Klinika Intima Art&Este
Klinika Intima Art&Este

Klinika Intima Art&Este Premium

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Ul. Tuwima 15 lok. U2/U2A, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000184973
Klinika Intima Art&Este
Klinika Intima Art&Este Premium
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • Zobacz telefon
 • 432 wizyty na profilu

Klinika Intima Art&Este to prywatny ośrodek w Łodzi, oferujący usługi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i urologii estetycznej, a także chirurgii i niechirurgicznego leczenia otyłości.

Zespół Kliniki Intima Art&Este tworzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści medycyny estetycznej i anti-aging, ginekologii i położnictwa, urologii oraz chirurgii. Klinika zapewnia lekarzom dostęp do nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu (np. HIFU V-MAX, Alma NIR™, laser MonaLisa Touch oraz Alma Baby Rejuve) oraz sprawdzonych, wysokiej jakości produktów (np. BOTOX®, Aqualyx®, Dr. Cyj Hair Filler, Juvederm®, nici Aptos i wiele innych).

Oferta Kliniki Intima Art&Este jest szeroka, tak aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania pacjentów z różnymi wskazaniami. Główny obszar działalności ośrodka to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging i laseroterapii, a także ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej oraz urologii i urologii estetycznej. Pacjenci zainteresowani usługami z dziedziny medycyny estetycznej mogą wybierać wśród zabiegów na twarz i ciało; dostępne są zarówno tradycyjne, jak i bardziej innowacyjne techniki zabiegowe. W ofercie znajdziemy m.in. zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, wolumetrię, powiększanie ust, endermologię, nieinwazyjne metody modelowania sylwetki i usuwania cellulitu, lipofilling, laseroterapię z zastosowaniem różnych urządzeń laserowych i zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących Aptos.

Z kolei w ramach ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej specjaliści oferują konsultacje, badania diagnostyczne i zabiegi w tym zakresie, a także takie zabiegi ginekologii plastycznej jak labioplastyka, hoodoplastyka, hymenoplastyka, hymenotomia, wypełnianie warg sromowych, powiększenie punktu G, laserowa rewitalizacja pochwy, HIFU pochwy i wiele innych innowacyjnych technik. Do mężczyzn skierowana jest oferta zabiegów urologii estetycznej, wśród których wymienić możemy np. powiększanie penisa, obrzezanie laserowe i chirurgiczne, powiększanie penisa własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym, frenuloplastykę i wazektomię.

Do Kliniki Intima Art&Este możemy się także udać na konsultację z lekarzem zajmującym się niechirurgicznym leczeniem otyłości, alergologiem, psychiatrą czy neurologiem.

Rok założenia:

 • 2016

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski
 • włoski

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Nadpotliwość

Leczenie nadpotliwości w obrębie stóp, dłoni oraz pach wykonujemy przy użyciu toksyny botulinowej. Cena jest uzależniona od zakresu zabiegu.

Łysienie

Podstawą skutecznej walki z łysieniem są systematycznie wykonywane zabiegi mezoterapii lekarskiej. Oczywiście preparaty dobieramy indywidualnie pod pacjenta. W naszej klinice stosujemy: Dr. Cyj 1 zabieg / pakiet 4 zabiegów co 2 tygodnie (cała seria), Haircare 1 zabieg / pakiet 6 zabiegów co 7-10 dni (cała seria), osocze bogatopłytkowe (PRP) pakiet 4 zabiegów co 7-10 dni.

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Najlepszy lekarz, do jakiego trafiłam. Nie sądziłam, że pierwsza wizyta przebiegnie w tak miłej i prawie bezstresowej atmosferze. Lekki wstyd towarzyszył, bo, jak się często zdarza, "problemy" natury intymnej są określane przez osoby trzecie jako "ni...Czytaj więcej

Pani dr Sikora robiła mi zabieg plastyki warg i łechtaczki 2 lata temu. Z wyglądu obłęd - jakby nigdy nie było operacji + zero problemu na rowerze czy z obcisłą bielizną. Dodatkowo mega orgazmy łechtaczkowe. Robiłam u niej też inne zabiegi po porodac...Czytaj więcej

Klinika Intima Art&Este udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 03/10 Wtorek 04/10 Środa 05/10 Czwartek 06/10 Piątek 07/10

Zdjęcia (8)

Klinika Intima Art&Este udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Klinika Intima Art&Este udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!