Dr n. med. Piotr Pietruski

Dr n. med. Piotr Pietruski Premium

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Gen. Romana Abrahama 18/322, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 41 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2609379
Dr n. med. Piotr Pietruski Premium
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

Proces nostryfikacji dyplomu w Stanach Zjednoczonych nie tylko otworzył przede mną możliwości staży niedostępnych dla innych. Pozwolił mi również zrozumieć zachodni model chirurgii plastycznej który oparty jest na trzech następujących filarach: chirurgii, edukacji, oraz działalności naukowo-badawczej. Tylko poprzez jednoczesny rozwój we wszystkich trzech sferach można osiągnąć doskonałość na polu chirurgii plastycznej. To też staram się czynić. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez zagraniczne staże i kursy. Prowadzę również kursy i szkolenia dla lekarzy z zakresu chirurgii plastycznej.

Wykonuję zabiegi zarówno z zakresu chirurgii estetycznej jak i chirurgii rekonstrukcyjnej, w tym chirurgii ręki. Szczególny obszar mojego zainteresowania stanowi chirurgia piersi i twarzy.

Dla mnie, jako osoby kreatywnej i nieustanie dążącej do perfekcji, chirurgia plastyczna stanowi źródło niesłychanej satysfakcji wynikającej zarówno z pomagania drugiemu Człowiekowi jak i z realizacji mojej pasji. Zakres mojej praktyki obejmuje zarówno chirurgię estetyczną jak i rekonstrukcyjną, w tym chirurgię ręki. Szczególny obszar mojego zainteresowania stanowi chirurgia piersi oraz twarzy.

Mam przyjemność pracować w unikalnej na skalę krajową klinice chirurgii plastycznej. Klinika Timeless cieszy się renomą zarówno ze względu na szeroki zakres oferowanych zabiegów jak i działalność naukowo-badawczą o światowym uznaniu. Zespół kliniki stanowią niezwykle doświadczeni chirurdzy plastyczni i szczękowo-twarzowi, anestezjolodzy oraz doskonale wyszkolony personel pielęgniarski. Klinika Timeless jako nieliczny ośrodek w kraju oferuje pełen zakres chirurgii plastycznej, w tym złożone operacje rekonstrukcyjne przy wykorzystaniu technik mikrochirurgicznych. Jednocześnie zapewnia pacjentom poczucie prywatności, komfort oraz przyjazną atmosferę.

Ukończyłem Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2011 roku. Następnie nostryfikowałem dyplom lekarza w USA. Lekarski Egzamin Państwowy zdałem z wyróżnieniem. W 2018 roku obroniłem pracę doktorską, również z wyróżnieniem. Specjalizację z chirurgii plastycznej odbywałem w Oddziale Klinicznych Chirurgii Plastycznej Szpitala im. N.Barlickiego w Łodzi oraz Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Prof.W.Orłowskiego CMKP w Warszawie z którą związany jestem do dziś jako Starszy Asystent. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii plastycznej zdałem z wynikiem bardzo dobry.

Rezultatem mojej ciężkiej pracy jest rozpoznawalność i uznanie, jaką cieszy się moja osoba na arenie międzynarodowej. Jako pierwszy w historii, i póki co jedyny polski chirurg plastyczny, osiągnąłem tzw. „wielką trójkę”, czyli bycie głównym autorem publikacji w 3 najbardziej prestiżowych czasopismach o tematyce chirurgii plastycznej. Należę do ścisłej czołówki chirurgów plastycznych o najwyższym współczynniku Impact Factor, osiągniętym przez liczne publikacje na łamach najbardziej prestiżowych czasopism. W 2019 roku w dowód uznania mojej osoby dostąpiłem zaszczytu włączenia w poczet recenzentów prestiżowego pisma Journal of Cranio-Maxillo-Facial Surgery. W grudniu tego roku Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Plastycznych wyróżniło moją działalność. Jestem również często zapraszany do dyskusji z zakresu chirurgii piersi na łamach zagranicznych czasopism popularno-naukowych takich jak Newsweek US, DailyMail czy Popular Science.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2019

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery
 • Federation of European Societies for Surgery of the Hand

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%. **************************************************************************

Dr n. med. Piotr Pietruski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (4)

Dr n. med. Piotr Pietruski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!