UniEstetica

UniEstetica Premium

(16 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Kluczborska 15, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
Godziny pracy: 8-22
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000020997
UniEstetica Premium
(16 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Wyrusz z nami w podróż po piękno… To nasze naczelne hasło, które nam przyświeca w pracy każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że medycyna jest nie tylko naszym zawodem, ale przede wszystkim pasją. Dlatego nasza praca to także pomoc tym, którzy jej potrzebują nie tylko ze względów estetycznych. Jedną z dziedzin, która jest dla nas bardzo ważna, to walka z chorobami nowotworowymi, a nasi lekarze wykonują najbardziej zaawansowane zabiegi rekonstrukcyjne i plastyczne, wspomagane medycyną estetyczną, by nieść pomoc w najtrudniejszych chwilach życia naszych pacjentów.

Pełny zakres zabiegów z chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, medycyny estetycznej, dermatologii, jak również wspomagająco tatuaż medyczny 3D, czyli zabieg tzw. pigmentacji medycznej, facemodeling, trychologia to w zasadzie komplementarna oferta, której poszukują pacjenci. Oferujemy także zabiegi z zakresu naturoterapii, terapii manualnej (facemodeling), jeśli na przykład w niektórych przypadkach słowo botoks źle się kojarzy.

Zabiegi i operacje z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane są wykonywane przez naszych specjalistów chirurgii plastycznej: m.in. Dr Klaudię Libondi dla pacjentów, którzy preferują kontakt z kobietą chirurgiem. Pani doktor jest doświadczoną specjalistką, szkoliła się pod okiem docent A. Chrapusty w największym Centrum Chirurgii Plastycznej na południu Polski. Nasz drugi specjalista chirurgii plastycznej Dr Guido Libondi, to włoski chirurg plastyczny, który szkolił się w najlepszych klinikach europejskich na świecie, a poczucie estetyki ma w genach, co przyświeca efektom jego pracy. Nasz zespół chirurgiczny dopełnia dr Jakub Bargiel specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, który wykonuje najtrudniejsze zabiegi z zakresu wad ortognatycznych, ale również zabiegi estetyczne jak m.in. lip lift czy usunięcie poduszek Bichata.

W zakresie medycyny estetycznej oferujemy również opiekę lekarzy specjalistów dermatologów oraz specjalistów medycyny estetycznej: dr Marty Janowskiej, dr Magdaleny Wawrzynkiewicz oraz dr Aleksandry Grzesiak, dla których nie ma zabiegu, którego nie mogą wykonać łącznie z laseroterapią na najwyższym poziomie technologicznym.

Uzupełniająco leczą naszych pacjentów dermatolodzy kliniczni i wenerolodzy: dr Katarzyna Kaleta czy dr Ewa Rutkowska w sytuacjach chorobowych zmian skórnych, kiedy potrzebna jest konkretna terapia farmakologiczna, krioterpia czy inne metody wspomagające.

Bardzo wysoka klasa specjalistów, ładne przyjazne wnętrza, profesjonalna obsługa, szeroki wybór procedur medycznych, estetycznych i uzupełniających to nasza dewiza. Celem oferowanych przez nas zabiegów jest istotna poprawa jakości życia pacjentów, a przede wszystkim poprawa samooceny, dzięki której stają się bardziej pewni siebie oraz szczęśliwsi.

Nasz praca to nie tylko poprawianie wyglądu, ale bardzo często powiązanie naszych działań z dbałością o stan zdrowia. Najtrudniejsze zadania realizuje chirurgia rekonstrukcyjna. Najczęściej między innymi odtworzenie piersi po zabiegu amputacji, rekonstrukcje pourazowe, w tym pomoc w zatuszowaniu blizn powypadkowych czy uszkodzeń trwałych i pooperacyjnych.

Nasz największy atut to bardzo rozległe doświadczenie międzynarodowe, staże w wielu zagranicznych klinikach, oferujących najwyższy poziom merytoryczny, patronat medyczny prof. dr hab. med. Jerzego Sadowskiego nad poprawnością procedur medycznych oraz procedur bezpieczeństwa.

Współpracujemy z najlepszym zespołem anestezjologów: dr. Hubertem Hymczakiem, dr. Janem Martynówem i dr. Mateuszem Czapskim, wywodzących się z Kliniki Kardiochirurgii w Krakowie i mających doświadczenie z najtrudniejszymi pacjentami z chorobami serca, co czyni znieczulenie w trakcie zabiegów w naszej klinice bardzo bezpiecznym.

Nasz zespól pielęgniarski, który tworzą mgr Magdalena Kłapcia, mgr Weronika Nawara, mgr Beata Kosińska, mgr Marzena Kulig to również osoby wywodzące się z najlepszych szpitali w Małopolsce, które nie tylko prezentują najwyższą kulturę osobistą, ale przede wszystkim troskę o pacjenta oraz wysokiej klasy profesjonalizm zawodowy.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2010

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Malopolska Izba Lekarska

NIP:

 • 9452059031

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna, dermatologia, medycyna estetyczna , wenerologia, fizjoterapia

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery
 • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
 • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2016

Filozofia zawodowa:

 • Pomoc nie tylko w poprawie wygladu, ale równiez wykonywanie zabiegów ratujących zycie, w szczególnosci u Pacjentów z chorobą nowotworową

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • <5 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • włoski
 • hiszpański
 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Zabiegi:

 • Chirurgia Plastyczna (pełny zakres): Twarz, Piersi, Ciało Chirurgia Rekonstrukcyjna (pełny zakres) Medycyna Estetyczna (pełny zakres)

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

 • Profilaktyczna Mastektomia, Wypełnianie piersi własnym tłuszczem, Najnowocześniejsze metody rekonstrukcji piersi

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Chirurgii Rekonstrukcyjnej, leczeniem chirurgicznym nowotworów i zmian łagodnych, Laserowym leczeniu wszelkich mankamentów skórnych

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • 8-22

Informacje wymagane do sporządzenia wyceny:

 • konsultacja przed operacyjna

Pierwsza wizyta gratis:

 • Do uzgodnienia

Cena konsultacji:

 • w zaleznosci od wybranego specjalisty.

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Zaliczka

Usługi

Chirurgia plastyczna

Blefaroplastyka

To zabieg pozwalający uzyskać efekt odmłodzenia spojrzenia i całej twarzy. Oferta kliniki obejmuje zarówno plastykę powiek górnych, jak i dolnych. Zabieg może obejmować plastykę mięśnia okrężnego, kantopeksję oraz usunięcie przepuklin tłuszczowych. W zależności od preferencji pacjentki zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub w analgosedacji z asystą anestezjologa.
Od: 4.000 zł do 6.000 zł

Plastyka brzucha

W UniEstetica zabieg plastyki brzucha wykonuje się z zastosowaniem innowacyjnej techniki, która łączy metodę High Tension Abdominoplasty z elementami liposukcji. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie płaskiego, wyrzeźbionego brzucha. Łączenie plastyki brzucha z ultradźwiękową liposukcją Lipo SAVER sprawia, że zabieg jest mniej inwazyjny i proces gojenia przebiega szybciej.
Od: 14.500 zł do 16.500 zł

Ginekomastia

Klinika wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do liposukcji Lipo SAVER oraz generator Argo Plasma, które pozwalają na osiągnięcie optymalnych efektów zabiegu korekty ginekomastii. Podczas zabiegu usuwany jest nadmiar gruczołu, a następnie przy pomocy urządzenia Argo Plasma obkurcza się skórę, aby pozostała ona napięta. Stosuje się cięcie otoczkowe, dzięki czemu blizna jest niemal niewidoczna.
Od: 5.000 zł do 6.000 zł

Liposukcja

W UniEstetica dysponujemy innowacyjnym sprzętem do liposkucji ultradźwiękowej Lipo VASER i jeszcze nowszym urządzeniem Lipo SAVER. To technologia zapewniająca największe bezpieczeństwo i najbardziej spektakularne efekty.
Od: 3.000 zł do 10.000 zł

Opinie (16)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Moje piersi to dzieło sztuki ! Jestem 3 miesiące po zabiegu powiększania piersi implantami, który wykonał dr Guido Libondi i przyznaję, że osiągnięty efekt przeszedł moje, a szczególnie męża oczekiwania. Wszystkim wahającym się paniom polecam umówi...Czytaj więcej

Pani Doktor ma wspaniałe podejście do Pacjenta. Wyjaśniła dokładnie wszystkie procedury przed i w trakcie zabiegu. Wykazała też zainteresowanie jak się czuję po kilku godzinach od zabiegu, co było bardzo miłym zaskoczeniem! Pani Doktor Klaudia to n...Czytaj więcej

Pani Doktor usuwała mi pieprzyka w okolicy ust - jest to trudne miejsce do zabiegów chirurgicznych. Zabieg trwał niecałe 30 minut, w znieczuleniu miejscowym, i przebiegł w świetnej atmosferze :) Po zabiegu otrzymałam jasne i obszerne wytyczne jak dba...Czytaj więcej

Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów. Doskonały lekarz, podchodzący do pacjenta z dużym profesjonalizmem i wyczuciem. Absolutnie polecam każdemu, kto szuka dobrego lekarza medycyny estetycznej.

Zobacz więcej opinii
UniEstetica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 03/10 Wtorek 04/10 Środa 05/10 Czwartek 06/10 Piątek 07/10

Zdjęcia (51)

UniEstetica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (32)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Specjaliści z tej kliniki

Dr n. med. Marta Janowska

Dr n. med. Marta Janowska

Dr n. med. Magdalena Wawrzynkiewicz

Dr n. med. Magdalena Wawrzynkiewicz

UniEstetica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!