Informacje o cenie zabiegu leczenie żylaków

9.350 zł
średnia
1
pacjenci
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen udostępnionych przez użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 9350 - 7.011 zł
0 Historie
Średnia cena 7.012 zł - 11.687 zł
1 Historia
Najwyższa cena 11.688 zł - 9.350 zł
0 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie
Miniflebektomia opinie Patrycja841772 · 2 lis 2019

Witam, czekam na zabieg Miniflebektomi obu nóg za jednym zabiegiem. Jestem troszkę zestresowana ale i ciekawa kilku rzeczy czy jest to bolesny zabieg oprócz nieprzyjemnego znieczulenia miejscowego ? Jakie są odczucia w 1 dobie po zabiegu ? Prosze o opinie odczucia i spostrzeżenia co do tego zabiegu.Z góry dziękuję!

Klinika Flebologii

Najlepsza odpowiedź

Witam! Szanowna Pani, przed zabiegiem miniflebektomii zawsze należy sobie zadać pytanie, czy jest to właściwy sposób leczenia. Z definicji jest to zabieg, który leczy tylko objaw choroby, a więc żylaki. Wykonywany pojedynczo jest zawsze nieskuteczny w ocenie wieloletniej. Przed leczeniem niewydolności żylnej zawsze trzeba ustalić (jeśli się da) ... czytaj więcej

1 odpowiedź czytaj więcej
Zgrubienie po operacji żylaków ania_ss697876 · 9 maj 2018

Witam. Tydzień temu miala opercję tradycyjną żylakow. Dzis zauwazylam ze na najwyzszym szwie na udzie ( nie w pachwinie ) mam duże zgrubienie z 6 cm średnicy. Nie boli mnie samo, ale jak dotknę to bolesne jest to zgrubienie. Czy mam to zignorować bo tak może być po operacji, czy mam stan zapalny i potrzebny antybiotyk? Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry. Proszę tego nie ignorować, tylko udać się do Lekarza Operującego. Pozdrawiam. Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

2 odpowiedzi czytaj więcej

Czy można leczyć żylaki podczas karmienia piersią?

Jak najbardziej tak. Podczas karmienia piersią, można wykonywać różne zabiegi, stosować kompresję czyli pończochy uciskowe. Należy jednak unikać przyjmowania leków doustnych.  Lek. Med. Paweł Bodzenta Specjalista chirurgii naczyniowej. Centrum Medyczne Plus Med Kielce

1 odpowiedź czytaj więcej
Żylaki w ciąży FAQ · 29 cze 2018

Jak przeciwdziałać powstawaniu żylaków w czasie ciąży? Jakie są metody leczenia żylaków w czasie ciąży? Co można robić? Czy może leczenie można podjąć dopiero po okresie ciąży?

dr Cezary Szary

Najlepsza odpowiedź

Leczenie niewydolności żylnej w ciąży to przede wszystkim jej zapobieganie. Używanie terminu żylaki to duże uproszczenie. Jest to jeden z obrazów klinicznych niewydolności żylnej. Ciąża to okres w czasie którego dochodzi do ujawnienia skłonności anatomicznych i skłonności genetycznych. Zjawisko inicjujące całą kaskadę "psucia żył na nogach" to niew ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU LECZENIE ŻYLAKÓW

Oferty na zabieg Leczenie żylaków

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Leczenie żylaków. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Znajdź oferty

Gdzie?

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Leczenie żylaków. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Do doktora trafiłam z polecenia innego lekarza. Miałam zdiagnozowaną poważną niewydolność jednej żyły. Wiedziałam że czeka mnie zabieg i nie ukrywam, że bałam się go panicznie. W rezultacie okazało się, że strach ma tylko wielkie oczy. Powiem nawet więcej, byłam totalnie zaskoczona, że to wszystko poszło tak sprawnie. Właściwie może 20 min i już było po zabiegu. Doktor jest prawdziwym magikiem, zabieg przeprowadza bardzo sprawnie, nic nie boli a jeszcze się nawet pośmialiśmy na sali zabiegowej. Ciesze się że trafiłam do niego. Zgadzam się z wszystkimi moimi przedmówcami, ale zachęcam by przekonać się osobiście. A doktora serdecznie pozdrawiam

Cena 4.500 zł

Miałem paskudne żylaki na obu nogach. Przez lata je zaniedbałem i żyły były grube i wystające. Miałem kwalifikację do chirurgicznego zabiegu ale naczytałem się wystarczająco na forach i stiwerdziłem że za żadne skarby nie dam się tak pociąć. Trafiłem do Rybaka przez znajomego, który 2 lata wcześniej leczył się u niego i do dziś jest zadowolony z efektów. Jestem 3 miesiace po zabiegu i dwóch kontrolach i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze musimy zrobić jedną skleroterapię ale to już formalność. Polecam i doktora i klinikę i zabieg. Zadowolony pacjent

Cena 8.000 zł

Świetny specjalista z ogromną wiedzą. Konsultacja choć krótka była bardzo treściwa. Doktor bardzo obrazowo tłumaczy jak wygląda zabieg i czego się po nim można spodziewać. Trochę mnie uspokoił bo byłam początkowo przerażona jak czytałam informacje w internecie. Zabieg na dwie nogi trwał może godzinę. Także dużo krócej niż się spodziewałam. W pierwszej dobie po zabiegu wzięłam jedną tabletkę przeciwbólową ale później już nie było takiej potrzeby. To również mnie zaskoczyło bo spodziewałam się że ten proces dochodzenia do siebie po zabiegu będzie dużo dłuższy. Jestem zadowolona i cieszę się że zdecydowałam się od razu na dwie nogi. Mam to już z głowy. Polecam zarówno pana doktora jak i klinikę. Opieka pielęgniarska oraz panie z recepcji również cudowne.

Cena 6.300 zł

Świetny lekarz i w końcu skuteczne leczenie. Wcześniej próbowałam gumkowania i krioterapii ale co jakiś czas problem wracał. Od dłuższego czasu po zabiegu klejenia hemoroidów u doktora mam spokój. Kto boryka się z podobnym problemem ten wie jaka jest to paskudna dolegliwość. Mam nadzieję, że może kilka osób dzięki mojemu doświadczeniu w końcu odnajdzie rozwiązanie swojego problemu. tego wszystkim życzę a doktorowi bardzo dziękuję.

Cena 2.500 zł

Leczenie żylaków i zaskakujące efekty. Spodziewałam się, że będzie dobrze, ale nie spodziewałam się, że 3 dni po zabiegu będę jeździć na rowerze, nie odczuwając właściwie żadnych dolegliwości. Jakbym w ogóle nie miała zabiegu. Doktor jest prawdziwym specem jeśli chodzi o żylaki. Ponadto jest bardzo bardzo sympatycznym człowiekiem.

Cena 4.500 zł