Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Wrocław
Leczenie warto
Zgłoszone przez gosc192886. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika gosc192886 na temat Ars Estetica
Włoski odrastają zdecydowanie wolniej
Moim problemem było nadmierne owłosienie. Gościłam już w kilku gabinetach, lecz efektów depilacji nie miałam. Niedawno znajoma poleciła mi Ars Estetica i postanowiłam podjąć ostatnią próbę usunięcia niechcianego owłosienia. Mimo, że wcześniej korzystałam z depilacji to niestety nikt mi nie wykazał różnicy między IPLem a laserem diodowym. Dopiero tu pani kosmetolog mnie oświeciła. Póki co miałam 2 zabiegi i już widzę różnice - włosy rosną zdecydowanie wolniej i jest ich mniej. Polecam, bo i cena atrakcyjna.
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Odłożyło mi się trochę tłuszczu (podbródek, brzuch i uda) i do tego trochę cellulitu. Właśnie z tym problemem zwróciłam się do dr P. Rujna, który zaproponował mi serię 6 zabiegów, co 2 tygodnie (3 zabiegi lipolizy iniekcyjnej i 3 zabiegi systemem...
Czytaj więcejJestem tydzień po zabiegu labioplastyki wykonanej przez Pana doktora Kałamackiego w Intima Clinic. Jest to bardzo profesjonalny lekarz. Rzeczowo i konkretnie wszystko wyjaśnił. Zabieg przeprowadzony był bezboleśnie i w spokojnej atmosferze....
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy