi laser MonaLisa Touch, Empower RF, USG Voluson E8, S8 i S6, wirówkę osocza bogatopłytkowego, kolposkop EVA czy inne urządzenia, z pomocą których dr Blumska-Janiak oraz inni specjaliści FemiClinic wykonują badania i zabiegi.

Femi Clinic jest pierwszą kliniką w Polsce, która posiada nowoczesne i niezwykle skuteczne urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej EmpowerRF marki Inmode.FemiClinic to zespół najwyższej klasy specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa, laseroterapii ginekologicznej, chirurgii plastycznej, endokrynologii, USG i rehabilitacji uroginekologicznej. FemiClinic to miejsce dyskretne i bardzo komfortowe, w którym cały personel dba o poczucie bezpieczeństwa i intymność kobiet.

Dr Blumska-Janiak jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jeszcze podczas studiów angażowała się w projekty naukowe i międzynarodowe staże, dotyczące jej specjalności. Od 2006 roku rozwijała swoją karierę naukową w Warszawie, pracując w Klinice Położnictwa i Ginekologii Szpitala im. Orłowskiego, a następnie w Specjalistycznym Szpitalu im. Świętej Rodziny (od 2008 roku). W tych renomowanych ośrodkach miała styczność z najtrudniejszymi przypadkami z zakresu ginekologii i położnictwa. Jednocześnie specjalizuje się w ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, w ramach której wykonuje szereg nowoczesnych zabiegów, przynoszących satysfakcję pacjentkom. Prowadzi liczne szkolenia i kursy dla lekarzy, między innymi w zakresie wykorzystania laserów w ginekologii estetycznej. Przeszkoliła w tym zakresie ponad 150 lekarzy.

Specjalistka pasjonuje się nauką, w szczególności nowościami w dziedzinach biologicznych. Interesuje ją także los dzieci niepełnosprawnych, dlatego udziela się społecznie, walcząc o ich lepsze życie.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2013

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Warszawa

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia i położnictwo

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej
 • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
 • European Society of Aesthetic Gynecology

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2017

Filozofia zawodowa:

 • Holistyczna opieka nad Kobieta na każdym etapie Jej życia

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

 • Radiofrekwencja mikroigłowa EmpowerRF, Labioplastyka (laser MonaLisa Touch), Hoodoplastyka (laser MonaLisa Touch), Waginoplastyka (laser MonaLisa Touch), O-shot, G-shot, osocze bogatpłytkowe, kwas hialuronowy

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Ginekologia plastyczna, estetyczna i rekonstrukcyjna, położnictwo i ginekologia, chirurgia plastyczna, endokrynologia, diabetologia, rehabilitacja uroginekologiczna

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • poniedziałek - piątek, 9.00 - 21.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • od 250 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Waginoplastyka

Posiadamy nowoczesne i niezwykle skuteczne urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej EmpowerRF marki Inmode. Zabieg jest stosowany do stymulacji błony śluzowej pochwy, przez co dochodzi do poprawy jej napięcia oraz ukrwienia.
Od: 5.600 zł

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 12/12 Wtorek 13/12 Środa 14/12 Czwartek 15/12 Piątek 16/12

Opinie (38)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Teresa J. 07.07.2022 Wczoraj dr Marta Blumska przeprowadziła mi zabieg jednostronnej labioplastyki. Wybrałam klinikę i Panią doktor ze względu na doskonałe opinie o samej lekarce i jej klinice oraz nowoczesne metody zabiegu i nowoczesny sprzęt i nar...Czytaj więcej

Pani Doktor spokojna, miła, profesjonalne podejście. Wytłumaczyła dokładnie zabieg z rozrysowaniem go. Sam zabieg przebiegł sprawnie, rana szybko się zagoiła i teraz korzystam z efektów😀

Moim lekarzem od lat jest Pani Dr Marta Blumska - Janiak. Jest świetnym specjalistą, prawdziwym lekarzem z powołania z ogromną wiedzą. Oprócz tego, że jest świetnym lekarzem to jest też cudownym człowiekiem, pełnym empatii, spokoju i zrozumienia. Zde...Czytaj więcej

W sierpniu tamtego roku robiłam u dr. Blumskiej-Janiak zabieg hoodoplastyki. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pomimo, że rany dość długo się goiły, a ja byłam unieruchomiona prawie miesiąc, zrobiłabym to drugi raz. Zabieg trwał krótko, a Pani dokt...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (16)

Plastyka tylnej ściany pochwy

Przez lata borykałam się z niezadowoleniem ze współżycia, po porodzie naturalnym sex już nie był taki sam, a partner rozczarowany. Byłam przerażona plastyka pochwy i myślałam, że wiąże się to z długim pobytem w szpitalu, znieczuleniem ogólnym...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (9)

dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (29)

Czarne, twarde strupy po labioplastyce
Odpowiedź specjalisty · 13 sie 2021

Szanowna Pani,

W pierwszych dobie po operacji labioplastyki takie objawy jak ból i plamienie, czyli krwawienie o małym nasileniu oraz duże obrzęki są jak normalne. Czy ciemny kolor wynika z mikrowylewów podskórnych- krwiaków? Jeśli tak- to...

Czytaj więcej
Laserowe alternatywy dla labioplastyki
Odpowiedź specjalisty · 13 sie 2021

Dzisiaj Szanowna Pani,

Laser CO 2, w tym bardzo wysokiej jakości laser MonaLisa Touch ma wiele zastosowań. Pracuję z nim od początku jego istnienia w Europie. Z mojego doświadczenia wynika, iż poddanie laseroterapii warg sromowych mniejszych...

Czytaj więcej
Krwawienie 6 dni po zabiegu labioplastyki
Odpowiedź specjalisty · 16 lip 2021

Szanowna Pani,

W pierwszym tygodniu po operacji labioplastyki takie objawy jak ból i plamienie czyli krwawienie o małym nasileniu są jak normalne. U niektórych moich pacjentek czas przedłuża się do ok 10 dni. Ta faza nazywa się faza mokrą...

Czytaj więcej
Zbyt duże skrócenie warg sromowych
Odpowiedź specjalisty · 6 maj 2021

Szanowna Pani,

W pierwszych kilkunastu dniach po operacji labiominoroplastyki takie objawy jak ból i plamienie czyli krwawienie o małym nasileniu są jak najbardziej normalne. Często w wyniku obrzęku, który niekiedy utrzymuje się do miesiąca,...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (3)

Czym jest hoodoplastyka?

Czym jest hoodoplastyka?

Hoodoplastyka to zabieg ginekologii plastycznej, polegający na chirurgicznej korekcie kształtu i rozmiaru łechtaczki, często łączony z labioplastyką,...
27 maj 2022
Więcej artykułów
dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!