Maks Med - lek. med. Aleksandra Maksymiuk

Maks Med - lek. med. Aleksandra Maksymiuk

Brak opinii
Dodaj opinię
Górnicza 5, Łęczna, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Maks Med - lek. med. Aleksandra Maksymiuk
Maks Med - lek. med. Aleksandra Maksymiuk
Brak opinii

Informacje

  • 496 wizyt na profilu

Dr n. med. Aleksandra Maksymiuk jest stomatologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Pracuje na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala nr 1 w Lublinie. Zawodowo jest także związana z lubelskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie prowadzi działalność dydaktyczno-naukową. Pacjentów przyjmuje we własnym gabinecie Maks Med w Łęcznej.

Ceniona specjalistka z zakresu stomatologii zachowawczej, endodontycznej i estetycznej. Nie tylko leczy zęby, ale uzupełnia braki w uzębieniu, stosując nowoczesne protezy stałe oraz licówki. Wykonuje wybielanie zębów oraz zabiegi skalingu i piaskowania. Jest znakomitą ekspertką w zakresie periodontologii. Aby zapewnić swoim pacjentom kompleksowy efekt estetyczny, specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz. Stosuje przede wszystkim terapie redukcji zmarszczek wypełniaczami (botoks, kwas hialuronowy) oraz nićmi PDO i Silhouette Soft.

Maks Med to nowoczesna placówka, w której kompleksowo zadbacie o swój uśmiech. Wykwalifikowana kadra nie tylko bezboleśnie leczy ubytki w zębach, ale przywraca im biel i piękny wygląd. W gabinecie możecie poddać się zabiegom higienizacyjnym – piaskowaniu oraz skalingowi, jak i uzupełnić ubytki w uzębieniu przy pomocy protez stałych wykonanych z trwałych i estetycznych materiałów. Doskonale wykształceni lekarze wykonują też zabiegi z zakresu implantologii.

W klinice przeprowadza się również małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. To miejsce, w którym zredukujecie zmarszczki metodą ostrzykiwania wypełniaczami oraz nićmi PDO lub Silhouette Soft. Świetni specjaliści wykonują też tzw. wampirzy lifting przy użyciu osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię igłową. W ofercie placówki znajdziecie także wolumetrię owalu twarzy oraz zabiegi niechirurgicznego powiększania i modelowania ust.

Tym, co wyróżnia Maks Med, jest nie tylko świetna i solidnie wykształcona kadra, ale bogate zaplecze zabiegowe. Lekarze mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt pozwalający szybko i bezboleśnie przeprowadzać zabiegi stomatologiczne. W terapiach z zakresu medycyny estetycznej są stosowane wyłącznie sprawdzone i certyfikowane preparaty. Nad tym, aby każdy pacjent poczuł się tu komfortowo i bezpiecznie, czuwa wykwalifikowany personel, budujący każdego dnia ciepłą i przyjazną atmosferę.

Dr n. med. Aleksandra Maksymiuk ukończyła w 2008 roku Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Po studiach rozpoczęła pracę w Poradni Periodontologii lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Od 2012 roku jest pracownikiem Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie.

Od wielu lat jej pasją pozostaje medycyna estetyczna. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie, biorąc udział w szkoleniach i kursach organizowanych w kraju i za granicą. Uczestniczy w konferencjach naukowych pozwalających jej na bieżąco śledzić nowoczesne rozwiązania stosowane w medycynie estetycznej. Swoje umiejętności doskonali pod okiem największych autorytetów. Chętnie też wymienia swoje doświadczenia z innymi specjalistami stomatologii i medycyny estetycznej. Prowadzi działalność naukowo-dydaktyczną na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Pacjentów przyjmuje we własnej klinice Maks Med w Łęcznej.

Ukończone specjalizacje:

  • Stomatologia
  • Stomatologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak
Maks Med - lek. med. Aleksandra Maksymiuk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (3)

Reyoungel na wypelnienia lwiej zmarszczki
Odpowiedź specjalisty · 10 lut 2016
Nie słyszałam o tych preparatach...jesli to stabilizowany kwas hialuronowy to w tej okolicy szczegolnie bym nie eksperymentowała, jesli lekarz proponuje tu kwas to raczej preparaty typu "soft", leciutkie:)pozdrawiam
Maks Med - lek. med. Aleksandra Maksymiuk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!