Dr Joanna Kurmanow

Dr Joanna Kurmanow

(8 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Rakoniewicka 23a, Poznań, Wielkopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Dr Joanna Kurmanow
Dr Joanna Kurmanow
(8 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 3031 wizyt na profilu

Jestem chirurgiem plastykiem, absolwentką Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002 roku prowadzę prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej dr Joanny Kurmanow.

Specjalizacje

W swojej Klinice oferuję pacjentom szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej: powiększenie piersi implantami, plastykę brzucha, odsysanie tkanki tłuszczowej, lifting twarzy, korekcje powiek, nosa, uszu. Moje zainteresowania skierowane są ku medycynie regeneracyjnej.

Zaletą wykonywanych przeze mnie zabiegów jest kompleksowe zajęcie się pacjentem przed i po operacji. Oznacza to stałą współpracę z ekspertami zajmującymi się anestezjologią, medycyną wewnętrzną, dietetyką, masażami limfatycznymi, medycyną estetyczną, radiologią.

Swoim pacjentom zapewniam nowocześnie wyposażoną salę operacyjną oraz kameralne pokoje pozabiegowe, gdzie nad ich bezpieczeństwem czuwa wyszkolony personel. W Klinice korzystamy wyłącznie z produktów, które spełniają najwyższe obowiązujące normy bezpieczeństwa, stosujemy implanty piersiowe Mentor i jedynie przetestowane, certyfikowane produkty do zabiegów anti-aging.

Zdobywając specjalizację, szkoliłam się w renomowanych ośrodkach – we Wrocławiu pod okiem dr n. med. Tadeusza Myczkowskiego oraz w Warszawie w Klinice Chirurgii Plastycznej, którą kierował prof. dr hab. Józefa Jethon. Wykonywałam tam zabiegi rekonstrukcyjne piersi po amputacji, korekcje zniekształceń po urazach oraz zabiegi estetyczne takie jak korekcje twarzy, szyi, powiek czy nosa.

Zawodowe umiejętności doskonaliłam podczas wielu staży i szkoleń w kraju i za granicą, np. w Danii w Klinice Chirurgii Plastycznej w Arhus, we Francji w Chalons-en-Champagne, czy w Wielkiej Brytanii w Bristolu, gdzie pracowałam jako rezydent, a potem pracownik naukowy i chirurg. Pracowałam również na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcji w Klinice Chirurgii Urazowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Poza pracą na sali operacyjnej pomagałam tworzyć Europejski Bank Skóry pod kierownictwem prof. Andrew Burda.

Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń, zamieszczanych w polskich i zagranicznych czasopismach specjalistycznych oraz prezentowanych na zjazdach i sympozjach międzynarodowych.

Lokalizacja

Prowadzę Klinikę Chirurgii Plastycznej dr Joanny Kurmanow w Poznaniu.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery
  • Inne:
  • Mezinárodní společnost pro plastickou a rekonstrukční chirurgii

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Opinie (8)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Zobacz więcej opinii
Dr Joanna Kurmanow udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (8)

Operacja pochwy po dwóch porodach
Witam jestem po dwóch porodach i moja pochwa nie wygląda tak jak kiedyś rozważam poddać się zabiegu waginoplastyki gdyż źle sie czuje ze swoimi ciałem. Ale boję sie ze lekarz nie spełni moich oczekiwań. .
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

Dr Joanna Kurmanow udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (6)

Korekcja nosa a cukrzyca
Odpowiedź specjalisty · 20 sty 2011
Witam, Jeśli poziom cukru jest prawidłowy - tzn znajduje sie Pani pod opieka endokrynologa - nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam, Joanna Kurmanow
Liposukcja i plastyka powłok brzucha
Odpowiedź specjalisty · 24 lis 2010

Witam, Cwiczenia jak najbardziej - wzmocnia one przednia sciane brzucha ( czyli miesnie), dieta rowniez ( wplynie na lepszy rezultat pooperacyjny). Ale jak sama Pani zauwazyla - nie wplyna na stan skory ( rozstepy). Jedyna metoda jest abdominoplastyka...

Czytaj więcej
Dr Joanna Kurmanow udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!