Lek. med. Anna Lachowicz

Lek. med. Anna Lachowicz

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67C/U14, Kraków, Małopolskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Lek. med. Anna Lachowicz
Lek. med. Anna Lachowicz
(3 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Lek. med. Anna Lachowicz to specjalistka chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Zawodowo związana z Krakowem, a konkretnie z kliniką medycyny estetycznej SCM Estetic. Pracuje także na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym ZOZ w Oświęcimiu.

Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu w 2012 roku, po czym rozpoczęła pracę jako lekarz rodzinny. W 2014 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii ogólnej, które ukończyła w 2020 roku. W 2019 roku uzyskała także dyplom lekarza medycyny estetycznej, dzięki studiom podyplomowym w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Stale poszerza swoją wiedzę w tym zakresie, biorąc udział w kursach i kongresach, dzięki czemu jest na bieżąco z nowościami w sektorze.

Specjalizacje

Lek. med. Anna Lachowicz w swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Każdy przypadek traktuje indywidualnie, a zabiegi wykonuje z jak największą precyzją. Jako specjalistka medycyny estetycznej wykonuje małoinwazyjne procedury, które mają za zadanie poprawić wygląd i kondycję skóry. Korzysta jedynie z certyfikowanych, przebadanych preparatów. Wykorzystuje różne techniki, aby zapewnić pacjentowi optymalne rezultaty. W ramach chirurgii ogólnej oferuje między innymi chirurgiczne usuwanie różnego typu zmian skórnych. Wszystkie wyżej wymienione zabiegi wykonuje w SCM Estetic w Krakowie.

Klinika

Centrum medyczne dermatologii estetycznej i kosmetologii SCM Estetic to prywatna klinika medycyny i dermatologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej, działająca w Krakowie, znajdująca się w dobrze skomunikowanej dzielnicy Grzegórzki. SCM Estetic to prywatny, doskonale wyposażony ośrodek, który współpracuje z doświadczonymi specjalistami. Priorytetem zespołu są komfort, zadowolenie i bezpieczeństwo pacjentów. Aby poznać pełną ofertę SCM Estetic i lek. med. Anny Lachowicz, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany numer.

Lokalizacja

Lek. med. Anna Lachowicz przyjmuje pacjentów w SCM Estetic w Krakowie. 

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

U Pani doktor w SCM estetic robiłam ostatnio regeneracyjny zabieg Pluyral Silk na okolice oczu. Wyszło bardzo fajnie, skóra wokół oczu znacznie poprawiła się, jest gładsza, dużo jędrniejsza i dzięki temu cała twarz odmłodniała. Panią doktor też oceni...Czytaj więcej

Bardzo dobry specjalista. Potrafi konkretnie ocenić sytuację i doradzić. Zabiegi które wybrała mi Pani doktor, przyniosły oczekiwane rezultaty. Chętnie do niej wrócę, dlatego śmiało polecam.

Miałam przyjemność robić u Pani doktor w SCM estetic zabieg liftingujący Profhilo. Bardzo podoba mi się jej podejście do klienta, uśmiechnięta, pozytywna i co najważniejsze profesjonalna. Potrafi doskonale dopasować zabieg do potrzeb, tak aby człowie...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.