dr n. med. Andrzej Popow DUOMED
dr n. med. Andrzej Popow DUOMED

dr n. med. Andrzej Popow DUOMED Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
11. Listopada 17, Hajnówka, Podlaskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 2 godzin
Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku 09:00 - 18:00 wtorki 09:00 - 16:00 soboty 09:00 - 13:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3367478
dr n. med. Andrzej Popow DUOMED
dr n. med. Andrzej Popow DUOMED Premium
Brak opinii

Informacje

Jestem chirurgiem ogólnym i flebologiem specjalizującym się w nieoperacyjnym leczeniu żylaków metodą piankowej skleroterapii. Prowadzę prywatną praktykę lekarską DuoMed w Hajnówce.

W 1985 roku uzyskałem dyplom lekarza na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. W marcu 2015 roku uzyskałem tytuł dr n.med. na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Zabiegi skleroterapii wykonuję od 2004 roku po uzyskaniu certyfikatów z zakresu skleroterapii oraz USG Doppler. Do końca 2010 roku wykonałem około 12 780 zabiegów skleroterapii. Zabiegi od początku wykonuję pod kontrolą USG.

Na początku zabieg składał się z kilku sesji skleroterapii, obecnie zdecydowana większość pacjentów ma wyleczone żylaki w ramach jednej sesji zabiegu i wizyty kontrolnej po miesiącu. Jest to wynik zdecydowanie większego doświadczenia oraz modyfikacji procesu leczenia. Wizyta kontrolna jest bardzo ważna, ponieważ w trakcie takiej wizyty, oprócz badania usg, nakłuwam nadmierne zgrubienia i zasinienia. Jest to istotna czynność w procesie leczenia zapobiegająca przebarwieniom. Żylaki, które rekanalizują się i nie poddają powtórnej skleroterapii, kwalifikuję do leczenia operacyjnego, które wykonuję w szpitalu w ramach NFZ-tu. W operacji stosuję nowszą technikę polegająca na minimalizacji nacięć i usuwaniu przeważnie tylko głownego pnia żylnego - najczęściej udowego, odpowiedzialnego za chorobę. USG Color Doppler wykonuję osobiście, niezależnie od wcześniej wykonanego badania.

Najwięcej satysfakcji dają mi wyleczone owrzodzenia. Cierpienia związane z obecnością owrzodzenia ustępują, a pacjenci zaczynają na nowo żyć. Leczenie owrzodzeń jest bardziej złożone i wymaga współpracy pacjenta, niemniej efekty końcowe zaskakują nawet mnie osobiście.

Prowadzę placówkę o nazwie DuoMed, która od 8 marca 2010 roku mieści się w Hajnówce. W naszym gabinecie oferujemy nie tylko zabiegi flebologiczne, ale również stomatologiczne. Gabinet stomatologiczny prowadzony przez dr Irenę Grygoruk-Popow świadczy usługi takie jak leczenie zachowawcze zębów, protetyka, wybielanie zębów. Posiadamy kamerę wewnatrzustną, pozwalającą na precyzyjne diagnozowanie zmian w obrębie jamy ustnej.

Duomed jest miejscem oferującym doskonałe warunki pracy dla lekarzy, jak również komfort dla pacjentów. Nowością, którą wprowadziłem w moim gabinecie flebologicznym, jest skleroterapia żylaków odbytu pod kontrolą wzroku: posiadam odpowiedni rektoskop z torem wizyjnym. Leczymy ponadto żylaki warg sromowych, przeprowadzamy konsultacje chirurgiczne w zakresie leczenia przepukliny, kamicy pęcherzyka żółciowego czy usuwania wyrostka. Wykonujemy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak wstrzykiwanie botoksu czy kwasu hialuronowego.

O grudnia 2020 roku wykonuję zabiegi laserowego usuwania żylaków EVLT ,najnowszym typem lasera o fali 1940

Na konsultację można się umawiać nie tylko telefonicznie, ale również drogą mailową lub przez znanego lekarza

Data uzyskania uprawnień:

 • 1990

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Ogólna
 • Flebologia

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • od poniedziałku do piątku 09:00 - 18:00 wtorki 09:00 - 16:00 soboty 09:00 - 13:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • od 300

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Usługi

Dermatologia

Chirurgia plastyczna

Leczenie żylaków

Obecnie zdecydowana większość pacjentów ma wyleczone żylaki w ramach jednej sesji skleroterapii i wizyty kontrolnej po miesiącu. Żylaki, które rekanalizują się i nie poddają powtórnej skleroterapii, kwalifikuję do leczenia operacyjnego w szpitalu w ramach NFZ. W operacji stosuję nowszą technikę polegająca na minimalizacji nacięć i usuwaniu przeważnie tylko głównego pnia żylnego - najczęściej udowego, odpowiedzialnego za chorobę. USG Color Doppler wykonuję osobiście.
Od: 1.100 zł do 6.000 zł

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 05/12 Wtorek 06/12 Środa 07/12 Czwartek 08/12 Piątek 09/12

Zdjęcia (8)

Filmy (1)

dr n. med. Andrzej Popow DUOMED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (27)

Czy efekty skleroterapii są trwałe?
Odpowiedź specjalisty · 1 lut 2020

Żadna metoda leczenia żylaków nie gwarantuje stałej trwałości, w tym skleroterapia. Choroba żylakowa jest na całe życie. Nie mniej nie znaczy ,że nie trzeba nic robić. Dobrze wykonana skleroterapia pozwala na zachowanie zdrowia na wiele lat....

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

dr n. med. Andrzej Popow DUOMED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!