dr Janusz Jaworowski

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Białystok
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii ogólnej. Specjalizuję się w endoskopowym powiększaniu piersi, plastyce piersi, liposukcji VASER lipo, korekcji nosa – rhinoplastyce, abdominoplastyce, mommy makeover, zabiegach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami silikonowymi i tkanką tłuszczową... (usuwanie zmarszczek Białystok)

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

(34) 100% poleca
Białystok
Cena od: 1.000 zł
Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE znajduje się w Białymstoku i jest jedną z największych placówek tego typu na Podlasiu. Są w niej wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym mastopeksja, abdominoplastyka oraz plastyka okolic twarzy, jak również małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE jest miejscem, w którym możecie kompleksowo zadbać o urodę. Filarem w ofercie... (wypełniacze Białystok)

dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

Brak rekomendacji
Białystok
Cena od: 500 zł
Dr n. med. Tomasz Konończuk jest specjalistą medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME). Swoich pacjentów przyjmuje w Twojej Klinice w Białymstoku, której jest współzałożycielem i współwłaścicielem. Wraz ze swoim zespołem oferuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej.Dr n. med. Tomasz Konończuk wraz ze swoim zespołem proponuje pacjentom szeroki wachlarz... (usuwanie zmarszczek Białystok)

lek. med. Natalia Romanowska

Brak rekomendacji
Białystok
Cena od: 1.000 zł
Lek. med. Natallia Romanowska to specjalistka medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), czyli jednej z najbardziej prestiżowej organizacji w branży medycyny estetycznej w Polsce. Od 10 lat praktykuje w Polsce; zawodowo związana z Białymstokiem. Lek. med. Natalia Romanowska specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych, anti-aging i odmładzających. Jej domeną są techniki nieinwazyjne... (wypełniacze Białystok)

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA

Brak rekomendacji
Białystok
 Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA znajduje się w Białymstoku. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz oraz w nieinwazyjnych zabiegach modelujących sylwetkę.Oferta Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA jest zdominowana przez małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. Wykwalifikowani specjaliści stosują terapię redukcji zmarszczek wypełniaczami... (wypełniacze Białystok)

lek. med. Cezary Wolfart

Brak rekomendacji
Białystok
Lek. med. Cezary Wolfart jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej. Może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie chirurgii naczyniowej. W obszarze jego zainteresowań znajdują się jednak przede wszystkim kwestie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), skupiającej specjalistów medycyny estetycznej w Polsce. Swoją praktykę lekarską prowadzi... (usuwanie zmarszczek Białystok)

dr Łukasz Matus

Brak rekomendacji
Białystok
Dr Łukasz Matus jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz lekarzem medycyny estetycznej. Pracuje jako asystent w białostockiej Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. W trakcie swej wieloletniej kariery wykonał kilka tysięcy zabiegów (chirurgia skóry). Stał się dzięki temu lekarzem bardzo doświadczonym i cenionym zarówno przez pacjentów, jak i w gronie innych specjalistów. Jest także członkiem Towarzystwa... (usuwanie zmarszczek Białystok)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Od lat jestem pacjentką dr Artura Bromy, u którego co jakiś czas poddaję się zabiegom medycyny estetycznej. Doktor jest cudownym, przemiłym i taktownym człowiekiem. Nie zgadza się na wszystkie pomysły i szantaże pacjentek ;) jest doskonałym fachowcem, zgadza się i doradza tylko takie zabiegi które nie robią z twarzy maski. Zabiegi są bezbolesne i niestresujące. Wszystkim polecam wizyty u dr Bromy :) (co ważne w klinice jest porządek i super miła i fachowa obsługa) :)

Borykałam się z problem dużych cieni pod oczami. Miałam wykonywane zabieg wypełnienia tkanek w SCM Estetic w Krakowie. Lepszego efektu nie mogłam się spodziewać. Pełen profesjonalizm, a mój wygląd? 10 lat młodziej. Widać ogromną różnicę, a ja w końcu czuję się ze sobą dobrze.