Klinika Intima Art&Este

Klinika Intima Art&Este Premium

(15 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Ul. Tuwima 15 lok. U2/U2A, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 31 godzin
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000184973
Klinika Intima Art&Este Premium
(15 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Klinika Intima Art&Este to prywatny ośrodek w Łodzi, oferujący usługi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i urologii estetycznej, a także chirurgii i niechirurgicznego leczenia otyłości.

Zespół

Zespół Kliniki Intima Art&Este tworzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści medycyny estetycznej i anti-aging, ginekologii i położnictwa, urologii oraz chirurgii. Klinika zapewnia lekarzom dostęp do nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu (np. HIFU V-MAX, Alma NIR™, laser MonaLisa Touch oraz Alma Baby Rejuve) oraz sprawdzonych, wysokiej jakości produktów (np. Aqualyx®, Dr. Cyj Hair Filler, Juvederm®, nici Aptos i wiele innych).

Specjalizacje

Oferta Kliniki Intima Art&Este jest szeroka, tak aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania pacjentów z różnymi wskazaniami. Główny obszar działalności ośrodka to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging i laseroterapii, a także ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej oraz urologii i urologii estetycznej. Pacjenci zainteresowani usługami z dziedziny medycyny estetycznej mogą wybierać wśród zabiegów na twarz i ciało; dostępne są zarówno tradycyjne, jak i bardziej innowacyjne techniki zabiegowe. W ofercie znajdziemy m.in. zabiegi korekcji zmarszczek i bruzd, wolumetrię, powiększanie ust, endermologię, nieinwazyjne metody modelowania sylwetki i usuwania cellulitu, lipofilling, laseroterapię z zastosowaniem różnych urządzeń laserowych i zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących Aptos.

Z kolei w ramach ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej specjaliści oferują konsultacje, badania diagnostyczne i zabiegi w tym zakresie, a także takie zabiegi ginekologii plastycznej jak labioplastyka, hoodoplastyka, hymenoplastyka, hymenotomia, wypełnianie warg sromowych, powiększenie punktu G, laserowa rewitalizacja pochwy, HIFU pochwy i wiele innych innowacyjnych technik. Do mężczyzn skierowana jest oferta zabiegów urologii estetycznej, wśród których wymienić możemy np. powiększanie penisa, obrzezanie laserowe i chirurgiczne, powiększanie penisa własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym, frenuloplastykę i wazektomię.

Do Kliniki Intima Art&Este możemy się także udać na konsultację z lekarzem zajmującym się niechirurgicznym leczeniem otyłości, alergologiem, psychiatrą czy neurologiem.

Lokalizacja

Klinika Intima Art&Este działa w Łodzi.

Rok założenia:

 • 2016

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski
 • włoski

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Nadpotliwość

Oferujemy leczenie nadpotliwości w obrębie stóp, dłoni oraz pach z zastosowaniem małoinwazyjnych metod. Cena jest uzależniona od zakresu zabiegu.

Łysienie

Podstawą skutecznej walki z łysieniem są systematycznie wykonywane zabiegi mezoterapii lekarskiej. Oczywiście preparaty dobieramy indywidualnie pod pacjenta. W naszej klinice stosujemy: Dr. Cyj 1 zabieg / pakiet 4 zabiegów co 2 tygodnie (cała seria), Haircare 1 zabieg / pakiet 6 zabiegów co 7-10 dni (cała seria), a także inne preparaty.

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 13/02 Wtorek 14/02 Środa 15/02 Czwartek 16/02 Piątek 17/02

Opinie (15)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Jestem kilka miesięcy po labioplastyce i jestem powalona efektem! Zupełnie inny komfort życia codziennego i tfu tfu zero infekcji intymnych od zabiegu... Żałuję, że tyle zwlekałam i trafiłam do dr Sikory tak późno. Pani doktor przy karmieniu piersią...Czytaj więcej

Zdecydowałam się na zabieg Niciami Aptos Jestem bardzo zadowolona i polecam to każdej kobiecie która ma problemy z doznaniami. Przede wszystkim polecam panią doktor Sikore, cudowna kobieta, świetny kontakt bardzo wyluzowana i konkretna zarazem, dośw...Czytaj więcej

Serdecznie polecam Pana Doktora, byłam na zabiegu Oshot, efekt rewelacyjny. Przebieg wizyty i zabiegu sympatyczny. Pan Doktor bardzo miły i profesjonalny, od razu rozładował napięcie, które mi towarzyszyło przy pierwszej wizycie. Pan Doktor wszystko...Czytaj więcej

Pan Dawid jest super w kontakcie. Ponieważ mieszkam w UK wszystko chciałam załatwić szybko, więc zanim przyleciałam obgadaliśmy wszystko przez WhatsApp. W ciągu 10 dniowego pobytu w PL załatwiłam wizytę, zabieg i kontrolę. Efekt wow, nareszcie mam r...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Klinika Intima Art&Este udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (8)

Klinika Intima Art&Este udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Klinika Intima Art&Este udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!