dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

Brak opinii
Dodaj opinię
ul.Młynowa 38, lok 4/2, Białystok, Podlaskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika
dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika
Brak opinii

Informacje

  • 979 wizyt na profilu

Dr n. med. Tomasz Konończuk jest specjalistą medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME). Swoich pacjentów przyjmuje w Twojej Klinice w Białymstoku, której jest współzałożycielem i współwłaścicielem. Wraz ze swoim zespołem oferuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej.

Dr n. med. Tomasz Konończuk wraz ze swoim zespołem proponuje pacjentom szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Można u niego wykonać kompleksowe odmładzanie, w ramach którego dostępne jest między innymi odmładzanie laserowe, mezoterapia igłowa oraz wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego czy botoksu. Często wybieranym zabiegiem jest także lifting twarzy nićmi PDO.

Oprócz medycyny przeciwstarzeniowej, dr n. med. Tomasz Konończuk zajmuje się kompleksową poprawą wyglądu pacjentów, w tym leczeniem chorób skóry takich jak trądzik (m.in. za pomocą terapii laserowej), czy usuwaniem zmian skórnych. Wśród najczęściej usuwanych wymienić można brodawki, włókniaki i znamiona. Na uwagę zasługuje także możliwość poprawy stanu cery, usunięcia przebarwień i blizn oraz zamknięcia rozszerzonych naczynek krwionośnych.

W Twojej Klinice dostępne są także operacje korygujące powiek, a także zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym powiększanie punktu G czy odmładzanie pochwy. Pacjentki mogą także skorzystać z terapii nietrzymania moczu.

Osoby niezadowolone ze swojej sylwetki mogą z kolei zdecydować się na usuwanie cellulitu i miejscowych otłuszczeń, między innymi za pomocą lipolizy iniekcyjnej.

Ekspert kieruje się zasadą, iż najważniejszy jest stan zdrowia pacjenta, dlatego do każdego z nich podchodzi indywidualnie i holistycznie. Wraz ze swoim zespołem szuka rozwiązań idealnych, które przyniosą satysfakcjonujący efekt. Wierzy, że jego wiedza ma służyć zadowoleniu osoby, która poszukuje u niego pomocy.

Dr n. med. Tomasz Konończuk przyjmuje pacjentów w Twojej Klinice w Białymstoku, której jest współzałożycielem i współwłaścicielem. Placówka jest miejscem wyjątkowym, w którym każdy element wyposażenia jest nowoczesny i estetyczny. Pacjenci mogą znaleźć tutaj wygodne miejsce do odpoczynku, doskonale zaopatrzone gabinety i sale zabiegowe, a także poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Dr n. med. Tomasz Konończuk jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Studia ukończył w 2005 roku, po czym kontynuował edukację na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w zakresie medycyny estetycznej, którą ukończył w 2012 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobył między innymi podczas licznych zjazdów naukowych, kursów i szkoleń, a także w polskich ośrodkach medycyny estetycznej, w których pracował. Następnie stał się współzałożycielem Twojej Kliniki w Białymstoku.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2013

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarzy Medycyny Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Lekarzy Medycyny Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Zdjęcia (20)

dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!