• 90 odpowiedzi
 • 13 Lubię to

FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Skontaktuj się z nami

Rekomendacje (20)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Wszystkie rekomendacje

Profil - FORMMED Es Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Motto:

Esencja zdrowia i piękna.

O nas

Centrum Formmed to szpital i przychodnia prowadzące działalność z dala od miejskiego zgiełku, w Babicach Nowych pod Warszawą. Dysponujemy profesjonalnym blokiem operacyjnym wyposażonym w nowoczesny, stale uzupełnianym sprzęt medyczny renomowanych producentów. Na sprzęcie tym pracują doskonali lekarze.  Spełniamy najwyższe standardy leczenia. W zakresie  leczenia szpitalnego w dziedzinie chirurgii jak i leczenia w ramach naszej przychodni uzyskaliśmy  i co roku odnawiamy certyfikat ISO. Bierzemy udział w inicjatywie WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) - ” Bezpieczna chirurgia ratuje życie”.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Oferujemy pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej dla dorosłych oraz dla dzieci, medycyny estetycznej, laseroterapii, stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej i implantologii.

W szpitalu przeprowadzane są zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej dla dzieci i dorosłych, chirurgii szczękowo-twarzowej, laryngologii oraz specjalistyczne zabiegi dermatologiczne.

W ramach przychodni wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej dla dzieci i dorosłych oraz medycyny estetycznej. Wykonujemy również pełen zakres usług z dziedziny stomatologii - stomatologia, ortodoncja, protetyka stomatologiczna, implantologia oraz higiena stomatologiczna.

Nasi lekarze

 

dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz 

chirurg dziecięcy i szczękowy, kierownik medyczny FORMMED. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych od 1973 roku ( w latach 1992 - 2000 Przewodnicząca Sekcji Chirurgii Plastycznej). Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej od 1987 roku. Członek Eurocleft od 1988 roku.Autorka ponad 250 prac naukowych i artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych, krajowych i zagranicznych. Jest autorem innowacyjnej metody usuwania wad rozszczepu wargi i/lub podniebienia metodą jednoetapową. Opracowała program leczenia rozszczepów obejmujący oprócz procedur chirurgicznych leczenie ortodontyczne, logopedyczne i foniatryczne. Wprowadziła nowe metody leczenia sekwencji Pierre’a Robina. Przeprowadza również zabiegi operacyjne w zakresie olbrzymich znamion barwnikowych, guzów naczyniowych twarzy, deformacji czaszki.

 

Goryn l

lek. med. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, studiowała na Akademii Medycznej w Warszawie oraz Uniwersytecie Medycznym Heinrich-Heine w Dusseldorfie. Ukończyła dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Aktualnie kontynuuje studia doktoranckie w WIM w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej w zakresie piersi ( w tym rekonstrukcje po mastektomii), ciała, twarzy, uszu oraz w zabiegach medycyny estetycznej (m.in. lifting nićmi chirurgicznymi, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa, wypełniacze, botoks)

 

Budner

dr n. med. Margareta Budner

specjalista chirurgii plastycznej, chirurgii dziecięcej, lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2009 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chirurgii dziecięcej, w 2014 roku tytuł doktora nauk medycznych, a w 2016 roku tytuł specjalisty z chirurgii plastycznej pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów operacyjnych w zakresie rozszczepów wargi i podniebienia, usuwania blizn i znamion, ginekomastii. Wykonuje operacje takie jak: powiększanie, podnoszenia piersi, plastyka brzucha, lifting twarzy, korekta nosa, korekta odstających uszu. W zakresie medycyny estetycznej przeprowadza zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy (kwas hialuronowy), botuliny, mezoterapię igłową, leczenie nadpotliwości.

 

Offert

lek. med. Barbara Offert

chirurg dziecięcy, karierę zawodową związała z leczeniem wad twarzoczaszki i chirurgią rekonstrukcyjną. Wykonuje zabiegi w zakresie rozszczepów wargi i podniebienia oraz usuwania znamion.W zakresie medycyny estetycznej wykonuje zabiegi z zastosowaniem botuliny - wygładzanie zmarszczek mimicznych (kurzych łapek wokół oczu, pionowych i poziomych czoła) oraz zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy - bruzd nosowo-wargowych, lwiej zmarszczki, zmarszczek palacza nad górną wargą, modelowanie lub powiększanie ust, zmarszczek poniżej kącików ust tzw. „marionetek”,  ujędrnianie policzków, modelowanie owalu twarzy, policzków.

 

Szczygielski

lek. med. Orest Szczygielski 

chirurg dziecięcy, wykonuje zabiegi operacyjne rozszczepów wargi i podniebienia, usunięcia znamion barwnikowych, w tym znamion olbrzymich, polidaktylii (dodatkowe palce), syndaktylii (zrośnięcie palców). Regularnie uczestniczy w sympozjach, zjazdach i konferencjach. Autor wielu artykułów w prasie specjalistycznej.Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Polski i Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Ukrainy.

 

Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

chirurg dziecięcy, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych. Autor oraz współautor ponad 40 publikacji w polskiej i międzynarodowej specjalistycznej prasie medycznej.Ukończył wiele kursów doskonalących w zakresie: chirurgii plastycznej, mikrochirurgii, chirurgii onkologicznej dzieci i młodzieży, wad rozszczepowych twarzoczaszki. W roku 2001 odbył staż w Presbyterian, the University Hospitals of Columbia and Cornell w New York w Klinice Chirurgii Noworodka. Czynnie uczestniczy (referaty, plakaty) w krajowych i zagranicznych zjazdach i posiedzeniach naukowych. Specjalizuje się w zabiegach rozszczepów wargi i podniebienia, usuwania znamion i blizn, usuwania wyrośli przyusznych,syndaktylii i polidaktylii.

 

Bartosz weiss

 lek. med. Bartosz Weiss

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w 2006 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie a w 2011 roku uzyskał specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Klinice Ortopedii i Traumatologii WUM. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ręki. Szkolił się w tej dziedzinie, w czołowych ośrodkach europejskich jak: Zurich, Lipsk, Notwill i Markgroningen. Pracownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W klinice Formmed, wykonuje zabiegi operacyjne chirurgii ręki, takie jak: zespół cieśni nadgarstka, przykurcz Dupuytrena (choroba Dupuytrena), palec strzelający, wycięcie ganglionu nadgarstka.

 

dr Andrzej Brudnicki Formmed

dr n. med. Andrzej Brudnicki

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, wydziału lekarskiego oraz Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału stomatologicznego, konsultant medyczny implantologicznego systemu Osstem. Specjalizuje się w chirurgii ortognatycznej, chirurgii stomatologicznej oraz implantach zębów. W 2002 roku otrzymał nagrodę dydaktyczną I-go stopnia rektora Akademii Medycznej w Warszawie, w roku 2006 nagrodę dydaktyczną II-go stopnia. W roku 2004, otrzymał nagrodę Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jest autorem licznych wystąpień naukowych na konferencjach w kraju i za granicą oraz wielu publikacji z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Aktywnie działa jako członek European Association for Cranio-Maxillofacial Surgery.

 

Mylik

dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

dermatolog, patomorfolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Patologów. Ukończyła szereg kursów oraz uczestniczyła w wielu zjazdach krajowych i zagranicznych z dziedziny dermatologii ogólnej i estetycznej. Od wielu lat zajmuje się zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej oraz leczeniem laserowym. Przeprowadza zabiegi z zastosowaniem botuliny i wypełniaczy (kwas hialuronowy), mezoterapię igłową, leczenie nadpotliwości, Cryolab, Lip&Eyelid Formula, Easy Phen Light, AQUALYX. W ramach zabiegów laserowych wykonuje korekcję zmarszczek, odmładzanie, fotoodmładzanie, zamykanie naczyń; leczenie blizn (pooperacyjnych, pooparzeniowych, rozstępy), depilację laserową.

 

Adamowska

lek. med. Agnieszka Adamowska

dermatolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry u dzieci i dorosłych (trądzik, zapalenie skóry, grzybice, choroby wirusowe i alergiczne. Wykonuje zabiegi usuwania włókniaków, brodawek łojotokowych, brodawek wirusowych,  znamion komórkowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu: zabiegów medycyny estetycznej (zabiegi mezoterapii, usuwanie przebarwień ostrzykiwanie toksyną botulinową, wypełnianie kwasem hialuronowym); zabiegów laserowych (usuwanie rozszerzonych naczynek na twarzy, usuwanie rumienia, fotoodmładzanie, resurfacing twarz, usuwanie blizn i przebarwień). Uczestniczy w wielu zjazdach i kursach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

 

Necka

dr n. med. Agnieszka Nęcka

ortodonta, autorka ponad 20 artykułów naukowych w polskich oraz zagranicznych periodykach (m.in. Dental Forum, Twój Przegląd Stomatologiczny, World Journal of Orthodontics, Dental and Medical Problems ). Dba o stałe podnoszenie kwalifikacji, uczestnicząc w licznych kursach ortodontycznych wybitnych naukowców. Zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem wad rozszczepowych.

 

swiatek

lek. stom. Dorota Świątek

ortodonta, aktywnie uczestniczy w sympozjach i konferencjach naukowych o tematyce ortodontycznej, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia dzieci dotkniętych wadami części twarzowej czaszki. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych.  Zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

Ludwikow

lek. stom. Katarzyna Ludwików

pedodonta, ortodonta, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji. Zajmuje się leczeniem stomatologicznym i ortodontycznym dzieci i dorosłych - aparatami zdejmowanymi i stałymi.

 

 

Katarzyna Wojtowicz

lek. med. Katarzyna Wójtowicz

specjalista położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej, lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz Studiów Podyplomowych „Medycyna Estetyczna” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada bogate doświadczenie z zakresu ginekologii ogólnej, onkologii ginekologicznej oraz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach oprawiających kondycję kobiecych narządów płciowych z użyciem lasera MonaLisa Touch, takich jak: laserowa rewitalizacja pochwy, leczenie atrofii pochwy, laserowe leczenie nietrzymania moczu. Wykonuje laserowo labioplastykę (zabieg zmniejszenia warg sromowych), usuwa kłykciny kończyste.

 

Aleksandra Kareska

lek. dent. Aleksandra Kareska
stomatolog, stomatolog dziecięcy, protetyk, absolwentka UM w Białymstoku. Przez 5 lat była kierownikiem kliniki o profilu protetycznym. Jej zakres leczenia to: protetyka, stomatologia zachowawcza, estetyczna, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna. Nieustannie poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach branżowych prowadzonych przez światowej sławy specjalistów i naukowców.

 

 

Gustaw Baranowski

lek. stom. Gustaw Baranowski
specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog, absolwent Wydziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 1999 roku. Ukończył studia podyplomowe w zakresie implantologii na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem (Certyfikat Curiculum Implantologicznego). Stały uczestnik licznych kursów i sympozjów naukowych. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS). W swojej codziennej praktyce specjalizuję się w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, leczeniu implantologicznym, sterowanej regeneracji tkanek i protetyce. Jest zwolennikiem małoinwazyjnych metod chirurgicznych opartych na laserach

 

Elwira Dymek Kursa

hig. stom. Elwira Dymek-Kursa

dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Collegium Szkoła Służb Medycznych w Warszawie. Uczestnik licznych kursów oraz konferencji naukowych z zakresu profesjonalnej higienizacji pacjenta, profilaktyki pacjentów stomatologicznych oraz pacjentów ortodontycznych. Posiada zdolności motywacji pacjenta do higieny i regularnych wizyt u stomatologa. Wykonuje zabiegi wybielania zębów różnymi metodami jak również zabiegi profilaktyczno-lecznicze takie jak: przegląd zębów, skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacje, lakowanie. Posiada umiejętność bezbolesnego leczenia wczesnej próchnicy zębów metodą infiltracji, bez użycia wiertła - metoda ICON.

 

więch

Małgorzata Więch

specjalista w zakresie żywienia, dietetyk. Asystent w Zakładzie Żywienia - Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Udziela porad dietetycznych w ramach Poradni Gastroenterologicznej dla dzieci (nadwaga i otyłość, niedobór masy ciała, zaparcia, alergia na pokarm). Prowadzi zajęcia na temat zasad zdrowego żywienia kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią w ramach Szkoły Rodzenia przy Instytucie Matki i Dziecka. Udziela się w roli eksperta w programach edukacyjnych dotyczących zdrowego żywienia dzieci (m.in. Śniadanie daje moc, Mamo, tato wolę wodę). Prowadzi wykłady szkoleniowe w zakresie żywienia dla lekarzy pediatrów, pielęgniarek i położnych oraz edukatorów żywieniowych biorących udział w programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”.  W NZOZ Feniks Medica Specjalistycznej Przychodni Chirurgiczno-Rehabilitacyjna udziela porad dietetycznych dla osób dorosłych.

Nasza klinika

NOWOŚĆ !

Jako pierwsza placówka na terenie Warszawy wprowadziliśmy do naszej oferty, wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej laserem najnowszej generacji - SmartXide2 DOT/RF. Jest to to innowacyjny produkt firmy DEKA, w którym zastosowano połączenie lasera frakcyjnego CO2 z technologią bipolarnych fal radiowych (RF). Zastosowano w nim również technologię PSD® (Pulse Shape Design), dzięki której w trakcie zabiegu następują mniejsze uszkodzenia termiczne warstw skóry niż przy zastosowaniu tradycyjnych laserów CO2. Zastosowane w urządzeniu technologie powodują szybszy proces gojenia się uszkodzeń skóry po zabiegu, a także umożliwiają zastosowanie lasera DOT/RF w obszarach gdzie skóra jest bardzo delikatna tj. powierzchnie wokół oczu, szyja oraz dekolt, czyli tam gdzie dotychczas stosowane lasery działały zbyt agresywnie.

Stosowany jest m.in. do:

- zabiegów przeciwko starzeniu się skóry i przeciw zmarszczkom; 

- zabiegów w zakresie chirurgii skóry;

- likwidacji rozszerzonych porów;

- leczenia wszelkiego rodzaju blizn (m.in. blizny po ospie, blizny chirurgiczne, blizny potrądzikowe);

- usuwania zmian barwnikowych;

- likwidacji rozstępów skóry.

Historia kliniki

Nasz szpital został otwarty w 2011 roku i jest bezpośrednią kontynuacją działalności pod nazwą " Chirurgia plastyczna i odtwórcza dla dzieci i dorosłych" prowadzonej od początku lat 90-tych przy ulicy Koziej w Warszawie. 

Konsultacje

Zapraszamy na wizyty konsultacyjne. Możliwość umówienia wizyty drogą telefoniczną lub mailową.

Ciekawe informacje

W przypadku chęci skorzystania z usług hotelowych współpracujemy z usytuowanym obok czterogwiazdkowym hotelem, oferującym dla naszych klientów preferencyjne ceny.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) Z 12 000 zł Tak
   Miniabdominoplastyka
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa
BOTOX® Tak
Chirurgia ręki
Dermabrazja 1 okolica Z 250 zł Tak
Dermapen - mezoterapia mikroigłowa
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) Z 11 000 zł Tak
Ginekomastia Z 8 000 zł Tak
Implanty jądra
Implanty zębowe Tak
Korekcja blizn w zależności od rozległości Z 500 zł Tak
Korekcja nosa (Operacja nosa) w zależności od zakresu Z 6 700 zł Tak
   Powtórna korekcja nosa
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) zn.miejscowe lub ogólne Z 4 000 zł Do 8 500 zł Tak
   Plastyka powiek dolnych Z 5 000 zł
   Plastyka powiek górnych Z 4 000 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) w znieczuleniu miejscowym Z 2 900 zł Do 5 600 zł Tak
Korekta nosa kwasem hialuronowym
Korony porcelanowe Z 900 zł Tak
Kriochirurgia za jedną zmianę Z 200 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Z 450 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia cena za 1 zabieg Z 250 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Z 250 zł Tak
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 600 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Tak
   Laserowe usuwanie blizn w zależności od rozległości Z 350 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Z 300 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych 1 zmiana Z 350 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej Z 1 500 zł Tak
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu cena za zabieg, laser... Z 1 500 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Laserowe leczenie atrofii... Z 1 500 zł Tak
   Laserowe leczenie atrofii pochwy Z 1 500 zł Tak
Leczenie naczyniaków (haemangioma) Z 250 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) za 1 okolicę, Likwidacja... Z 2 000 zł Tak
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 2 000 zł
   Likwidacja nadmiernego pocenia stóp Z 2 000 zł
Leczenie trądziku Tak
Leczenie wypadania włosów zabieg z użyciem osocza... Z 500 zł
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Z 500 zł
Lifting czoła (Forehead lift) Z 7 000 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 350 zł
   Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 350 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 600 zł Tak
Miniimplanty zębowe
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) Z 11 000 zł Tak
   Powiększenie piersi z plastyką modelującą plus koszt implantów Z 12 000 zł Tak
Nici liftingujące Z 2 500 zł
   Lifting nici PDO
   Nici liftingujące APTOS Z 2 500 zł
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy Zrośnięte palce stóp Z 5 800 zł Tak
   Zrośnięte palce stóp Z 5 800 zł Tak
Operacje plastyczne brody Z 6 000 zł Tak
Plastyczna rekonstrukcja piersi Z 7 000 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 4 000 zł Tak
Poprawa estetyki uzębienia - Licówki porcelanowe Z 250 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja) Z 13 500 zł Do 15 500 zł Tak
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Tak
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 1 200 zł
   Powiększanie ust własnym tłuszczem
Pozostałe zabiegi stomatologii estetycznej
Przykurcz Dupuytrena (przykurcz rozcięgna dłonioweg)
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe przykładowa cena za 1 zabieg Z 500 zł
Rozszczep podniebienia (rozszczep wargi) Z 6 000 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP Z 500 zł
Usuwanie cellulitu
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych
Usuwanie rozstępów w zależności od rozległości Z 350 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Z 450 zł Tak
Wady wrodzone dłoni i rąk zrosnięte lub dodatkowe palce Z 3 350 zł Tak
Wybielanie zębów metoda gabinetowa/nakładkowa Z 500 zł Do 1 000 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Ellanse Z 1 200 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage za jedną okoliće/ampułkę,... Z 1 200 zł Tak
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu
   Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting Z 2 500 zł
   Ellanse Z 1 200 zł
Zespół cieśni kanału nadgarstka
Zmniejszenie piersi Z 9 000 zł Do 14 000 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Artykuły

Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
25.05.2018

Terapia regeneracyjna z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą przeciwstarzeniową...

Skontaktuj się z nami

Adresy

Adres
Babice Nowe, Warszawska 197 d
05-082 Warszawa
Polska

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi