Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekta powiek - dr Osuch

Po zabiegu Warto
Bogumilaa
Białystok · Utworzono: 20 lis 2020
Historia

Ok. 1.5 roku szukałam rozwiązania problemu. „coś z oczami”. Po kilku konsultacjach zrozumiałam, że problemem nie jest opadanie powiek, a przepukliny powiek dolnych. Konsultacja konkretna, krótka (spóźniłam się), zupełne zaufanie lekarzowi. 2 tyg z życiorysu. Gojenie fantastyczne. Efekt baaardzo dobry. 3 doby po zabiegu mały stres, dość nieciekawie to wygląda. Ale… absolutnie rezultat wart tego strachu. Kiedy już zaczęłam widzieć to gojenie, ulga. I z górki poszło. Po 2 tygodniach kosmetyczka, rzęski i jak milion dolarów. Teraz przyzwyczaiłam się do oczu bez poduszek i to co wtedy wydawało mi się cudem teraz traktuję jak normę. Jestem młodsza. Bałam się, czy to nie będzie jakieś nienaturalne… każdy zauważy… nikt nie wiedział, że jakiś zabieg zrobiłam, ale wszyscy znajomi mówili, że świetnie wyglądam… i to była wielka frajda. I na tym rzecz polega, że wyglądam jak 10-15 lat temu. Dziękuję z całego serca Panu doktorowi. Całemu zespołowi. Jest Pan profesjonalistą, ciepłym człowiekiem, zaangażowanym, skupionym na pacjencie, a zarazem z poczuciem humoru. Życzę wszystkiego co najlepsze, a osobom, które wahają się mówię: polecam, spokojnie możecie oddać się w ręce dr Osucha. Polecono mi kilka miejsc, powiedziano, że dr Osuch ma ogromne wyczucie i talent, rekomendacja lek kosmetologa z mojego miasta, ponadto znałam kiedyś osobę o tym nazwisku, lekarkę😀… a na koniec dodam, że zdecydowałam się w związu z doświadczeniami z kliniką na lifting piers… i to jest już bajka. Jeśli jeszcze zdecyduję się na jakikolwiek zabieg to będzie to Pan dr Osuch. Już bez strach –– bo wiem jakim jest lekarzem. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.