lek. med. Cezary Wolfart

lek. med. Cezary Wolfart

Brak opinii
Dodaj opinię
Sportowa 13, Białystok, Podlaskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Cezary Wolfart
lek. med. Cezary Wolfart
Brak opinii

Informacje

  • 177 wizyt na profilu

Lek. med. Cezary Wolfart jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej. Może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie chirurgii naczyniowej. W obszarze jego zainteresowań znajdują się jednak przede wszystkim kwestie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), skupiającej specjalistów medycyny estetycznej w Polsce. Swoją praktykę lekarską prowadzi w Białymstoku.

Lek. med. Cezary Wolfart to chirurg plastyczny i lekarz medycyny estetycznej; specjalizuje się w zabiegach korygujących wygląd ciała. Wśród oferowanych przez niego zabiegów można znaleźć te, które służą modelowaniu sylwetki, między innymi usuwanie cellulitu oraz lipolizę iniekcyjną. Ten chirurg oferuje szerokie spektrum zabiegów korygujących kształt twarzy, między innymi powiększanie ust czy lifting.

Lek. med. Cezary Wolfart zajmuje się również drobiazgowym diagnozowaniem zmian skórnych, z możliwością cyfrowej archiwizacji obrazu. Przykłada dużą uwagę również do ich usuwania, między innymi poprzez zabiegi laseroterapii oraz dermatochirurgię.

W swojej pracy ten doświadczony lekarz kieruje się przede wszystkim poprawą wyglądu i samopoczucia pacjentów. Szeroka wiedza pozwala mu w sposób szczegółowy dobrać odpowiedni program leczenia.

Lek. med. Cezary Wolfart prowadzi indywidualną praktykę lekarską w Białymstoku. Oferuje tam swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej. W swoim gabinecie dba o poczucie komfortu i bezpieczeństwa osób, które korzystają z jego pomocy. Wykorzystuje w nim nowoczesne metody obrazowania, diagnostyki oraz leczenia.

Lek. med. Cezary Wolfart jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uprawnienia do wykonywania zawodu zdobył w 1985 roku, po czym kontynuował swoją naukę, zostając w 1991 roku specjalistą chirurgii ogólnej I stopnia. Ukończył także Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Specjalista chirurgii Cezary Wolfart prowadzić Indywidualną Praktykę Lekarską, która mieści się przy ul. Sportowej 13 w Białymstoku.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

lek. med. Cezary Wolfart udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!