Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Epilacja laserem diodowym Vectus - brak efektów na twarzy, natomiast włoski wokół brodawek zniknęły

Po zabiegu Nie warto
ona25529761
ona25529761
Utworzono: 25 sie 2017 · Zaktualizowano: 28 sie 2017
Historia

Jestem po serii zabiegów laserem diodowym firmy Vectus w jednej z renomowanych klinik medycyny estetycznej w Warszawie. Mój problem dotyczy nadmiernego owłosienia na twarzy. Rozpoczynając terapię posiadałam znaczący meszek na twarzy i pojedyncze ciemne włoski. W wyniku zabiegów ciemne włoski zostały usunięte, w tym większość już podczas pierwszego zabiegu. Pomiędzy zabiegami nie można używać pęsety ani stosować wosku, zatem pozostaje maszynka do golenia lub krem do depilacji twarzy. Te dwie ostatnie metody stosowałam pomiędzy zabiegami. W efekcie jasne włoski stały się grube i nieprzyjemne w dotyku, niektóre natomiast wzmocniły się do tego stopnia, że mam na twarzy i szyi teraz więcej pojedynczych ciemnych włosków niż przed rozpoczęciem serii zabiegów. Jeżeli rozważacie Państwo zastosowanie tego typu lasera do depilacji jasnych włosów to apeluję o ostrożność. Pomimo zapewnień producenta w moim przypadku laser kompletnie nie zadziałał na jasne włosy. Jednocześnie poddałam się natomiast serii zabiegów epilacji tym samym laserem na okolice brodawek, gdzie miałam grube i ciemne włosy. Laser poradził sobie z nimi bez zarzutu. Po każdym kolejnym zabiegu włoski same wysuwały się spod skóry i wypadały.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 28 sie 2017

Cześć ona25,

Czy przed zabiegiem byłaś na konsultacji u lekarza? Jak ocenia efekty zabiegu? Czy zaproponował jakieś inne rozwiązanie?

Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.