Pani Iwona to profesjonalistka. Da się wyczuć, że to, co wykonuje na codzień, jest jej wielką pasją. Cudownie potrafi doradzić i wyjaśnić, na czym polega konkretny zabieg. Przy jej ogromnej wiedzy  troszczy sie o klienta, dbając o jego komfort fizyczny i psychiczny. Bardzo polecam.

W internecie znalazłam informację o jedynej bezbolesnej depilacji laserowej wykonywanej w klinice Dr Legrand. Przyznam że byłam bardzo ciekawa bo robiłam kilka podejść do tego zabiegu i za każdym razem odczucia były tak nieprzyjemne że rezygnowałam. Jestem pozytywnie zaskoczona bo ich depilacja naprawdę nie boli a do tego trwa dużo krócej niż w przypadku innych laserów.

Korzystałam z depilacji laserowej w tej klinice, przeszłam 4 sesje i na tym koniec, problem z głowy. Personel bardzo miły, wszystko jak należy, atmosfera podczas zabiegów miła, także nie pozostaje mi nic innego jak polecić to miejsce.

Moja mama jest stałą klientką kliniki i to ona poleciła mi to miejsce. Ja też stałam się jego fanką. Oczarowała mnie panująca tam atmosfera i podejście do pacjenta. Czułam się komfortowo jak u siebie w domu. Może to dlatego, że już po przekroczeniu progu widać, że w Dr Legrand pracują ludzie z pasją. Jestem na TAK :)))

Od zawsze usuwałam zbędne owłosienie jednorazową golarką. Było to dość problematyczne, bo nie dość, że żmudne, to jeszcze odrastające na udach włoski wrastały w skórę, tworząc przy tym małe krostki. Przeszkadzało mi to zwłaszcza latem, kiedy temperatura zmuszała do ubierania krótkich spodenek, czy spódniczek. Zdecydowałam się na depilację laserową łydek i ud w klinice Dr Legrand. Każdy zabieg był szybki i bezbolesny. Teraz moje nogi są piękne i gładkie jak nigdy, a ja pokazuję je z dumą! :) Polecam!

Polecam gabinety ProDermy w Poznaniu. Byłam tam kilka razy i mam wyrobiony pogląd na system działania i poziom zabiegów. Polecam ProDermę jako bardzo profesjonalną klinikę medycyny estetycznej. Przed zabiegami specjaliści wykonują najpierw dogłębną analizę skóry w celu otrzymania niezbędnych informacji do wykonywanego zabiegu. Same zabiegi zrobione są z wykorzystaniem wysokiej jakości i znanych marek sprzętem najnowszej generacji gwarantujące bezpieczeństwo, higienę i skuteczne efekty. Personel bardzo miły, uprzejmy i kompetentny.

Polecam! Byłam tu na serii zabiegów laserowych. Chciałam bardzo pozbyć się owłosienia z nóg i w końcu cieszyć sie gładkimi nogami przez cały czas. Ten efekt został osiagnięty i to za sprawą fachowej obsługi w tej klinice Klinika może pochwalić się również nowoczesnym sprzętem, jak i dobrymi cenami. Instytut Piękna Bielenda jest godny zaufania. Pozdrawiam.

Depilacja laserowa pach Sopranoice trwała dokładanie 30 sekund, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi była kompletnie bezbolesna. Personel zadbał o to aby wytłumaczyć na czym polega innowacyjność tej morowy. Zachwycający efekt już po pierwszej wizycie.

Depilacja laserem diodowym w Saska Clinic  - bardzo udana. Depilacja u Pani Ani. Zamykanie naczynek - zabieg wykonany bardzo dokładnie przez Panią Agnieszkę - czasu jeszcze potrzeba, aby całkowicie to ocenić, na razie małe naczynka zniknęły, po dużych skóra jeszcze się goi - być może w ich przypadku potrzebny będzie dodatkowy zabieg.

Byłam w Elite na depilacji laserowej wąsika i przedramion - jestem zadowolona z dotychczasowych efektów, a doświadczenia w tej kwestii mam z także z wielu innych klinik i gabinetów (i na różnych typach laserów). Efekty są widoczne już po pierwszy zabiegu, ale oczywiście do pełnego rezultatu potrzebna jest seria więc jedna wizyta nie wystarcza. Właśnie zamierzam umówić się na kolejną serię zabiegów w Elite, bo widzę że TO DZIAŁA :) . Polecam!

Zaczełam dopiero serię depilacji, ale jestem tak zaskoczona efektem, że dzielę się z Wami! Po pierwszym zabiegu na bikini włosy normalnie przestały rosnąć w wielu miejscach..!! Mega się cieszę i polecam, a o efektach końcowych na pewno poinformuję :)

Zabiegi tego typu robiłam od lat w różnych gabinetach kosmetycznych z takim raczej średnim skutkiem i myślałam że tak musi byc i tak już zostanie . Od koleżanki dowiedziałam się o Viva Dermie i epilacji laserowej i zdecydowałam się na ten zabieg pomimo że u kosmetyczki było taniej ale efekt przeszedł moje oczekiwania. Po włoskach nie pozostał ślad , jest to zupełnie inny poziom dokładności i bardzo polecam . Wiem że zabieg pewnie będzie trzeba za jakiś czas powtórzyć ale różnica jest jak niebo i ziemia bardzo poelcam .

W gabinecie panują doskonałe warunki, które sprzyjają zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Przekonałam się o tym na własnej skórze podczas zabiegów depilacji laserowej. Zabiegi zostały wykonane bardzo skrupulatnie, przez wybitną specjalistkę. Osobiście nie mam żadnych uwag, a gabinet Aw Derma zaliczam do tych najlepszych.

Klinikę wiele razy mijałam wracając z pracy, ale prawdę powiedziawszy bałam się tam wejść, bo wydawało mi się, że jak jest w centrum wawy to pewnie jest bardzo drogo. W końcu się przełamałam i wstąpiłam zapytać o depilację. Konsultacja z kosmetologiem była bezpłatna a później za zabieg laserem na łydki zapłaciłam 300 zł. Z każdym zabiegiem włosów jest zdecydowanie mniej i rosną wolniej ( póki co były 3 ). Polecam