Lek. med. Orest Szczygielski

Lek. med. Orest Szczygielski

Brak opinii
Dodaj opinię
Warszawska 197 D, Warszawa, Mazowieckie
Lek. med. Orest Szczygielski
Lek. med. Orest Szczygielski
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Orest Szczygielski jest specjalistą z zakresu chirurgii dziecięcej. Zajmuje się zabiegami operacyjnymi rozszczepów podniebienia oraz wargi. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Polski i Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Ukrainy. Lek. med. Orest Szczygielski studiował na Akademii Medycznej w Winnicy na Ukrainie. Staż specjalizacyjny z zakresu chirurgii dziecięcej odbył w Kijowie. W 1995 roku podjął pracę w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Żytomierzu, gdzie zdobywał doświadczenie jako chirurg dziecięcy. W 2001 roku przyjechał do Polski, gdzie odbył staż nostryfikacyjny, zaś w 2009 roku ponownie uzyskał tytuł lekarza specjalisty z zakresu chirurgii dziecięcej. Jest uczestnikiem wielu kursów, szkoleń i zjazdów, które odbywają się w Polsce i na Ukrainie.

Specjalizacje

Lek. med. Orest Szczygielski specjalizuje się w chirurgii twarzowo-szczękowej u dzieci. Zajmuje się operacyjnym leczeniem rozszczepów podniebienia i wargi. Dzięki temu może przywracać dzieciom i dorosłym piękno twarzy, a w szczególności linii ust. Warto przy tym nadmienić, iż wykonuje operacje plastyczne, mające na celu korekcję blizn i nieestetycznych załamań linii warg, powstałych po wcześniejszych operacjach, przeprowadzanych w innych ośrodkach. Dodatkowo, w ramach dermatochirurgii estetycznej zajmuje się usuwaniem znamion barwnikowych, w tym znamion olbrzymich. Oferuje również usuwanie innych zmian skórnych, takich jak włókniaki, a także zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Specjalista ma holistyczne podejście do pacjentów i stara się, aby każdy, kto odwiedza klinikę, czuł się komfortowo i bezpiecznie. Zależy mu na zadowoleniu osób, która przychodzą do niego po pomoc, a także dba o to, aby wszystkie konsultacje przebiegały w miłej i bezstresowej atmosferze, co jest szczególnie doceniane przez dzieci i ich rodziców. Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem i pasją.

Klinika

Lek. med. Orest Szczygielski przyjmuje w klinice Formmed Es w Babicach Nowych koło Warszawy. W placówce można znaleźć nowoczesny sprzęt, gwarantujący wysoką jakość przeprowadzanych zabiegów i operacji. Zadbano tam również o miłą i komfortową atmosferę, a cały personel dba o bezpieczeństwo pacjentów. Dla całego zespołu niezwykle ważna jest satysfakcja pacjentów.

Lokalizacja

Lek. med. Orest Szczygielski przyjmuje pacjentów w Formmed Es w Babicach Nowych koło Warszawy.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.