Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Doktor Bieńkowski jest mistrzem w swoim fachu!

Po zabiegu Warto
ika1971
Utworzono: 8 lip 2013 · Zaktualizowano: 22 lis 2019

O lekarzu

dr Wiesław Bieńkowski
dr Wiesław Bieńkowski 2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Doktor Bieńkowski jest mistrzem w swoim fachu!

Historia

U dr Bieńkowskiego w Bydgoszczy robiłam sobie powiększenie piersi. Pojechałam na pierwszą wizytę, powiedziałam że chcę powiększyć piersi (wcześniej naczytałam się w necie na temat powiększania, opinie dziewczyn i wiedziałam co bym chciała) ale chciałam wiedzieć co Pan doktor zaproponuje. Dr Bieńkowski wymierzył i powiedział, że: anatomiczne 345ml, cięcie pod piersią i zdałam się całkowicie na zdanie doktora tym bardziej, że moje oczekiwania były prawie takie same (myślałam o ok 300ml). Czekałam ok 3,5 tyg na zabieg. Nie ma tam jak w innych miejscach, że doktor maluje przed operacją pisakiem, potem jakieś dreny... nic z tych rzeczy. Przed zabiegiem kilka zdjęć i na stół. Mówiłam potem doktorowi, że jest mistrzem w swoim fachu BO JEST! że odręcznie bez malowania lini zrobił piersi idealne i prześliczne. Jeśli mam Wam dziewczyny doradzić to nie obawiajcie się wielkości i wybierajcie (jeśli jest jakiś wybór) większe implanty, a najlepiej nie dyskutujcie z wyborem doktora, bo zrobił mi figurę idealną. Pilęgniarki są tam super w ogóle anastazjolog i cała ekipa, zebym tutaj nikogo nie pominęła - super! Wybrałam dr Bieńkowskiego dlatego, że moja przyjaciółka robiła sobie tam powiększenie piersi ok 7 lat temu i ma piękne piersi i jest zadowolona no i rzeczywiście ja też mam piękne piersi. Jestem w tej chwili 2,5 miesiąca po zabiegu. Dni zaraz po są najcięższe ale bez obawy o jakieś silne bóle, bo dostajemy leki i nie jest źle, tyle ze ciężko podnieść się z łóżka ale uwierzcie to mija i zapominamy, a w domu do tej pory gdzie przechodzę obok lustra to bluzka w górę i nie mogę naciezyć wzroku. Wspomnę, że mam 42 lata i miałam rozmiar 75 A, w tej chwili 75 C! i to duże C. Także opieka po operacji na najwyższym poziomie. Po dwóch tygodniach zdjęcie szwów, po około 2 miesiącach wizyta kontrolna i oczywiście zdjecia efektu po operacji i to wszystko już wliczone w zabieg. Cena no cóz cena nie jest moze niska ale to był mój wybór jakie implanty chcę mieć, bo można za 1/3 ceny mieć inne, ale przecież to jest ważne jakie są, a doktor stosuje implanty najlepsze na świecie, poczytajcie sobie w necie o implantach firmy Mentor. Jeśli będziecie stosowały się do zaleceń to nawet tak jak u mnie ani żadnych siniaków, żadnych komplikacji, nic. Pozdrawiam serdecznie doktora Bieńkowskiego i polecam wszystkim takiego fachowca, po prostu MISTRZ w swoim fachu i koniec :-)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

kasiek746773

·

· 22 lis 2019

Potwierdzam, również robiłam w tej klinice u tego samego doktora. Najlepszy!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.