Informacje o cenie zabiegu liposukcja ultradźwiękowa

10.391 zł
średnia
11
pacjenci

Liposukcja ultradźwiękowa (Vaser Lipo®, LipoSelection®) jest jedną z najnowszych metod odsysania tłuszczu przy jednoczesnym modelowaniu sylwetki. Sondy wprowadzane w głąb tkanki tłuszczowej podczas zabiegu emitują ultradźwięki, co pozwala na precyzyjne odseparowanie komórek tłuszczowych od okalających tkanek. Dzięki temu przy odsysaniu tłuszczu nie dochodzi do uszkodzeń nerwów, naczyń krwionośnych ani skóry. Zabieg jest mniej inwazyjny i nie wymaga długiej rekonwalescencji, a efekty kosmetyczne są szybko widoczne. Możliwość dostosowywania siły działania ultradźwięków, a więc intensywności rozbijania tkanki tłuszczowej w trakcie zabiegu sprawia, że liposukcja ultradźwiękami pozwala „rzeźbić” i modelować poddawane zabiegowi partie ciała, by nadać im ładny, atletyczny zarys. Liposukcja ultradźwiękami wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym pod kontrolą anestezjologa. To zabieg tzw. chirurgii jednego dnia, co oznacza, że pacjent w dniu zabiegu, po krótkiej obserwacji, może opuścić klinikę.

Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen udostępnionych przez użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 8500 - 7.792 zł
2 Historie
Średnia cena 7.793 zł - 12.988 zł
4 Historie
Najwyższa cena 12.989 zł - 12.000 zł
2 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę liposukcji ultradźwiękowej?

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej może być przeprowadzony jedynie po wcześniejszej konsultacji specjalistycznej. Wywiad lekarski daje chirurgowi i pacjentowi możliwość ustalenia szczegółowego planu działania przed, w trakcie i po zabiegu. Konsultacja służy omówieniu procedury i jej oczekiwanych efektów, a także umożliwia wykluczenie przeciwwskazań do przeprowadzenia liposukcji metodą ultradźwiękową. Orientacyjny koszt pierwszej wizyty to 150-450 zł. Przed zbiegiem liposukcji należy także wykonać podstawowe badania (m.in. morfologia, badanie moczu). Koszt pakietu badań zależny jest od ilości oraz rodzaju badań i waha się w granicach od 100 do 150 zł. Na cenę zabiegu liposukcji składają się: wynagrodzenie dla chirurga i jego zespołu, w tym również anestezjologa, opłata za rezerwację sali operacyjnej, koszt znieczulenia. Za to wszystko zapłacimy, w zależności od kliniki i obszaru, z którego odsysany będzie tłuszcz, od 4000 do 12000 zł. Po zabiegu czekają pacjenta wizyty kontrolne. Każda z nich to koszt – 150-450 zł. Po liposukcji należy korzystać z odzieży uciskowej. Ceny ubrań kompresyjnych wahają się od 70 do 600 zł. Niektóre kliniki wliczają w cenę zabiegu jeden komplet odzieży uciskowej, jednak warto zaopatrzyć się w taki kostium, opatrunek czy pas również na zapas.

Co może podwyższyć cenę liposukcji ultradźwiękowej?

Cena liposukcji zależna jest między innymi od tego, jaka partia ciała będzie modelowana. Na wysokość tej opłaty wpływa również renoma kliniki, reputacja i doświadczenie chirurga, a także miasto, w którym znajduje się placówka – w niektórych lokalizacjach zapłacimy więcej, w innych mniej. Po liposukcji zaleca się ponadto korzystanie z zabiegów uzupełniających: masaży, drenaży limfatycznych czy karboksyterapii.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Istnieje wiele zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, których celem jest redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki. Do najbardziej popularnych należą: małoinwazyjna lipoliza iniekcyjna (250-7000 zł) oraz inne metody odsysania tłuszczu, takie jak: liposukcja Body Jet (2500-12000 zł), liposukcja infradźwiękowa (3000-8000 zł), liposukcja laserowa (2500-7500 zł), kriolipoliza (750-1600 zł).

Czy liposukcja ultradźwiękowa jest refundowana przez NFZ?

Liposukcja, w tym liposukcja ultradźwiękowa, wykonywana z powodów estetycznych nie jest refundowana przez NFZ. O refundację liposukcji, ale tylko wykonywanej metodą tradycyjną, może starać się jedynie pacjent, dla którego nadmiar tkanki tłuszczowej stanowi zagrożenie zdrowia lub życia. Warto jednak wiedzieć, że w większości klinik chirurgii plastycznej istnieje możliwość ratalnej płatności za zabiegi, także liposukcji ultradźwiękowej.

Porady ogólne

Koszt zabiegu liposukcji nie powinien być decydującym czynnikiem przy wyborze kliniki oraz lekarza specjalisty. Kluczowe przy podejmowaniu tej decyzji powinny być: doświadczenie i kwalifikacje chirurga, jego reputacja czy sukcesy, udokumentowane lub potwierdzone przez innych pacjentów.

Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

Dostałam ofertę 5 zabbiegów liposukcji bez skalpela fajna cena 170 zł. za 5 zabiegów. mam wątpliwości czy warto bo szczerze mówiąc mam kupe wątpliwości czy ktoś już był i może coś wiecej powiedzieć ?

Witam, Liposukcja ultradźwiękowa, to niezbyt trafne określenie zabiegu wykonywanego z zastosowaniem kawitacji ultradźwiękowej. Jest to metoda wykorzystująca działanie ultradźwięków o odpowiedniej mocy, które wywołują w tkance tłuszczowej zjawisko kawitacji. Zjawisko kawitacji polega na wprowadzeniu w drgania komórek tłuszczowych, co w konsekwencji ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej

Witam ! Mój problem to nagromadzona tkanka tłuszczowa w okolicy talli -brzuch /boczki. Jaka metoda w moim przypadku byłaby najlepsza i najbardziej skuteczna ?Zastanawiam się nad zabiegiem Vaser Lipo . Czy tłuszcz "pozyskany" po zabiegu Vaser Lipo można wykorzystać do powiększenia piersi ? Jakie partie musiały by byc poddane zabiegowi aby efekt był zauważalny i zadowalający ? Czy mogę liczyć po zabiegu na zarysowaną talię -wcięcie w talii? Jaki w moim przypadku byłby koszt zabiegu? Proszę o odpowiedź.

Do lipotransferu chcemy pozyskać komórki tłuszczowe dlatego też stosujemy nieco inną technikę. Na razie wiemy jedynie że ma Pani pewne depozyty tłuszczu które możemy wykorzystać. Wygląd miejsca z którego "pożyczamy" możemy trwale zmienić. Proszę rozważyć osobistą konsultację gdyż kwalifikacja do zabiegu będzie tego wymagała.

1 odpowiedź czytaj więcej

Witam, czytając co zostało wcześniej napisane doszłam do wniosku, że aby wykonać taki zabieg kawitacji ultradźwiękowej trzeba mieć po prostu urzadzenie, które emituje ultradźwięki... Moja znajoma jest fizjoterapeutką i ma urządzenie, którym wykonuje zabiegi ultradźwięków. Czy przy ustawieniu tej maszyny na odpowiednią częstotliwość (chyba musiałoby to być 40kHz...) może mi ona wykonać taki zabieg i będzie on miał właściwe działanie? Jeżeli tak, to jaka musiałaby być moc? Rozmawiałam z nią o tym wcześniej i wiem tylko, że ma głowicę 5cm2...

Witam, Droga Pani żaden z obecnych tu lekarzy nie wypowie się na temat czy koleżanka może Pani wykonać zabieg, ponieważ nie wiadomo jakim urządzeniem dysponuje Pani koleżanka. Ilość urządzeń medycznych i kosmetycznych wykorzystujących kawitację ultradźwięków na rynku jest tak wielka, że nie sposób znać każdego urządzenia a ich parametry pracy i ... czytaj więcej

1 odpowiedź czytaj więcej

Witam, chciałąm się dowiedzieć czy poniższe dolegliwości są bezwzględnymi przeciwskazaniamoi do wykonywania kawitacji ultradźwiękowej w połączeniu z RF i masażem: zespół Gilberta nefrokalcynoza/kamica nerek naczyniaki wątroby łagodna arytmia komorowa serca czy przy parametrach czynnoścowych w normie nerek i wątroby, bez ograniczeń w diecie, można wykonać zabieg i nie powinno być problemu z metabolizowaniem i wydaleniem rozbitego tłuszczu? czy np. mozna wykonać zabieg na uda a nie powinno się na brzuch? z góry dziękuję za odpowiedź, ponieważ w gabinetach nie mogę uzyskać odpowiedzi na moje pytania

Witam, Oto przeciwwskazania do kawitacji ultradźwiękowej: CIĄŻA CHOROBY NOWOTWOROWE CUKRZYCA OBECNOŚĆ METALOWYCH PROTEZ OBECNOŚĆ ROZRUSZNIKA SERCA CHOROBY SERCA ZAKRZEPICE SCHORZENIA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH POWAŻNE ZABURZENIA METABOLIZMU TŁUSZCZU Oczywiście zależy to od stanu zdrowia pacjenta czy jest on pod stałą kontrolą lekarza. Przed zabiegiem ... czytaj więcej

6 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Liposukcja vaser lipo /vaser lipo hd
Witam, Poszukuje kliniki ktora moze przeprowadzic liposukcji vaser lipo badz vaser lipo hd na moim okropnym...
miss_l486463
Ostatni komentarz: 27 mar 2020 ·
1 2
Liposukcja vaser opinie
Witam, bardzo proszę o opinie na temat liposukcji vaser.Czy ktoś wykonywał zabieg w Katowicach? Pozdrawiam.
Alexandra192876
Ostatni komentarz: 10 mar 2013 ·
1

Oferty

Zobacz wszystkie

Oferty na zabieg Liposukcja ultradźwiękowa

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Liposukcja ultradźwiękowa. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Znajdź oferty

Gdzie?

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Liposukcja ultradźwiękowa. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Jestem juz pare lat po zabiegu na brzuch. Obiecywano cudowny brzuch. Meczylam sie strasznie po zabiegu z gabkami na brzuchu, trzeba bylo korzystac z drogich masazy. Dzis dzieki tym bzdurom i swojej naiwnosci jestem zmuszona isc na operacje wyciecia nadmiaru skory. Nie wierzcie w cuda. Nic sie nie przyklei. Skora bedzie wisiala. Szkoda pieniedzy, niemalej...po prostu nic nie zastapi treningow i diety

Cena 11.000 zł

jestem bardzo zadowolona !!!! miałam liposukcje podbródka i efekt jest znakomity. :) po zabiegu nic mnie nie bolało, nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. przez 1 dzien miałam opatrunki potem male plasterki. po 2 dniach podbrodek mi spuchl- tak miało być, poza tym i tak był mniejszy od mojego sprzed zabiegu ;) po około 2 tygodniach wszystko się unormowalo :) przez kolejne 2 tyg czuje sie jak tam sie wszystko goi, ale wciaz nie jest to bol. polecam wszystkim, którzy mają podobny problem z podbrodkiem - i efekt znakomity i sam zabieg przeprowadzony przez Pana dr Kłosa wykonany tak, że gdy po 2 godz wyszłam z kliniki czułam się znakomicie !!!!

Cena 3.600 zł

Mialam robiony brzuch, biodra,plecy i przeszczep tłuszczu do pośladków. W prawdzie jestem 3 tyg po vaser lipo ale efekt jest rewelacyjny. Widoczne mięśnie brzucha a talia marzenie. Dr Mekle zrobil dobrą robotę. Mogę polecić na 100%. Tym bardziej ,że miałam już "przyjemność" skorzystania z vaser lipo we Wrocławskiej klinice gdzie nie bylam zadowolona z efektow. W prawdzie straciłam na wadze ale brzuch i biodra były bezkształtne. Po 2 latach zdecydowałam się "oddać" w ręce dr Mekle . Lepiej trafić nie mogłam . Opieka po jest mega. Polecam każdemu kto szuka specjalisty w tej dziedzinie.

Cena 19.000 zł

Jestem miesiac po zabiegu opuchnieta i nie czuje sie nic lzejsza, mam zrosty ktore strasznie bola przy wykonywanym mi masazu... Skora wisi i na razie jest za wczesnie zeby wystawic opinie ale juz widze, ze cudow nie bedzie

Cena 15 zł