Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

24 paź 2017

Ellanse, Botox - czoło i bruzda pomiędzy brwiami - idealny dla mnie dobór zabiegów

Warto

O lekarzu

Ocena:
Ellanse, Botox - czoło i bruzda pomiędzy brwiami - idealny dla mnie dobór zabiegów
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jakiś czas temu odwidziłam klinikę Silver w Łodzi. Po konsultacji z Panem doktorem Adamem Srebrzyńskim od razu zdecydowałam się na zabieg Ellanse oraz Botox na czoło i bruzdę pomiędzy brwiami. Jestem niesamowicie zadowolona. Jeśli chodzi o Botox, to po raz pierwszy mam go podany w odpowiedniej ilości i tak jak powinien. Efekt jest idealny i taki jakiego oczekiwałam. Jeśli chodzi o zabieg Ellanse to jeszcze muszę poczekać na efekt :) Jestem wdzięczna Panu doktorowi za w pełni profesjonalną konsultację i idealny dla mnie, dobór zabiegów.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Polecam gabinet Medinilla

Polecam ten gabinet. Byłam miesiąc temu na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona z efektów. Miła obsługa i wykwalifikowany lekarz. Przed zabiegiem, przyznam szczerze, bałam się, bo nigdy nie korzystałam z tego...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.