Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 sie 2016 · Zaktualizowano: 24 maj 2023

Zabiegi na celulit

Warto
Średnia cena: 2.400 zł
2 ośrodki w Dolnośląskie, Mazowieckie...

Ocena mkulka:

Zabiegi na celulit

Warto warto i jeszcze raz warto! Nie wiem jak to się dzieje, ale mając już doświadczenie w różnych technologiach - od endermologii po fale uderzeniowe - tylko u Pani Abi widzę realne efekty. Mam cellulit dość spory choć ogólnie jestem w miarę szczupłą osobą, uprawiam sport i staram się zdrowo odżywiać jednak tabletki antykoncepcyjne robią swoje i bez zabiegów tego typu moje uda wyglądałyby jak jedna wielka galareta:) Co jakiś czas wracam do Pani Abi na serię zabiegów i za każdym razem jest gigantyczna różnica. Plus również za to że to normalna i ciepła osoba:)

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
velashape

Od lat borykałam się z wałkami na brzuchu i cellulitem na udach. Robiłam wiele zabiegów, jednak bez oczekiwanych rezultatów. Dopiero po zabiegach Velashape i Velasmooth w KształtoSferze we Wrocławiu osiągnęłam upragniony wygląd. Zauważyłam widoczną...

Czytaj więcej
Usuwanie cellulitu VelaShape Kraków
Moim problemem był cellulit mimo że nie mam nadwagi. Sam sport i zdrowa dieta nie wystarczyły więc zdecydowałam się na zabieg VelaShape III dzięki któremu pozbyłam się pomarańczowej skórki a moja skóra jest teraz gładka i jędrna.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.