Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(14 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Poznańska 8/U1, Kraków, Małopolskie
Opcje płatności w ratach
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk
(14 Opinii)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Praca jest jego życiową pasją. Na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim pacjenta i jego zadowolenie. Każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby każdy zabieg był wykonany na najwyższym możliwym poziomie. Wychodzi z założenia, że dobry efekt jest połączeniem umiejętności lekarza i jego niezwykłego poczucia estetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje tak, aby prowadzona praktyka była staranna i precyzyjna.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie po dziś dzień wykłada jako nauczyciel akademicki. Również tam uzyskał tytuł doktora nauk medycznych (w swojej pracy skupił się na badaniach przeprowadzanych na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych). Specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydgiera w Krakowie. Rocznie wykonuje około 700-800 zabiegów chirurgii plastycznej. Autor i współautor wielu publikacji i wystąpień naukowych. Stale się rozwija, biorąc udział w licznych szkoleniach, również za granicą (m.in. we Francji, Włoszech, Niemczech, Szwecji, Austrii).

Specjalizacje

Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto, jest ekspertem w przeprowadzaniu zabiegów korekcyjnych nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Pacjenci mogą zgłosić się do niego również na zabiegi oferujące korekcję sylwetki, liposukcję, plastykę powłok brzusznych, przeszczep komórek tłuszczowych oraz chirurgię narządów płciowych – zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Klinika

Prowadzi własną prywatną klinikę Rafał Pabiańczyk Clinic, której siedziba znajduje się w Krakowie. Swoim pacjentom zapewnia najlepszą obsługę, a także sprzęt wykorzystujący najnowsze technologie. Trafiając do kliniki, pacjenci czują, że są w odpowiednim miejscu, a ich problemy zostaną na pewno właściwie potraktowane. Oprócz szerokiej gamy zabiegów z chirurgii plastycznej, klinika zapewnia także te z medycyny estetycznej (np. korekcja blizn).

Lokalizacja

Doktor pracuje w Krakowie w swojej prywatnej klinice RP Clinic, SCM Clinic IG DENTAL CLINIC.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej
  • Inne:
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Opinie (14)

4.9
14 Opinii · 100% poleca
Korekta nosa

U doktora robiłam korekcję nosa w SCM clinc. Super robota, pozbyłam się mojego znienawidzonego garbka. Teraz twarz wygląda dużo lepiej - mały, zgrabny nosek dużo bardziej do mnie pasuje. Dziękuję Panie doktorze.

W SCM clinic wykonywałam redukcję piersi. Zabieg przeprowadzał dr Rafał Pabiańczyk. Przez wiele lat naprawdę męczyłam się z nieproporcjonalnie dużym biustem. Skutkowało to codziennymi trudnościami, jak problemy z uprawianiem sportu czy bóle kręgosłup...Czytaj więcej

Zmniejszenie biustu

Zadowolona z zabiegu pomniejszenia piersi

Historia ukończona (Zmniejszenie biustu):

Od okresu dorastania bardzo kłopotliwe były dla mnie moje nazbyt duże piersi. Dr Pabiańczyk wykonał niesamowitą pracę, obecnie mogę cieszyć się komfortem i nareszcie czuję się ze sobą dobrze. Dziękuję

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (5)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Miejsca pracy

SCM Clinic

SCM Clinic

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.