Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

(34) 100% poleca
Białystok
Cena od: 100 zł
Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE znajduje się w Białymstoku i jest jedną z największych placówek tego typu na Podlasiu. Są w niej wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym mastopeksja, abdominoplastyka oraz plastyka okolic twarzy, jak również małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE jest miejscem, w którym możecie kompleksowo zadbać o urodę. Filarem w ofercie... (laserowe usuwanie tatuażu Białystok)

dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

Brak rekomendacji
Białystok
Cena od: 150 zł do 6.000 zł
Dr n. med. Tomasz Konończuk jest specjalistą medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME). Swoich pacjentów przyjmuje w Twojej Klinice w Białymstoku, której jest współzałożycielem i współwłaścicielem. Wraz ze swoim zespołem oferuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej.Dr n. med. Tomasz Konończuk wraz ze swoim zespołem proponuje pacjentom szeroki wachlarz... (usunięcie tatuażu Białystok)

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA

Brak rekomendacji
Białystok
 Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA znajduje się w Białymstoku. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz oraz w nieinwazyjnych zabiegach modelujących sylwetkę.Oferta Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA jest zdominowana przez małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. Wykwalifikowani specjaliści stosują terapię redukcji zmarszczek wypełniaczami... (usuwanie tatuaży Białystok)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

W klinice noviline miałem wykonywany zabieg - laserowe usuwanie tatuażu z całego przedramienia. Mimo obaw, które miałem przed zabiegiem efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką włożyła dr Magdalena Nowicka a także jej profesjonalnego podejścia. Szczerze mogę polecić zabiegi w klinice, gdyż dysponują nowoczesnym sprzętem, personel posiada odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Ponadto w gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Tomasz z Giżycka

Mam przebarwienia w dość nietypowym miejscu, a dokładniej na brodawkach. Są to kilkuletnie przebarwienia. Wykonywałam dwukrotnie zabiegi kriochirurgii, które niestety nie pomogły. Ze względu na to, że jest to bardzo delikatny obszar nie wiem z jakiego zabiegu mogę skorzystać. Bardzo proszę o poradę.