Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Adwokacka 7/13, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 17 godzin
Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer
Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 1687 wizyt na profilu

Lek. med. Elżbieta Wiszniewska-Gauer jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, transfuzjologiem klinicznym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających z wykorzystaniem materiału pobranego od pacjenta. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Akademia Opieki w Łodzi.

Jedna z nielicznych ekspertek w Europie stosująca rozmaite terapie skóry materiałem autologicznym. Wszystkie preparaty wykorzystywane w zabiegach przygotowuje w profesjonalny sposób w warunkach laboratoryjnych. Stosuje mezoterapię osoczem bogatopłytkowym w celu poprawienia kondycji cery i zniwelowania zmarszczek, a także w leczeniu łysienia. Specjalizuje się w lipoliftingu twarzy komórkami tłuszczowymi pobranymi od pacjenta oraz terapiach odmładzających z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskanych z tkanki tłuszczowej. Skutecznie łączy różnorodne metody, osiągając znakomite rezultaty estetyczne.

Akademia Opieki to nowoczesna placówka, w której możecie skorzystać z indywidualnie przygotowanego programu terapii przeciwstarzeniowej. Wykwalifikowana kadra wykonuje mezoterapię z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, stosowaną przede wszystkim w celach odmłodzenia cery, redukcji blizn potrądzikowych i rozstępów oraz w leczeniu łysienia. W ostatnim przypadku stosowane jest również leczenie skóry głowy poprzez podanie komórek macierzystych przygotowanych z tkanki tłuszczowej. Eksperci przeprowadzają także lifting twarzy autologicznym tłuszczem.

W ofercie kliniki znajdziecie standardowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To miejsce, w którym zredukujecie zmarszczki metodą wypełniaczy (kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe oraz toksyna botulinowa). Poddacie się również zabiegom liftingu twarzy nićmi PDO. Do małoinwazyjnych zabiegów wykonywanych w Akademii Opieki zalicza się również wolumetrię twarzy z wykorzystaniem kwasu polimlekowego (SCULPTRA)

Lek. med. Elżbieta Wiszniewska-Gauer ukończyła specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych oraz transfuzjologii klinicznej. Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Chcąc rozwijać swoją pasję, odbyła kilkumiesięczny staż naukowy w Szpitalu Klinicznym w Leeds, gdzie mogła poznać najnowocześniejsze metody stosowane w transplantologii oraz medycynie regeneracyjnej. Jako lekarz medycyny estetycznej pozostaje na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w tej dziedzinie. Uczestniczy w kursach i szkoleniach, a także konferencjach i sympozjach naukowych, podczas których zdobywa nową wiedzę i dzieli się doświadczeniami z innymi specjalistami medycyny estetycznej. Pacjentów przyjmuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Akademia Opieki w Łodzi.

Data uzyskania uprawnień:

  • 1998

Ukończone specjalizacje:

  • Choroby wewnętrzne
  • Vnitřní lékařství

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (1)

4.0
średnia ocen
100% poleca

agnieszka

Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (34)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!