UniEstetica

UniEstetica Premium

(23 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Kluczborska 15, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 20 godzin
Godziny pracy: 8-22
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000020997
Opcje płatności w ratach
UniEstetica Premium
(23 Opinie)·100% poleca

Informacje

Wyrusz z nami w podróż po piękno… To nasze naczelne hasło, które nam przyświeca w pracy każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że medycyna jest nie tylko naszym zawodem, ale przede wszystkim pasją. Dlatego nasza praca to także pomoc tym, którzy jej potrzebują nie tylko ze względów estetycznych. Jedną z dziedzin, która jest dla nas bardzo ważna, to walka z chorobami nowotworowymi, a nasi lekarze wykonują najbardziej zaawansowane zabiegi rekonstrukcyjne i plastyczne, wspomagane medycyną estetyczną, by nieść pomoc w najtrudniejszych chwilach życia naszych pacjentów.

Specjalizacje

Pełny zakres zabiegów z chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, medycyny estetycznej, dermatologii, jak również wspomagająco tatuaż medyczny 3D, czyli zabieg tzw. pigmentacji medycznej, facemodeling, trychologia to w zasadzie komplementarna oferta, której poszukują pacjenci. Oferujemy także zabiegi z zakresu naturoterapii i terapii manualnej (facemodeling).

Zespół

Zabiegi i operacje z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane są wykonywane przez naszych specjalistów chirurgii plastycznej: m.in. Dr Klaudię Libondi dla pacjentów, którzy preferują kontakt z kobietą chirurgiem. Pani doktor jest doświadczoną specjalistką, szkoliła się pod okiem docent A. Chrapusty w największym Centrum Chirurgii Plastycznej na południu Polski. Nasz drugi specjalista chirurgii plastycznej, Dr Guido Libondi to włoski chirurg plastyczny, który szkolił się w najlepszych klinikach europejskich na świecie, a poczucie estetyki ma w genach, co przyświeca efektom jego pracy. Nasz zespół chirurgiczny dopełnia dr Jakub Bargiel, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, który wykonuje najtrudniejsze zabiegi z zakresu wad ortognatycznych, ale również zabiegi estetyczne jak m.in. lip lift czy usunięcie poduszek Bichata.

W zakresie medycyny estetycznej oferujemy również opiekę lekarzy specjalistów dermatologów oraz specjalistów medycyny estetycznej: dr Marty Janowskiej, dr Magdaleny Wawrzynkiewicz oraz dr Aleksandry Grzesiak, dla których nie ma zabiegu, którego nie mogą wykonać łącznie z laseroterapią na najwyższym poziomie technologicznym.

Uzupełniająco leczą naszych pacjentów dermatolodzy kliniczni i wenerolodzy: dr Katarzyna Kaleta czy dr Ewa Rutkowska w sytuacjach chorobowych zmian skórnych, kiedy potrzebna jest konkretna terapia farmakologiczna, krioterpia czy inne metody wspomagające.

Bardzo wysoka klasa specjalistów, ładne przyjazne wnętrza, profesjonalna obsługa, szeroki wybór procedur medycznych, estetycznych i uzupełniających to nasza dewiza. Celem oferowanych przez nas zabiegów jest istotna poprawa jakości życia pacjentów, a przede wszystkim poprawa samooceny, dzięki której stają się bardziej pewni siebie oraz szczęśliwsi.

Nasz praca to nie tylko poprawianie wyglądu, ale bardzo często powiązanie naszych działań z dbałością o stan zdrowia. Najtrudniejsze zadania realizuje chirurgia rekonstrukcyjna. Najczęściej między innymi odtworzenie piersi po zabiegu amputacji, rekonstrukcje pourazowe, w tym pomoc w zatuszowaniu blizn powypadkowych czy uszkodzeń trwałych i pooperacyjnych.

Nasz największy atut to bardzo rozległe doświadczenie międzynarodowe, staże w wielu zagranicznych klinikach, oferujących najwyższy poziom merytoryczny, patronat medyczny prof. dr hab. med. Jerzego Sadowskiego nad poprawnością procedur medycznych oraz procedur bezpieczeństwa.

Współpracujemy z najlepszym zespołem anestezjologów: dr. Hubertem Hymczakiem, dr. Janem Martynówem i dr. Mateuszem Czapskim, wywodzących się z Kliniki Kardiochirurgii w Krakowie i mających doświadczenie z najtrudniejszymi pacjentami z chorobami serca, co czyni znieczulenie w trakcie zabiegów w naszej klinice bardzo bezpiecznym.

Nasz zespól pielęgniarski, który tworzą mgr Magdalena Kłapcia, mgr Weronika Nawara, mgr Beata Kosińska, mgr Marzena Kulig to również osoby wywodzące się z najlepszych szpitali w Małopolsce, które nie tylko prezentują najwyższą kulturę osobistą, ale przede wszystkim troskę o pacjenta oraz wysokiej klasy profesjonalizm zawodowy.

Lokalizacja

UniEstetica znajduje się w Krakowie

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Doświadczenie:

 • 8 lata

Konsultacje w języku:

 • English
 • Español
 • Italiano
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Data uzyskania uprawnień:

 • 2010

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Malopolska Izba Lekarska

NIP:

 • 9452059031

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna, dermatologia, medycyna estetyczna , wenerologia, fizjoterapia

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
 • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Filozofia zawodowa:

 • Pomoc nie tylko w poprawie wygladu, ale równiez wykonywanie zabiegów ratujących zycie, w szczególnosci u Pacjentów z chorobą nowotworową

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • <5 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • 8-22

Informacje wymagane do sporządzenia wyceny:

 • konsultacja przed operacyjna

Pierwsza wizyta gratis:

 • Do uzgodnienia

Cena konsultacji:

 • w zaleznosci od wybranego specjalisty.

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Plastyka brzucha

W UniEstetica zabieg plastyki brzucha wykonuje się z zastosowaniem innowacyjnej techniki, która łączy metodę High Tension Abdominoplasty z elementami liposukcji. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie płaskiego, wyrzeźbionego brzucha. Łączenie plastyki brzucha z ultradźwiękową liposukcją sprawia, że zabieg jest mniej inwazyjny i proces gojenia przebiega szybciej.
Od: 14.500 zł do 16.500 zł

Blefaroplastyka

To zabieg pozwalający uzyskać efekt odmłodzenia spojrzenia i całej twarzy. Oferta kliniki obejmuje zarówno plastykę powiek górnych, jak i dolnych. Zabieg może obejmować plastykę mięśnia okrężnego, kantopeksję oraz usunięcie przepuklin tłuszczowych. W zależności od preferencji pacjentki zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub w analgosedacji z asystą anestezjologa.
Od: 4.000 zł do 6.000 zł

Liposukcja

W UniEstetica dysponujemy innowacyjnym sprzętem do liposkucji ultradźwiękowej. To technologia zapewniająca największe bezpieczeństwo i najbardziej spektakularne efekty.
Od: 3.000 zł do 10.000 zł

Ginekomastia

Klinika wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do liposukcji oraz urządzenia do zabiegów ujędrniania skóry, które pozwalają na osiągnięcie optymalnych efektów zabiegu korekty ginekomastii. Podczas zabiegu usuwany jest nadmiar gruczołu, a następnie obkurcza się skórę, aby pozostała ona napięta. Stosuje się cięcie otoczkowe, dzięki czemu blizna jest niemal niewidoczna.
Od: 5.000 zł do 6.000 zł

Opinie (23)

5.0
23 Opinie · 100% poleca
Blefaroplastyka

Miałam niewątpliwą przyjemność być pacjentką dr. Klaudii Libondi. Pani Doktor jest osobą bardzo profesjonalną i empatyczną. Polecam serdecznie.

Powiększanie biustu

Chciałabym serdecznie podziękować pani Dr. Klaudii Libondi oraz całemu zespołowi za spełnienie jednego z moich marzeń - powiększenia biustu. Od pierwszej konsultacji wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, a p...Czytaj więcej

Usuwanie znamion

Polecam bardzo Panią Doktor Klaudię Libondi. Jest wspaniałym, młodym lekarzem z pasją. Jesienią ubiegłego roku przeszłam zabieg usunięcia niepokojącego guzka twarzy. Zabieg jak i wizyty kontrolne przebiegały w komfortowych warunkach. Dzisiaj blizna j...Czytaj więcej

Pani dr Klaudia Libondi to znakomity lekarz - specjalistka wysokiej klasy. Polecam.

Zobacz więcej opinii
UniEstetica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (83)

UniEstetica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (32)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
UniEstetica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!