Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekta nosa po rozszczepie wargi i podniebienia Formmed

Po zabiegu Warto
dorotaf
Utworzono: 29 maj 2019

Korekta nosa po rozszczepie wargi i podniebienia Nasz syn miał wykonywane operacje rozszczepu wargi i podniebienia w Krakowie i Polanicy. Ma już kilkanaście lat, kilka operacji za sobą a jednak efekty nie były zadawalające. Byliśmy na konsultacjach w znanych klinikach w Warszawie i Katowicach, jednak nikt nie obiecywał dużej poprawy albo żądano strasznych kwot. Po opiniach w internecie trafiliśmy do Formmed. Tam pani profesor Dudkiewicz poleciła jako świetnego fachowca dr Budner. I było to najlepsze rozwiązanie. Korektę nosa robiły razem pani doktor Dudkiewicz i doktor Budner. Minął już rok od operacji. Efekt jest naprawdę zadowalający. Nos jest prosty, syn dobrze oddycha. Rzeczywiście warto zaufać prawdziwym fachowcom. Opieka świetna. Lekarze mają dla pacjenta dużo czasu. Polecam.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

Ocena:

Korekta nosa po rozszczepie wargi i podniebienia Formmed

dorotaf
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.