dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

SILVER BADGE
Ilość postów: 40

Chirurgia Plastyczna

   Kraków

Face and Body Institute

+48 12 Pokaż +48 12 430 18 81 zadzwoń +48 12 430 18 81Kontakt z nami

  Adresy
Adres
Starowiślna 4/1
wejście przez bramę główną po naciśnięciu na domofonie nr 1
Kraków
31-032
Polska

Telefon
+48 12 Pokaż +48 12 4301881
zadzwoń +48 12 4301881

Rekomendacje innych lekarzy

 
01 Chirurgia Plastyczna
 
 

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med. Rafał Pabiańczyk? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 12 000 zł   |  
Zmniejszenie piersi

W maju poddałam się operacji redukcji biustu u Dr Pabiańczyka. Codziennie niezmiennie jestem zachwycona efektami Jego pracy. Mam ogromne poczucie wdzięczności dla Niego bo dzięki Jego super udanej interwencji pozbyłam się ogromnego ciężaru fizycznego i psychicznego. Pan Doktor jest nie tylko znakomi...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 12 000 zł   |  
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha)

Witam jestem 3 miesiące po operacji brzucha. Wchwili obecnej jest bardzo ok. Przestalam nosić ubranko uciskowe i patrząc do lustra jestem bardzo szcześliwa ze sie zdecydowalam, bo byłam bardzo przerażona na poczatku i nie pewna co do decyzji. Mimo ze to dopiero 3 miesiące a dr Pabiańczyk mowił o ost...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Liposukcja (odsysanie tłuszczu)

Witajcie, miałam wykonywany zabieg liposukcji ud (bryczesy)i pośladków oraz powiększenie piersi, odessaną tkanką tłuszczową (lipofilling). I muszę przyznać że jestem mega, mega zadowolona, a Doktor co tu dużo mówić jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam. Ale wszystko po kolei. Przed zabiegiem Do...

Więcej
sosenka

,
Warto   |  
Powiększanie ust (Augmentacja)

Dwa tygodnie temu poddałam się chirurgicznemu powiększaniu ust ( dolna i górna warga,których od urodzenia po prostu nie miałam:) u Dr. Rafał Pabiańczyk z Krakowa (gull wing lips ). Mimo,że miałam wiele obaw efekt jest fantastyczny!!! .Lekarz dokładnie wysłuchał moich sugestii i wymagań, przedyskutow...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych

Jestem kilka dni po zabiegu. Pan Doktor to prawdziwy talent! Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Potwierdzam plotki o tym, że Pan Doktor jest przystojny i od siebie dodam, że wyjątkowo czarujący.

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

Jestem bardzo zadowolona z efektu

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Bardzo polecam Pana doktora:-) Mimo iż długo się wahałam to jednak nie żałuję i jestem bardzo zadowolona z efektu. Sam zabieg jak i całą opiekę przed i po wspominam bardzo dobrze.Pan doktor robi duże wrażenie, jego profesjonalizm,delikatność i taktowność podczas każdej wizyty były na najwyższym pozi...omie. Wszystkim którzy się zastanawiają jakiego lekarza wybrać by poprawić sobie jakość życia z czystym sumieniem polecam Pana doktora Pabiańczyka , którego serdecznie pozdrawiam :-)

Więcej
JulitaSara

zabieg chirurgiczny

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Świetnie się mną zajął, wszystko od a do z było pozytywnym zaskoczeniem: nie bolało, szybko się goiło i wygląda to ślicznie. Jezu a jaki przystojny pan doktor...(czytałam wiele opinii, że jest "sympatyczny") Jakiś taki czarujący. Wątpie by jemu mogło coś nie wyjść.

Więcej
Trzpiotka

Polecam doktora Pabiańczyka

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Polecam doktora Pabiańczyka, jest w nim coś niesamowitego, ma dużą wiedzę i tak chętnie się nią dzieli, cierpliwie tłumaczy jak dziecku. Ma duży szacunek do pacjenta, ale też łatwo przychodzi mu skracanie dystansu i w ten sposób rozmowa o kompleksach jest łatwiejsza, zupełnie nie stresująca. Z gabi...netu dr Pabiańczyka wyszłam jak na skrzydełkach, taka zadowolona i uśmiechnęta od ucha do ucha.

Więcej

ProfilMotto:

dobry efekt operacji jest związany z połączeniem umiejętności technicznych i wyczuciem estetycznym chirurga

O mnie

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Absolwent wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Po ukończeniu stażu podyplomowego nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną. Dr Rafał Pabiańczyk ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Ponadto prowadzi własną praktyką lekarską. W trakcie swojej 10 letniej pracy zawodowej wykonał ponad 2000 zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, onkologicznej i estetycznej.

Dr Pabiańczyk głównie zajmuje się chirurgią twarzy, modelowaniem sylwetki i chirurgią piersi. Wykonuje zabiegi korekcyjne w zakresie nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Szczególnie interesuje się zabiegami liftingu twarz, korekcją i rekonstrukcją piersi. Znaczną część wykonywanych procedur stanowią także zabiegi korygujące sylwetka, liposukcja, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych oraz chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn.

Jako nauczyciel akademicki na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, obronił doktorat opierając swoje badania na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest autorem i współautorem 14 publikacji naukowych i 18 wystąpień w krajowych i zagranicznych sympozjach naukowych (USA, Niemcy, Austria, Szwecja). Dr Pabiańczyk jest ponadto wykładowcą i prowadzącym przedmiot Chirurgia Plastyczna i Estetyczna w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie.

Dr Pabiańczyk jest pasjonatem swojej pracy. Uważa, że dobry efekt operacji jest związany z połączeniem umiejętności technicznych i wyczuciem estetycznym chirurga. Cechuje się wyjątkową starannością i precyzją wykonywanych zabiegów, a zadowolenie pacjenta jest jego najwyższym priorytetem. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe prowadząc prace naukowo badawcze w Katedrze Fizjologii UJCM oraz uczestniczy w szkoleniach zawodowych i zjazdach naukowy, polskich oraz zagranicznych towarzystw chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Filozofia zawodowa

Bezpieczeństwo przeprowadzanych operacji jest rzeczą najważniejszą w wykonywanych procedurach chirurgicznych. Dobry kontakt z pacjentem i satysfakcja uzyskanych wyników operacji.

Nasz gabinet/klinika

Klinika jest nowo powstałą jednostką na obszarze Krakowa. Każdy pacjent po zabiegu ma do dyspozycji indywidualna salę, z telewizją, internetem i łazienka. Pacjent pozostaje pod opieka dwóch pielęgniarek i anestezjologa i chirurga w trakcie pobytu w klinice. Zabiegi są wykonywane na nowo wybudowanym profesjonalnym bloku operacyjnym. 

Konsultacje

Wizyty konsultacyjne umawiane są telefonicznie bądź mailowo.Każda wizyta rozpoczyna się od wypełnienia obszernej karty konsultacyjnej, która ułatwia komunikację w gabinecie i jednocześnie stanowi podstawę do wykluczenia przeciwwskazań do wielu zabiegów.24 godziny przed wizytą wysyłany jest sms przypominający.Serdecznie prosze o odwoływanie wizyt z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem - to pozwala na przyjęcie innych, oczekujących Pacjentów

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk - jest absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończeniu stażu podyplomowego od 2006 roku nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz prowadzi własną praktyką lekarską. Również jako nauczyciel akademicki na wydziale lekarskim UJCM, obronił doktorat opierając swoje badania na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest autorem i współautorem 12 publikacji naukowych i 16 wystąpień w krajowych i zagranicznych sympozjach naukowych (USA, Niemcy, Austria, Szwecja). Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe prowadząc prace naukowo badawcze w Katedrze Fizjologii UJCM oraz uczestniczy w szkoleniach zawodowych i zjazdach naukowy. 


Nasze zdjęcia


Pokazać wszystkie zdjęcia


Lekarze & Miejsce pracy

ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) 12 000 zł 15 000 zł
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu 299 zł
Augmentacja (powiększenie) punktu G 1 200 zł 1 500 zł
BOTOX® 30 zł
Chirurgia ręki
Przykurcz Dupuytrena (przykurcz rozcięgna dłonioweg) 3 500 zł 4 500 zł
Zespół cieśni kanału nadgarstka 3 500 zł 4 000 zł
Clitoroplastyka 3 000 zł 4 000 zł
Dermapen - mezoterapia mikroigłowa 350 zł 490 zł
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu 149 zł 199 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) 12 000 zł 15 000 zł
Ginekomastia 7 000 zł 9 000 zł
Hymenotomia 1 000 zł 1 500 zł
Karboksyterapia 50 zł 300 zł
Korekcja blizn 1 000 zł 3 500 zł
Korekcja brwi (Brow lift) 8 000 zł 9 000 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) 10 000 zł 14 000 zł
Powtórna korekcja nosa 12 000 zł 15 000 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) 3 500 zł 5 500 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) 3 500 zł 4 500 zł
Korekcja wciągniętych brodawek 3 500 zł 4 000 zł
Korekta nosa kwasem hialuronowym 1 200 zł 1 800 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry)
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia 99 zł 399 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
Laserowe usuwanie blizn
Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek 150 zł 3 000 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna butulinowa (Botox) 1 700 zł
Leczenie wypadania włosów
Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym 1 099 zł
Leczenie żylaków
Miniflebektomia 1 000 zł 2 500 zł
Lifting czoła (Forehead lift) 8 000 zł 12 000 zł
Lipoliza iniekcyjna 299 zł
Lipoliza iniekcyjna Aqualyx 299 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) 3 000 zł 8 000 zł
Liposukcja tradycyjna 5 000 zł 8 000 zł
Liposukcja tumescent 5 000 zł 8 000 zł
Liposukcja - Na zasadzie podciśnienia 6 000 zł 8 000 zł
Liposukcja - Na zasadzie radiofrekwencji
Aparat radiofrekwencyjny TriPollar
Liposukcja wzgórka łonowego (wzgórka Wenery) 3 500 zł 4 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 350 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) 10 000 zł 12 000 zł
Powiększenie piersi z plastyką modelującą 16 000 zł 20 000 zł
Nici liftingujące 3 000 zł 5 000 zł
Lifting nici PDO 3 000 zł 5 000 zł
Lifting twarzy Silhouette Lift 3 000 zł 5 000 zł
Lifting twarzy Silhouette Soft 3 000 zł 5 000 zł
Obrzezanie 2 500 zł 3 500 zł
Odtwarzanie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) 3 000 zł 3 500 zł
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) 3 500 zł 4 500 zł
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
Przedłużenie palców stopy 2 500 zł 3 500 zł
Skrócenie palców stopy 3 000 zł 4 000 zł
Wrastający paznokieć 300 zł
Zrośnięte palce stóp 2 500 zł 3 500 zł
Operacje plastyczne brody 6 000 zł 8 000 zł
Operacje transseksualistów
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) 3 500 zł 4 500 zł
Plastyczna rekonstrukcja piersi 15 000 zł 25 000 zł
Plastyka pośladków i łydek 8 000 zł 14 000 zł
Plastyka ramion (Brachioplastyka) 6 000 zł 8 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) 8 000 zł 10 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) 3 500 zł 4 500 zł
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder 8 000 zł 14 000 zł
Powiększanie penisa 10 000 zł 12 000 zł
Powiększanie penisa (zwiększanie obwodu prącia) 7 000 zł 8 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) 13 000 zł 16 000 zł
Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) 10 000 zł 12 000 zł
Powiększenie i lipomodeling piersi - BeAuLi 10 000 zł 12 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja) 5 500 zł 6 500 zł
Powiększanie ust kwasem hialuronowym 1 200 zł 2 000 zł
Powiększanie ust własnym tłuszczem 3 000 zł 4 000 zł
Profiloplastyka twarzy (implantaty) 6 000 zł 8 000 zł
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve)
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe 750 zł
Usuwanie cellulitu
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych 200 zł 800 zł
Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych 600 zł 1 500 zł
Wypełnianie warg sromowych 3 500 zł 4 500 zł
Wypełnienia iniekcyjne 900 zł
Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur 650 zł
Lipofiling - przeszczep tłuszczu 4 500 zł 7 500 zł
Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting 2 150 zł
Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne 1 000 zł
Sculptra - kwas polimlekowy (New File) 1 499 zł
Zmniejszenie piersi 12 000 zł 15 000 zł
Realizowane zabiegi Dermatologia Ceny od* Ceny do*
Leczenie raka podstawnokomórkowego skóry (basalioma) 1 000 zł 5 000 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych
Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych 600 zł 1 500 zł

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Ceny są tylko orientacyjne
  • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Przed/po
Członkostwo


Członkostwo: