Dr Bartłomiej Zoń

Dr Bartłomiej Zoń

(8 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Kazimierzowska 43, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
Dr Bartłomiej Zoń
Dr Bartłomiej Zoń
(8 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 9696 wizyt na profilu

Lek. med. Bartłomiej Zoń jest chirurgiem plastycznym, specjalistą chirurgii ogólnej, oraz lekarzem medycyny estetycznej. Lekarz zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowych zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej twarzy, piersi, oraz całej sylwetki. Z pomocy specjalisty można skorzystać w Klinice dr Jerzego Chęcińskiego w Warszawie. Lek. med. Bartłomiej Zoń jest członkiem prestiżowego stowarzyszneia skupiającego chirurgów plastycznych w Polsce, czyli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE).

Lek. med. Bartłomiej Zoń specjalizuje się w chirurgii plastycznej (twarzy i ciała) oraz przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Firma Mentor — jeden z najlepszych producentów implantów piersiowych — wybrała go jako swojego eksperta. W 2006 roku dr Barłomiej Zoń objął stanowisko w warszawskiej Klinice dr. Jerzego Chęcińskiego. Od tamtego czasu pozostaje tam do dyspozycji pacjentów — zarówno w kontekście konsultacji, jak i wykonywania operacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej.

Lek. med. Bartłomiej Zoń piastuje również stanowisko starszego asystenta Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON w Warszawie. Lekarz może poszczycić się również tym, iż w przeszłości prowadził wiele szkoleń dotyczących medycyny estetycznej.

W celu nieustannego poszerzania posiadanej wiedzy oraz zdobywaniu kolejnych kwalifikacji lek. med. Bartłomiej Zoń Uczestniczy w licznych szkoleniach i sympozjach. Lekarz jest także członkiem kilku prestiżowych towarzystw naukowych działających na terenie Polski oraz poza jej granicami — np. Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran i International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Lek. med. Bartłomiej Zoń pozostaje do dyspozycji pacjentów w Klinice dr Chęcińskiego, która znajduje się w Warszawie, na Mokotowie. Na wizytę można umówić się wypełniając formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej, lub dzwoniąc bezpośrednio pod wskazany tam.numer telefonu.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2016

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Opinie (8)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Bardzo dobry chirurg plastyczny, jestem w pełni zadowolona z efektu zabiegu lip lift

Zobacz więcej opinii
Dr Bartłomiej Zoń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Dr Bartłomiej Zoń - chirurgia plastyczna

Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, Doktor ma wspaniały kontakt z Pacjentem, zawsze dobrze doradzi (lub odradzi) wspiera i trzyma kontakt po zabiegu, każda wizyta przebiega w super atmosferze, Doktor doskonale rozumie potrzeby Pacjenta...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii
Dr Bartłomiej Zoń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1675)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Dr Bartłomiej Zoń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!