Klinika Intima Art&Este
Klinika Intima Art&Este

Klinika Intima Art&Este Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Ul. Tuwima 15 lok. U2/U2A, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000184973
Klinika Intima Art&Este
Klinika Intima Art&Este Premium
Brak opinii

Informacje

Klinika Intima Art&Este to prywatny ośrodek w Łodzi, oferujący usługi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i urologii estetycznej, a także chirurgii i niechirurgicznego leczenia otyłości.

Zespół

Zespół Kliniki Intima Art&Este tworzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści medycyny estetycznej i anti-aging, ginekologii i położnictwa, urologii oraz chirurgii. Klinika zapewnia lekarzom dostęp do nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu oraz sprawdzonych, wysokiej jakości produktów.

Specjalizacje

Oferta Kliniki Intima Art&Este jest szeroka, tak aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania pacjentów z różnymi wskazaniami. Główny obszar działalności ośrodka to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging i laseroterapii, a także ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej oraz urologii i urologii estetycznej. Pacjenci zainteresowani usługami z dziedziny medycyny estetycznej mogą wybierać wśród zabiegów na twarz i ciało; dostępne są zarówno tradycyjne, jak i bardziej innowacyjne techniki zabiegowe. W ofercie znajdziemy m.in. zabiegi korekcji zmarszczek i bruzd, wolumetrię, powiększanie ust, endermologię, nieinwazyjne metody modelowania sylwetki i usuwania cellulitu, lipofilling, laseroterapię z zastosowaniem różnych urządzeń laserowych i zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących.

Z kolei w ramach ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej specjaliści oferują konsultacje, badania diagnostyczne i zabiegi w tym zakresie, a także takie zabiegi ginekologii plastycznej jak labioplastyka, hoodoplastyka, hymenoplastyka, hymenotomia, wypełnianie warg sromowych, powiększenie punktu G, laserowa rewitalizacja pochwy, HIFU pochwy i wiele innych innowacyjnych technik. Do mężczyzn skierowana jest oferta zabiegów urologii estetycznej, wśród których wymienić możemy np. powiększanie penisa, obrzezanie laserowe i chirurgiczne, powiększanie penisa własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym, frenuloplastykę i wazektomię.

Do Kliniki Intima Art&Este możemy się także udać na konsultację z lekarzem zajmującym się niechirurgicznym leczeniem otyłości, alergologiem, psychiatrą czy neurologiem.

Lokalizacja

Klinika Intima Art&Este działa w Łodzi.

Rok założenia:

 • 2016

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski
 • włoski

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Główne zabiegi

Nadpotliwość

Oferujemy leczenie nadpotliwości w obrębie stóp, dłoni oraz pach z zastosowaniem małoinwazyjnych metod. Cena jest uzależniona od zakresu zabiegu.

Łysienie

Podstawą skutecznej walki z łysieniem są systematycznie wykonywane zabiegi mezoterapii lekarskiej. Oczywiście preparaty dobieramy indywidualnie pod pacjenta. W naszej klinice stosujemy: mezoterapię skóry głowy z zastosowaniem różnych preparatów.

Historie (1)

Zdjęcia (4)

Klinika Intima Art&Este udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Klinika Intima Art&Este udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!