Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

31 sty 2019

Lipoliza laserowa w Warszawie u dr. Murawskiego

Warto

O lekarzu

2 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Lipoliza laserowa w Warszawie u dr. Murawskiego
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Lipoliza laserowa przeprowadzona jak należy, już widzę pierwsze efekty zabiegu, jestem wdzięczna. Dr Murawski to dobry specjalista, zna się na rzeczy, potrafi doradzić, wytłumaczyć co i jak. Opieka medyczna w klinice na wysokim poziomie.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Serdecznie polecam doktora Witwickiego!

W przeciągu 10 miesięcy doktor przeprowadził u mnie korektę piersi, liposukcję brzucha, lifting twarzy oraz liposukcję ud i kolan. Zaufanie sprawiło, że poddałam się tylu zabiegom. Po pierwszym wiedziałam, że to nie tylko doktor, to ARTYSTA...

Czytaj więcej
Jestem mega, mega zadowolona

Witajcie, miałam wykonywany zabieg liposukcji ud (bryczesy)i pośladków oraz powiększenie piersi, odessaną tkanką tłuszczową (lipofilling). I muszę przyznać że jestem mega, mega zadowolona, a Doktor co tu dużo mówić jest najlepszym lekarzem jakiego...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.