prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar

prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar
prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 980 wizyt na profilu

Prof. dr hab. n. med. Maciej Kielar jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Specjalizuje się w chirurgii laparoskopowej, operacyjnym leczeniu chorób tętnic i żył oraz zabiegach flebologii estetycznej z wykorzystaniem laserów. Wykonuje także operacje usuwania zmian skórnych. Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN). Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP), Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF) oraz Międzynarodowej Unii Flebologicznej (Union Internationale de Phlébologie – UIP). Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej warszawskiego Szpitala Medicover. Zawodowo jest też związany z Kliniką Melitus w Warszawie.

Niekwestionowany ekspert w zakresie operacyjnego leczenia chorób tętnic i żył. W swojej pracy chętnie sięga po małoinwazyjne metody, pozwalające skrócić czas rekonwalescencji po zabiegu, osiągając jednocześnie doskonały efekt zdrowotny i estetyczny. Przeprowadza zabiegi usunięcia żylaków kończyn dolnych, wykorzystując nowoczesne lasery. Jest również doskonałym specjalistą w zakresie usuwania zmian skórnych, między innymi znajdujących się w trudnych okolicach takich jak twarz, gdzie wymagana jest najwyższa precyzja.

Klinika Melitus to nowoczesna placówka, w której na pierwszym miejscu stawia się zdrowie i zadowolenie pacjentów. Placówka posiada zaawansowany technologicznie sprzęt, pozwalający bezpiecznie przeprowadzać szereg zabiegów, osiągając jednocześnie doskonałe rezultaty estetyczne. Klinika skupia także świetnie wykształconych i doświadczonych specjalistów, którzy dopasowują program leczenia indywidualnie do każdego pacjenta.

Udając się do kliniki, możecie poddać się szeregowi zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wykwalifikowana kadra wykonuje między innymi terapie redukcji zmarszczek wypełniaczami, wolumetrię twarzy czy mezoterapię igłową. W placówce przeprowadza się też niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO oraz laseroterapię umożliwiającą uzyskanie efektu odmładzającego lub pozbycie się zmian skórnych.

W ofercie kliniki znajdują się także zabiegi chirurgii plastycznej. Doświadczeni lekarze przeprowadzają korektę kształtu uszu i powiek. Wykonują też lipolifting oraz liposukcję (metodą infradźwiękową N.I.L. oraz Body Jet). W placówce możecie też poddać się miniliftingowi twarzy MACS Lift albo pozbyć się nieestetycznych znamion skórnych – również tych występujących w miejscach ograniczających możliwości zabiegowe (twarz) i wymagających największej precyzji.

W klinice Melitus wykonuje się również zabiegi z zakresu flebologii. Lekarze specjalizują się w metodzie skleroterapii oraz obliteracji wewnątrzżylnej EVRF (usuwanie żylaków falami radiowymi). To także eksperci w zakresie leczenia rozszerzonych naczynek krwionośnych, czyli tzw. pajączków.

Prof. dr hab. n. med. Maciej Kielar jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Studia ukończył w 1990 roku. Cztery lata później obronił rozprawę doktorską. W 1998 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a pięć lat później zdobył specjalizację II stopnia z chirurgii naczyniowej. W 2004 roku zdobył tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych przyznany przez Radę II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od 2005 roku jest wykładowcą chirurgii ogólnej i naczyniowej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a od 2012 również wykładowcą Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie przekazuje studentom wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej. Autor ponad 100 artykułów naukowych publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych.

Od początku kariery zawodowej jego szczególne zainteresowania oscylowały wokół chirurgii laparoskopowej. Z tego względu odbył szereg zaawansowanych kursów z zakresu chirurgii laparoskopowej organizowanych w prestiżowym Instytucie Telechirurgii w Strasburgu. Realizował też szereg projektów badawczych z zakresu chirurgii naczyniowej.

Pomimo ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia nadal uczestniczy w sympozjach i konferencjach naukowych, gdzie często występuje w roli prelegenta. Pracuje na stanowisku dyrektora medycznego warszawskiego Szpitala Medicover oraz w Klinice Melitus. Zawodowo jest też związany z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Uniwersytetem im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie do dziś przekazuje swoją wiedzę młodemu pokoleniu.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia naczyniowa
  • Cévní chirurgie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich
  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Usuwanie znamion - spokojnie, rzeczowo kompetentnie

Popękane naczynka na udach - już po 2 zabiegach widać rezultaty :)

Historia ukończona (Laserowe zamykanie naczynek):

Z racji wykonywanego zawodu – dużo chodzę, na moich udach pojawiły się popękane naczynka, które w sezonie letnim mnie krępowały. Znajoma poleciła mi klinikę Melitus, jak i sam zabieg zamykania naczyń krwionośnych. Jestem już po serii dwóch zabiegów –...Czytaj więcej

prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!