dr n. med. Andrzej Popow DUOMED
dr n. med. Andrzej Popow DUOMED

dr n. med. Andrzej Popow DUOMED Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
2 ośrodki w Podlaskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 09:00 - 18:00 wtorki 09:00 - 16:00 soboty 09:00 - 13:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3367478
dr n. med. Andrzej Popow DUOMED
dr n. med. Andrzej Popow DUOMED Premium
Brak opinii

Informacje

Jestem chirurgiem ogólnym i flebologiem specjalizującym się w nieoperacyjnym leczeniu żylaków metodą piankowej skleroterapii. Prowadzę prywatną praktykę lekarską DuoMed w Hajnówce.

W 1985 roku uzyskałem dyplom lekarza na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. W marcu 2015 roku uzyskałem tytuł dr n.med. na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Zabiegi skleroterapii wykonuję od 2004 roku po uzyskaniu certyfikatów z zakresu skleroterapii oraz USG Doppler. Do końca 2010 roku wykonałem około 12 780 zabiegów skleroterapii. Zabiegi od początku wykonuję pod kontrolą USG.

Na początku zabieg składał się z kilku sesji skleroterapii, obecnie zdecydowana większość pacjentów ma wyleczone żylaki w ramach jednej sesji zabiegu i wizyty kontrolnej po miesiącu. Jest to wynik zdecydowanie większego doświadczenia oraz modyfikacji procesu leczenia. Wizyta kontrolna jest bardzo ważna, ponieważ w trakcie takiej wizyty, oprócz badania usg, nakłuwam nadmierne zgrubienia i zasinienia. Jest to istotna czynność w procesie leczenia zapobiegająca przebarwieniom. Żylaki, które rekanalizują się i nie poddają powtórnej skleroterapii, kwalifikuję do leczenia operacyjnego, które wykonuję w szpitalu w ramach NFZ-tu. W operacji stosuję nowszą technikę polegająca na minimalizacji nacięć i usuwaniu przeważnie tylko głownego pnia żylnego - najczęściej udowego, odpowiedzialnego za chorobę. USG Color Doppler wykonuję osobiście, niezależnie od wcześniej wykonanego badania.

Najwięcej satysfakcji dają mi wyleczone owrzodzenia. Cierpienia związane z obecnością owrzodzenia ustępują, a pacjenci zaczynają na nowo żyć. Leczenie owrzodzeń jest bardziej złożone i wymaga współpracy pacjenta, niemniej efekty końcowe zaskakują nawet mnie osobiście.

Prowadzę placówkę o nazwie DuoMed, która od 8 marca 2010 roku mieści się w Hajnówce. W naszym gabinecie oferujemy nie tylko zabiegi flebologiczne, ale również stomatologiczne. Gabinet stomatologiczny prowadzony przez dr Irenę Grygoruk-Popow świadczy usługi takie jak leczenie zachowawcze zębów, protetyka, wybielanie zębów. Posiadamy kamerę wewnatrzustną, pozwalającą na precyzyjne diagnozowanie zmian w obrębie jamy ustnej.

Duomed jest miejscem oferującym doskonałe warunki pracy dla lekarzy, jak również komfort dla pacjentów. Nowością, którą wprowadziłem w moim gabinecie flebologicznym, jest skleroterapia żylaków odbytu pod kontrolą wzroku: posiadam odpowiedni rektoskop z torem wizyjnym. Leczymy ponadto żylaki warg sromowych, przeprowadzamy konsultacje chirurgiczne w zakresie leczenia przepukliny, kamicy pęcherzyka żółciowego czy usuwania wyrostka. Wykonujemy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak wstrzykiwanie botoksu czy kwasu hialuronowego.

O grudnia 2020 roku wykonuję zabiegi laserowego usuwania żylaków EVLT ,najnowszym typem lasera o fali 1940

Na konsultację można się umawiać nie tylko telefonicznie, ale również drogą mailową lub przez znanego lekarza

Data uzyskania uprawnień:

 • 1990

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Ogólna
 • Flebologia

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • od poniedziałku do piątku 09:00 - 18:00 wtorki 09:00 - 16:00 soboty 09:00 - 13:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • od 300

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Usługi

Dermatologia

Chirurgia plastyczna

Leczenie żylaków

Obecnie zdecydowana większość pacjentów ma wyleczone żylaki w ramach jednej sesji skleroterapii i wizyty kontrolnej po miesiącu. Żylaki, które rekanalizują się i nie poddają powtórnej skleroterapii, kwalifikuję do leczenia operacyjnego w szpitalu w ramach NFZ. W operacji stosuję nowszą technikę polegająca na minimalizacji nacięć i usuwaniu przeważnie tylko głównego pnia żylnego - najczęściej udowego, odpowiedzialnego za chorobę. USG Color Doppler wykonuję osobiście.
Od: 1.100 zł do 5.500 zł

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 23/05 Wtorek 24/05 Środa 25/05 Czwartek 26/05 Piątek 27/05

Zdjęcia (8)

Filmy (1)

dr n. med. Andrzej Popow DUOMED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (27)

Czy efekty skleroterapii są trwałe?
Odpowiedź specjalisty · 1 lut 2020

Żadna metoda leczenia żylaków nie gwarantuje stałej trwałości, w tym skleroterapia. Choroba żylakowa jest na całe życie. Nie mniej nie znaczy ,że nie trzeba nic robić. Dobrze wykonana skleroterapia pozwala na zachowanie ...

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

dr n. med. Andrzej Popow DUOMED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!