dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(14 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67c/U6, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
(14 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 4827 wizyty na profilu

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto ekspert w przeprowadzaniu zabiegów korekcyjnych nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Pacjenci mogą zgłosić się do niego również na zabiegi oferujące korekcję sylwetki, liposukcję, plastykę powłok brzusznych, przeszczep komórek tłuszczowych oraz chirurgię narządów płciowych – zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Praca jest jego życiową pasją. Na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim pacjenta i jego zadowolenie. Każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby każdy zabieg był wykonany na najwyższym możliwym poziomie. Wychodzi z założenia, że dobry efekt jest połączeniem umiejętności lekarza i jego niezwykłego poczucia estetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje tak, aby prowadzona praktyka była staranna i precyzyjna.

Prowadzi własną prywatną klinikę Rafał Pabiańczyk Clinic, której siedziba znajduje się w Krakowie. Swoim pacjentom zapewnia najwyższą obsługę, a także sprzęt wykorzystujący najnowsze technologie. Trafiając do kliniki, klienci czują, że są w odpowiednim miejscu, a ich problemy zostaną na pewno właściwie potraktowane. Oprócz szerokiej gamy zabiegów z chirurgii plastycznej, klinika zapewnia także te z medycyny estetycznej (np. korekcja blizn).

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie po dziś dzień wykłada jako nauczyciel akademicki. Również tam uzyskał tytuł doktora nauk medycznych (w swojej pracy skupił się na badaniach przeprowadzanych na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych). Specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydgiera w Krakowie. Rocznie wykonuje około 700-800 zabiegów chirurgii plastycznej. Autor i współautor wielu publikacji i wystąpień naukowych. Stale się rozwija, biorąc udział w licznych szkoleniach, również za granicą (m.in. we Francji, Włoszech, Niemczech, Szwecji, Austrii).

Pacjentów przyjmuje w Krakowie w następujących placówkach: swojej prywatnej klinice Rafał Pabiańczyk, SCM Clinic, Europejskim Centrum Zdrowia i Urody artClinique, Face and Body Institute, Instytucie Dermatologii Eco Lab Healthcare, Centrum Medycznym UJASTEK oraz w Instytucie Dermatologii Synthanalytica.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej
  • Inne:
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Opinie (14)

4.9
średnia ocen
100% poleca

U doktora robiłam korekcję nosa w SCM clinc. Super robota, pozbyłam się mojego znienawidzonego garbka. Teraz twarz wygląda dużo lepiej - mały, zgrabny nosek dużo bardziej do mnie pasuje. Dziękuję Panie doktorze.

W SCM clinic wykonywałam redukcję piersi. Zabieg przeprowadzał dr Rafał Pabiańczyk. Przez wiele lat naprawdę męczyłam się z nieproporcjonalnie dużym biustem. Skutkowało to codziennymi trudnościami, jak problemy z uprawianiem sportu czy bóle kręgosłup...Czytaj więcej

Zadowolona z zabiegu pomniejszenia piersi

Historia ukończona (Zmniejszenie biustu):

Od okresu dorastania bardzo kłopotliwe były dla mnie moje nazbyt duże piersi. Dr Pabiańczyk wykonał niesamowitą pracę, obecnie mogę cieszyć się komfortem i nareszcie czuję się ze sobą dobrze. Dziękuję

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Rafał Pabiańczyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (8)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (5)

dr n. med. Rafał Pabiańczyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (16)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Miejsca pracy

Klinika SCM Clinic

Klinika SCM Clinic

dr n. med. Rafał Pabiańczyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!