Informacje o cenie zabiegu depilacja laserowa

850 zł
średnia
10
pacjenci

Depilacja laserowa to metoda trwałego usuwania owłosienia; laser wyłapuje włosy dzięki zawartej w nich melaninie, docierając do mieszka włosowego i doprowadzając do zahamowania jego aktywności, przez co włosy przestają rosnąć. W większości przypadków depilacja laserowa gwarantuje doskonałe, długotrwałe efekty i można ją wykonać praktycznie na wszystkich partiach ciała oraz zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen udostępnionych przez użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 300 - 636 zł
1 Historia
Średnia cena 637 zł - 1.062 zł
4 Historie
Najwyższa cena 1.063 zł - 1.500 zł
1 Historia

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę depilacji laserowej?

Przed zabiegiem konieczna jest wizyta u specjalisty, który oceni typ i jakość włosów i na tej podstawie określi, jaki typ lasera będzie najskuteczniejszy (diodowy, IPL itp.). Ta pierwsza krótka wizyta jest wliczona w łączną cenę depilacji laserowej (ok. 50-100 zł). Co do samego zabiegu, jedna sesja depilacji laserowej kosztuje od 200 do 700 zł. Pamiętaj, że pakiety kilku lub kilkunastu sesji i więcej niż jednej partii ciała są tańsze.

Co może podwyższyć cenę depilacji laserowej?

Cena depilacji laserowej zależy od wielu czynników. Najbardziej warunkującym z nich jest prawdopodobnie miejsce zabiegowe – za depilację większych i trudno dostępnych partii ciała zapłacimy więcej. Bardzo wiele zależy też od jakości włosa, bowiem od tego uzależniona jest ilość niezbędnych sesji: co logiczne im mniej sesji, tym taniej. Typ urządzenia również może sprawić, że cena wzrośnie. Specjalista może zalecić zabiegi uzupełniające, co również podniesie koszty.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Obecnie istnieje wiele metod trwałego usuwania owłosienia. Przykładowo możemy zdecydować się na depilację intensywnym światłem pulsacyjnym IPL (fotoepilacja). Cena depilacji IPL to 100-600 zł za jedną sesję. Owłosienie można również usuwać elektrolizą (prądem elektrycznym), której cena to 50-350 zł. Specjalista dobiera metodę, oceniając takie czynniki jak fototyp skóry oraz jakość i typ włosa.

Czy depilacja laserowa jest refundowana przez NFZ?

Depilacja laserowa to zabieg medycyny estetycznej, wykonywany z powodów czysto estetycznych, dlatego też ani NFZ ani prywatni ubezpieczyciele nie pokrywają jego kosztów.

Porady ogólne

Mimo że depilacja laserowa to zabieg uznawany za bezpieczny i małoinwazyjny zabieg, wykonany w nieprawidłowy sposób może powodować powikłania, dlatego też wybierając gabinet, nie kieruj się jedynie ceną.

Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

W ciągu ostatnich 2 lat byłam na 13 zabiegach depilacji laserowej pach przy użyciu lasera Light Sheer. W pierwszym "rzucie" było to 8 zabiegów z miesięcznymi przerwami między nimi. Po nich nastąpiła prawie 5-miesięczna przerwa, po czym z powodu ponownego odrastania włosów wróciłam na 5 zabiegów z około 50-dniowymi przerwami między nimi. Od ostatniego zabiegu minęły prawie 3 miesiące, a włosy znowu odrastają. Skórę mam jasną (ale bez przesady), włosy ciemne, grube i gęste, istne "krzaczory". Jaka może być przyczyna tego, że włosy ciągle się pojawiają? Nie pojedyncze i cienkie, ale ponownie czarne i gęste. Wygląda to tak, jakby depilacja laserowa nie działała. Rozumiem, żebym musiała robić zabiegi przypominające, ale żeby już po paru miesiącach? Kosmetyczka sama powiedziała, że to dziwne i jeszcze jej się nie zdarzyło, żeby włoski były aż tak oporne. Zawsze stosowałam się do zaleceń kosmetyczki, nie wyrywam włosków, nie opalam się. Co powinnam zrobić, żeby pozbyć się włosów na dłuższy czas?

Najprawdopodobniej miala Pani zastosowane zbyt slabe parametry. Wazne, by tuz po zabiegu byl tzw obrzęk mieszków wlosowych. Dobrze , skutecznie wykonany zabieg depilacji llaserowej jest na granicy oparzenia. Moze trzeba spróbować w innej klinice, albo zmienic na inny laser np Vectus. Pozdrawiam Monika Kużmińska

1 odpowiedź czytaj więcej

Jestem po serii zabiegów (5) epilacji laserem diodowym marki Vectus. Mój problem dotyczy niechcianego owłosienia na twarzy i szyi. Są to w większości włoski jasne i pojedyncze ciemne włoski. W wyniku podgalania pomiędzy zabiegami włosy jasne wzmocniły się, podczas gdy laser kompletnie ich nie wychwycił. Doprowadziło to do tego, że jestem zmuszona regularnie usuwać owłosienie z twarzy. Poszukuję urządzenia, które poradzi sobie z moim problemem.

Dzień dobry Laser diodowy epiluje włosy ciemne Aby pozbyć sie jasnych wlosow proponuje znaleźć albo gabinet dysponujacy laserem Q switch Nd Yag ( w naszym gabinecie uzywamy do tego Spectry firmy Lutronic) albo lepiej użyc najnowoczesniejszej platformy laserowej na swiecie Soprano ice Platinum pierwszej emitujacej 3 rodzaje wiązki światła laser ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej

Czy macie Państwo doświadczenia w pracy z Alma Soprano Ice? Kilka lat temu wykonywałam epilację Light Sheer i byłam bardzo zadowolona. Niestety aktualnie mam owłosienie - zbliżone do typu męskiego, na brodzie, wąsik, linia biała i jestem epilowana przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej przez Alma Soprano Ice. Nastawy lasera zgodne ze specyfikacja, sprzęt prawie nowy, niedawno wyleasingowany, przestrzegamy odstępów między zabiegami (miesiąc na twarz, 8 tygodni reszta). Jestem po 4 zabiegach i zauważam, że ani jeden włosek sam nie wypadł, czarne włoski wyrastają w tym samym miejscu. Po Light Sheer - miałam go w kilku miejscach - bikini, łydki, pachy - włosy po prostu wypadały lub dały się delikatnie wyjąć. Teraz nie było takiego efektu, pojedyńcze włosy np. wąs wyrastają dokładnie w tych samych miejscach. Zastanawiam się czy w tej sytuacji kontynuować Almę czy strzelić z Light Sheera? Lekarz zachęca do kontynuacji Almy twierdzi, że nie ma dotychczas takich doświadczeń by ten sprzęt nie działał.

Dzień dobry, może Pani spróbować innego zabiegu, by przekonać się, czy będzie oddziaływał tak samo. W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Z wyrazami szacunku, Aleksandra Duczmal fizjoterapeuta, kosmetolog email: aduczmal@arsestetica.pl I siedziba tel. 71 707 09 93 I tel. kom. 691 818 624 I www.arsestetica.pl Ars Estetica Klinika M ... czytaj więcej

2 odpowiedzi czytaj więcej

Witam, jestem obecnie w trakcie diagnostyki stwardnienia rozsianego. Czuję się dobrze i chciałabym poddać się zabiegom depilacji laserowej. Czytałam, że światło IPL nie jest odpowiednie dla osób z tym schorzeniem. Dlaczego? Chodzi o ciepło jakie wytwarza (SM nie lubi ciepła). Czy jakakolwiek inna trwała depilacja jest możliwa w przypadku chorowania na SM? Pomóżcie :)

Dzień dobry, z uwagi iż bodźce generowane przez urządzenie mogą wpływać na zaostrzanie procesu chorobowego nie jest wskazane wykonywanie zabiegów przy SM. W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Z wyrazami szacunku, Aleksandra Duczmal fizjoterapeuta, kosmetolog email: aduczmal@arsestetica.pl I siedziba tel. 71 707 09 93 I tel. kom. ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU DEPILACJA LASEROWA

Oferty

Zobacz wszystkie

Oferty na zabieg Depilacja laserowa

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Depilacja laserowa. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Znajdź oferty

Gdzie?

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Depilacja laserowa. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Zabiegi tego typu robiłam od lat w różnych gabinetach kosmetycznych z takim raczej średnim skutkiem i myślałam że tak musi byc i tak już zostanie . Od koleżanki dowiedziałam się o Viva Dermie i epilacji laserowej i zdecydowałam się na ten zabieg pomimo że u kosmetyczki było taniej ale efekt przeszedł moje oczekiwania. Po włoskach nie pozostał ślad , jest to zupełnie inny poziom dokładności i bardzo polecam . Wiem że zabieg pewnie będzie trzeba za jakiś czas powtórzyć ale różnica jest jak niebo i ziemia bardzo poelcam .

Cena 300 zł

Depilacja laserem diodowym w Saska Clinic  - bardzo udana. Depilacja u Pani Ani. Zamykanie naczynek - zabieg wykonany bardzo dokładnie przez Panią Agnieszkę - czasu jeszcze potrzeba, aby całkowicie to ocenić, na razie małe naczynka zniknęły, po dużych skóra jeszcze się goi - być może w ich przypadku potrzebny będzie dodatkowy zabieg.

Cena 800 zł

Jestem po serii zabiegów laserem diodowym firmy Vectus w jednej z renomowanych klinik medycyny estetycznej w Warszawie. Mój problem dotyczy nadmiernego owłosienia na twarzy. Rozpoczynając terapię posiadałam znaczący meszek na twarzy i pojedyncze ciemne włoski. W wyniku zabiegów ciemne włoski zostały usunięte, w tym większość już podczas pierwszego zabiegu. Pomiędzy zabiegami nie można używać pęsety ani stosować wosku, zatem pozostaje maszynka do golenia lub krem do depilacji twarzy. Te dwie ostatnie metody stosowałam pomiędzy zabiegami. W efekcie jasne włoski stały się grube i nieprzyjemne w dotyku, niektóre natomiast wzmocniły się do tego stopnia, że mam na twarzy i szyi teraz więcej pojedynczych ciemnych włosków niż przed rozpoczęciem serii zabiegów. Jeżeli rozważacie Państwo zastosowanie tego typu lasera do depilacji jasnych włosów to apeluję o ostrożność. Pomimo zapewnień producenta w moim przypadku laser kompletnie nie zadziałał na jasne włosy. Jednocześnie poddałam się natomiast serii zabiegów epilacji tym samym laserem na okolice brodawek, gdzie miałam grube i ciemne włosy. Laser poradził sobie z nimi bez zarzutu. Po każdym kolejnym zabiegu włoski same wysuwały się spod skóry i wypadały.

Cena 3.000 zł

Od zawsze usuwałam zbędne owłosienie jednorazową golarką. Było to dość problematyczne, bo nie dość, że żmudne, to jeszcze odrastające na udach włoski wrastały w skórę, tworząc przy tym małe krostki. Przeszkadzało mi to zwłaszcza latem, kiedy temperatura zmuszała do ubierania krótkich spodenek, czy spódniczek. Zdecydowałam się na depilację laserową łydek i ud w klinice Dr Legrand. Każdy zabieg był szybki i bezbolesny. Teraz moje nogi są piękne i gładkie jak nigdy, a ja pokazuję je z dumą! :) Polecam!

Cena 699 zł

Pani Iwona to profesjonalistka. Da się wyczuć, że to, co wykonuje na codzień, jest jej wielką pasją. Cudownie potrafi doradzić i wyjaśnić, na czym polega konkretny zabieg. Przy jej ogromnej wiedzy  troszczy sie o klienta, dbając o jego komfort fizyczny i psychiczny. Bardzo polecam.

Cena 600 zł