FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna
FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Premium

(20 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Babice Nowe, Warszawska 197 d, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000025372
FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna
FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Premium
(20 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Centrum Formmed to szpital i przychodnia prowadzące działalność z dala od miejskiego zgiełku, w Babicach Nowych pod Warszawą. Nasz szpital został otwarty w 2011 roku i jest bezpośrednią kontynuacją działalności pod nazwą "Chirurgia plastyczna i odtwórcza dla dzieci i dorosłych" prowadzonej od początku lat 90-tych przy ulicy Koziej w Warszawie. Posiadamy profesjonalny blok operacyjny wyposażony w nowoczesny i na bieżąco modernizowany sprzęt medyczny renomowanych producentów, który wykorzystują w codziennej pracy doskonali lekarze. Zapewniamy naszym pacjentom najwyższe standardy leczenia. W dziedzinie chirurgii w zakresie leczenia szpitalnego jak i leczenia w ramach naszej przychodni uzyskaliśmy certyfikat ISO, który jest co roku odnawiany. Bierzemy udział w inicjatywie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) - ”Bezpieczna chirurgia ratuje życie”.

Oferujemy zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej dla dorosłych oraz dla dzieci, medycyny estetycznej, laseroterapii, stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej i implantologii.

Nasi lekarze

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz - chirurg dziecięcy i szczękowy, kierownik medyczny FORMMED.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych od 1973 roku ( w latach 1992 - 2000 Przewodnicząca Sekcji Chirurgii Plastycznej). Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej od 1987 roku. Członek Eurocleft od 1988 roku.Autorka ponad 250 prac naukowych i artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych, krajowych i zagranicznych. Jest autorem innowacyjnej metody usuwania wad rozszczepu wargi i/lub podniebienia metodą jednoetapową. Opracowała program leczenia rozszczepów obejmujący oprócz procedur chirurgicznych leczenie ortodontyczne, logopedyczne i foniatryczne.

lek. med. Joanna Wiśniewska-Goryń- specjalista chirurgi plastycznej, lekarz medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zabiegach: powiększenia / plastyki / zmniejszenia piersi, korekty nosa, plastyki brzucha, plastyki powiek oraz w zabiegach medycyny estetycznej (m.in. lifting nićmi chirurgicznymi, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa, wypełniacze, botoks).

lek. med. Krzysztof Katana- specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej

Zajmuje się leczeniem łagodnych i złośliwych chorób piersi, głównie raka piersi. Wykonuje zabiegi operacyjne w obrębie gruczołu piersiowego np. usunięcie łagodnych oraz złośliwych guzów piersi, mastektomię ,zabiegi rekonstrukcyjne. Usuwa także znamiona.

dr n. med. Włodzimierz Piwowar- specjalista chirurgi dziecięcej

Zajmuje się przede wszystkim leczeniem chirurgicznym wad twarzoczaszki, a szczególnie problemami związanymi z leczeniem szczelin i rozszczepów twarzy, chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną.

lek. med. Barbara Offert- chirurg dziecięcy, lekarz medycyny estetycznej.

Wykonuje zabiegi operacyjne rozszczepów wargi i podniebienia oraz nieoperacyjną korektę wargi kwasem hialuronowym u Pacjentów po rozszczepie wargi.

lek. med. Marta Wróblewska- Tokarska - specjalista położnictwa i ginekologii, lekarz medycyny estetycznej i Anti Aging.

W zakresie ginekologii estetycznej wykonuje zabiegi laserowe MonaLisa Touch (nietrzymanie moczu, obkurczanie pochwy, rewitalizacja krocza, leczenie atrofii pochwy).

dr n. med. Dariusz Schlegel - specjalista urologii, urolog dziecięcy

Wykonuje m.in zabiegi stulejki, wnętrostwa, wodniaka jądra, spodziectwa.

lek. med. Orest Szczygielski - specjalista chirurgii dziecięcej.

chirurg dziecięcy, wykonuje zabiegi operacyjne rozszczepów wargi i podniebienia, usunięcia znamion barwnikowych, w tym znamion olbrzymich,syndaktylii (zrośnięcie palców).

lek. med. Zbigniew Surowiec - specjalista chirurgii dziecięcej.

Specjalizuje się w zabiegach: rozszczepów wargi i podniebienia, odstających małżowin usznych, usuwania znamion i blizn, usuwania wyrośli przyusznych,syndaktylii i polidaktylii.

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska - specjalista chirurgii dziecięcej, chirurgii onkologicznej.

Zajmuje się zmianami nowotworowymi łagodnymi i złośliwymi, znamionami barwnikowymi oraz naczyniakami zarówno u dzieci i młodzieży jak i u osób dorosłych. Wykonuje zabiegi operacyjne i biopsje.

lek. stom. Dorota Zawodniak (Świątek)- ortodonta.

Zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych.

lek.dent. Julita Baranowska- stomatolog

Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Jej prawdziwą pasją jest endodoncja z użyciem nowoczesnych technik (mikroskop, mikrosilnik endodontyczny) oraz leczenie protetyczne.

lek. stom. Gustaw Baranowski-specjalista chirurgii stomatologicznej

Specjalizuję się w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, leczeniu implantologicznym, sterowanej regeneracji tkanek i protetyce. Jest zwolennikiem mało inwazyjnych metod chirurgicznych opartych na laserach. Zapraszamy na wizyty konsultacyjne. Możliwość umówienia wizyty drogą telefoniczną lub mailową.

W przypadku chęci skorzystania z usług hotelowych współpracujemy z usytuowanym obok czterogwiazdkowym hotelem, oferującym dla naszych klientów preferencyjne ceny.

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Certyfikat jakości ISO 9001
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej
 • Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2011

Personel:

 • ponad 50 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Stomatologia

Korekta nosa

Korekcja nosa jest zaraz po powiększeniu piersi najczęściej wykonywanym zabiegiem chirurgii plastycznej. Zabieg ten wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. Celem operacji jest poprawa wyglądu zewnętrznego, jak i funkcji oddechowej nosa. Cięcie wykonywane jest wewnątrz nosa lub w obrębie słupka nosa w zależności od rozległości zabiegu.
Od: 8.400 zł do 16.300 zł

Powiększanie biustu

Powiększenie piersi jest jednym z najczęstszych zabiegów chirurgii plastycznej. Jest to zabieg wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Celem zabiegu jest poprawa kształtu piersi, który uzyskujemy dzięki odpowiedniemu dobraniu wielkości oraz rodzaju implantów. Rodzaje implantów: - anatomiczny (w kształcie „kropli wody”) - okrągły Umiejscowienie: - bezpośrednio pod gruczołem piersiowym. - pod mięśniem piersiowym.
Od: 15.200 zł do 18.696 zł

Blefaroplastyka

W miarę starzenia powieki mogą być „opadające” lub „workowate” z powodu rozciągania skóry i stopniowego zmniejszania się napięcia mięśni powiek co sprawia, że wygląda na osobę zmęczoną. W skrajnych przypadkach obwisłe, workowate powieki mogą nawet utrudniać widzenie, szczególnie widzenie peryferyjne, powodując trudności w czytaniu lub prowadzeniu pojazdu. Kosmetyczne korzyści płynące z operacji powiek mogą mieć znaczący wpływ na ogólny wygląd twarzy.
Od: 4.000 zł do 17.600 zł

Lifting twarzy

Wraz z wiekiem skóra i tkanki w naturalny sposób tracą elastyczność. Prowadzi to do zwiotczenia i zmarszczek. Lifting twarzy to zabieg chirurgiczny, który podnosi i napina tkanki twarzy. Lifting twarzy to zabieg, który może pomóc złagodzić oznaki starzenia na twarzy i szyi. Dotyczy dwóch trzecich dolnej części twarzy i często szyi, nie obejmuje liftingu brwi ani oczu, chociaż można to zrobić w tym samym czasie.
Od: 10.200 zł do 20.541 zł

Zmniejszenie biustu

Redukcja piersi przeznaczona jest dla kobiet, które mają duży biust i chcą rozwiązać takie problemy jak: Przewlekły ból pleców, szyi i ramion Przewlekła wysypka lub podrażnienie skóry pod piersiami Ograniczona aktywność Zły obraz siebie związany z dużymi piersiami Trudności w dopasowaniu do staników i odzieży Operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i polega na usunięciu nadmiaru tłuszczu, tkanki i skóry z piersi.
Od: 17.800 zł do 19.000 zł

Plastyka brzucha

Abdominoplastyka - inaczej plastyka powłok brzusznych pozwala na operacyjne usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z okolic śródbrzusza i podbrzusza, czasami połączona z plastyką mięśni brzucha. Efektem operacji jest płaski brzuch i przywrócenie talii. Cięcie wykonywane jest w dolnej części podbrzusza, pozwalając ukryć blizny pod bielizną.
Od: 16.400 zł do 19.400 zł

Korekcja uszu

Zabieg ten ma na celu zmianę kształtu, położenia lub też rozmiaru uszu. Jest zalecany osobom, którym przeszkadzają odstające uszy lub jeśli są zniekształcone z powodu urazu lub wady wrodzonej. Zabieg można wykonać w każdym wieku. Operację przeprowadza się poprzez nacięcie (cięcie) ukryte w fałdzie z tyłu ucha. Po skorygowaniu nacięcie to jest zszywane, a na głowę zakładany jest dość obszerny bandaż. Otoplastyka może być wykonana przy użyciu znieczulenia ogólnego lub znieczulenia miejscowego.
Od: 4.400 zł do 6.400 zł

Powiększanie biustu tłuszczem

Operacja polega na przeszczepie tkanki tłuszczowej pobranej np. z okolic brzucha. Jest to alternatywna metoda powiększania piersi. Zabieg można wykonać w znieczuleniu ogólnym.
Od: 14.300 zł do 17.589 zł

Ginekomastia

Zabieg polegający na resekcji gruczołu piersiowego u mężczyzny - chirurgiczne wycięcie tkanki gruczołu piersiowego wraz z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym.
Od: 8.400 zł do 10.900 zł

Mastopeksja

Z biegiem lat czynniki takie jak ciąża, karmienie piersią i siła grawitacji odbijają się na kobiecych piersiach. W miarę jak skóra traci elastyczność, piersi często tracą kształt i jędrność oraz zaczynają wiotczeć. Lifting piersi lub mastopeksja to zabieg chirurgiczny mający na celu podniesienie i zmianę kształtu obwisłych piersi. Mastopeksja może również zmniejszyć rozmiar otoczki, czyli ciemniejszej skóry otaczającej sutek.
Od: 17.400 zł do 21.402 zł

Nici liftingujące

Lifting z użyciem nici Aptos to popularny zabieg pozwalający na odświeżenie twarzy i poprawę jakości skóry bez konieczności poddawania się operacji i problemu blizn. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w gabinecie zabiegowym. Zabieg polega na umieszczeniu pod skóra nici chirurgicznych. Dzięki temu zabiegowi w szybki i małoinwazyjny sposób uzyskujemy bardzo dużą korekcję owalu twarzy, podniesienia opadających policzków jak i zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych.
Od: 3.500 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Zabiegi laserowe stosowane są na takie dolegliwości jak nietrzymanie moczu czy atrofię pochwy. Do ustąpienia dolegliwości zazwyczaj wystarcza wykonanie jednego zabiegu.
Od: 1.500 zł

Rozszczep podniebienia

Pacjenci z wadą wrodzoną jaką jest rozszczep operowani są jednoetapowo, gdzie podczas jednej operacji zespalane są tkanki miękkie jamy ustnej i nosa.
Od: 10.500 zł do 18.000 zł

Łysienie

Zabiegiem stosowanym w przypadku leczenia łysienia jest zastosowanie techniki mezoterapii z wykorzystaniem różnych preparatów. Zahamowany zostaje proces wypadania włosów.
Od: 500 zł

Umów wizytę

Opinie (20)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Zobacz więcej opinii
FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (15)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (15)

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (57)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

Specjaliści z tej kliniki

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Prof. Dr Hab. N. Med. Zofia Dudkiewicz

lek. med. Barbara Offert

Lek. Med. Barbara Offert

Lek. med. Orest Szczygielski

Lek. med. Orest Szczygielski

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!