Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

6 cze 2018 · Zaktualizowano: 7 cze 2018

Depilacja laserowa Kraków - Klinika Dr Legrand

Warto
Średnia cena: 699 zł

O lekarzu

Ocena:
Depilacja laserowa Kraków - Klinika Dr Legrand
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Od zawsze usuwałam zbędne owłosienie jednorazową golarką. Było to dość problematyczne, bo nie dość, że żmudne, to jeszcze odrastające na udach włoski wrastały w skórę, tworząc przy tym małe krostki. Przeszkadzało mi to zwłaszcza latem, kiedy temperatura zmuszała do ubierania krótkich spodenek, czy spódniczek. Zdecydowałam się na depilację laserową łydek i ud w klinice Dr Legrand. Każdy zabieg był szybki i bezbolesny. Teraz moje nogi są piękne i gładkie jak nigdy, a ja pokazuję je z dumą! :) Polecam!

1

Komentarz (1)

Cześć Magda,<br />
mam podobnie z tymi wrastającymi włoskami... :/ <br />
Ile zabiegów depilacji laserowej było potrzeba by pozbyć się owłosienia?<br />
Pozdrawiam<br />
Emka
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Polecam

świetne miejsce, jakość usług na wysokim poziomie, niezależnie, czy to prosty zabieg, czy bardziej zaawansowany. Ja byłam u nich na depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona. Wszystko bardzo dokładnie wykonane, bez bólu. Na wielki plus...

Czytaj więcej
Bezbolesna depilacja laserowa Kraków

W internecie znalazłam informację o jedynej bezbolesnej depilacji laserowej wykonywanej w klinice Dr Legrand. Przyznam że byłam bardzo ciekawa bo robiłam kilka podejść do tego zabiegu i za każdym razem odczucia były tak nieprzyjemne że rezygnowałam....

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.